ŁAZIENKA ZDJĘCIA

(24 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY ŁAZIENKA ZDJĘCIA

Nowoczesne łazienki: PROJEKTY I ZDJĘCIA ŁAZIENEK

Nowoczesne łazienki: PROJEKTY I ZDJĘCIA ŁAZIENEK

Wybraliśmy nowoczesne łazienki. Prezentowane zdjęcia łazienek pochodzą z domów jednorodzinnych. Łazienki są dość duże i wygodnie urządzone. Obejrzyjcie projekty łazienek inspiracje w nowoczesnych aranżacjach: GALERIA ZDJĘĆ.

CZARNO-BIAŁA ŁAZIENKA: aranżacja łazienki w szachownicę 10 ZDJĘĆ łazienek

CZARNO-BIAŁA ŁAZIENKA: aranżacja łazienki w szachownicę 10 ZDJĘĆ łazienek

Aranżacja łazienki czarno-białej nie jest prostym zadaniem. Przy takim doborze kolorów do łazienki musimy wziąć pod uwagę wielkość wnętrza, a także jego proporcje. Zobacz 10 pomysłów na ładne czarno-białe łazienki ZDJĘCIA.

Aranżacja łazienki z pomysłem: cegła na ścianie. Oryginalna łazienka ZDJĘCIA

Aranżacja łazienki z pomysłem: cegła na ścianie. Oryginalna łazienka ZDJĘCIA

Łazienka nie jest mała (7 m2), ale długa i nieustawna. Aranżacja łazienki robi wrażenie głównie za sprawą cegły na ścianie. Pani domu chciała, by łazienka w jej pierwszym mieszkaniu, nie kosztowała majątku, a była urządzona oryginalnie i wygodnie oraz by spełniała potrzeby osoby lubiącej porządek, która jednak ma mało czasu na sprzątanie.

KOLOROWA ŁAZIENKA: sposób na optymistyczny początek i koniec dnia. 15 inspirujących ZDJĘĆ ŁAZIENEK

Jak ze zwykłej, monochromatycznej łazienki zrobić łazienkę kolorową? Wystarczy akcent w postaci kolorowych ręczników, dywanika czy innych kolorowych dodatków. Może to być jedna kolorowa szafka pod umywalką lub umywalka w kolorze innym niż biały. Kolorowa łazienka może powstać również poprzez wyróżnienie jednej ściany, podłogi lub sufitu kolorem innym niż stanowiące bazę aranżacji łazienki. ZDJĘCIA ŁAZIENEK i pomysły na kolor.

Czarno-biała łazienka ze zdjęciem: efektowna aranżacja łazienki na poddaszu ZDJĘCIA

Czarno-biała łazienka na poddaszu daje mnóstwo estetycznych wrażeń. Czarna matowa ceramika, a obok biała, delikatnie odbijająca światło. Aranżacja łazienki jest nowoczesna, właściciele zadbali też o efekty świetlne. Zastosowali lacobel, lustrzane szafki, nie zapomnieli również o podświetleniu LED. Projekt łazienki: Orange Studio.

Aranżacja łazienki. WNĘTRZA: łazienka czarno-biała i czerwony sedes

Aranżacja łazienki ma kontrastowe zestawienie kolorów. Wnętrze łazienki jest nowoczesne i efektowne. Czarno-biała łazienka ma szklaną mozaikę i fototapetę pod prysznicem oraz czerwony podwieszany sedes: obejrzyj na zdjęciach wnętrza łazienki.

Wygodna MAŁA ŁAZIENKA: zasady urządzania wygodnej łazienki. Radzi architekt

Komfort korzystania z małej łazienki można podnieść bez zajmowania jej powierzchni. Pozwala na to wyposażenie, któremu nie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Poznaj zasady urządzania wygodnej łazienki – małej, ale nie tylko! Radzi architekt.

MAŁA ŁAZIENKA w kolorze LILA: projekt łazienki 5 m2 KOSZTORYS

Mała łazienka z liliowym mocnym akcentem sprawia wrażenie większej niż w rzeczywistości – w projekcie łazienki przewidziano bowiem pojemne schowki i nowoczesne rozwiązania. Zobacz udany projekt łazienki, która ma niecałe 5 m2 i KOSZTORYS.

Kolorowa ARANŻACJA ŁAZIENKI: 5 projektów łazienki ZDJĘCIA

Kolorowy akcent w aranżacji łazienki – to pomysł na rozweselenie tradycyjnej bieli lub beżu. Aby odmienić aranżację łazienki i dodać wyrazistości wystarczy kilka barwnych dodatków, np. pomysł na zielone płytki wzdłuż umywalki, pomarańczowa szafka, fioletowy kosz, dozownik lub dywanik łazienkowy - to wszystko sprawi, że łazienka nie będzie już klasycznie biała i zwyczajna. Projekety łazienki ZDJĘCIA!

20 zdjęć ŁAZIENEK: KOLOROWA aranżacja łazienki. ŁADNE INSPIRACJE

W opozycji do łazienek ascetycznych proponujemy wnętrza pełne kolorów, wzorów i dobrych emocji. Taki efekt w aranżacji łazienki można osiągnąć, stosując barwne płytki, tapety, farbę i kolorowe dekoracje. Zobacz pomysły i 20 ZDJĘĆ ŁAZIENEK w kolorze!

ŁAZIENKA jak marzenie. Piękna łazienka ZDJĘCIA

Łazienka to jedno z najbardziej wymagających wnętrz. Aby łazienka była ładna, wszystko musi być dobrze dobrane: oświetlenie, armatura, podłoga, ceramika, dodatki do łazienki. W galerii luksusowa łazienka ZDJĘCIA.

Projekt łazienki: mała łazienka kobiecy azyl

Oryginalny projekt łazienki można zrobić za pomocą prostych środków. Zaskakująca mała łazienka z fototapetą wymaga dobrego pomysłu. Jeśli jest to mała łazienka wybierz materiały powiększające przestrzeń. Wystarczy ściany łazienki, posadzkę i obudowę wanny wykończyć białymi płytkami ceramicznymi, wybrać do łazienki ceramikę sanitarną o prostych kształtach, a jedną ze ścian pokryć efektowną fototapetą.

Aranżacja łazienki. Biało-szara łazienka bez glazury

Aranżacja łazienki jest spójna z resztą mieszkania. Łazienka bez glazury urządzona jest jak pokój kąpielowy. Wyjątkiem jest tylko gres na podłodze. Stonowane kolory w łazience tworzą spokojny i gustowny wystrój. Łazienka bez płytek ma ściany i obudowę wanny pomalowane wodoodporną farbą. Obejrzyj galerię: łazienka zdjęcia.

Dwie aranżacje łazienek w stylu glamour. Czarno-biała łazienka: ZDJĘCIA

Aranżacje łazienek, mimo że mają niewielką powierzchnię, są eleganckie. Czarno-biała łazienka z polerowaną podłogą wygląda efektownie. Łazienka z czarnym sufitem jest nowoczesna i uporządkowana. Aranżacje łazienek są wzorowe, dzięki konsekwencji w stosowaniu kolorów, co jest najprostszym sposobem na eleganckie wnętrze.

Projekt łazienki. Duża i wygodna łazienka: ZDJĘCIA

Projekt łazienki dla rodziny. Łazienka jest wygodna i wszyscy domownicy chętnie z niej korzystają. Galeria: łazienka zdjęcia i pomysły na aranżację. Zobacz projekt łazienki, który spełnia wymagania rodzinne. Łazienka oprócz tego, że funkcjonalna, jest też elegancka [zdjęcia łazienki].

Białe meble łazienkowe IKEA. Łazienka stylowa i z pomysłem!

Chcesz wykorzystać w aranżacji meble łazienkowe IKEA? Łazienka w białych kolorach będzie dobrym rozwiązaniem. Biel powiększa wnętrze, jest optymistyczna, daje wrażenie świeżości. Do różnych odcieni białego wszystko pasuje. Proponujemy materiały, meble łazienkowe z IKEA i dekoracje, którymi stworzysz styl w białej łazience. Zobacz zdjęcia w galerii - inspiracje - jak urządzić małą łazienkę.

Ekskluzywana łazienka. Piekna mozaika na ścianie w łazience

W tej łazience na ścianie zamiast tradycyjnej glazury jest ekskluzywana mozaika. Z płytek został ułożony mozaikowy Manhattan. Łazienka jest ekskluzywna. Proste i nowoczesne formy umywalki, sedesu i baterii stworzyły neutralne tło dla niezwykle ozdobnej mozaiki. Zobacz, jak z mozaiki możesz stworzyć na ścianach łazienki prawdziwe cudo.

Nowoczesna łazienka: cała biała i zielone dodatki. Dobry pomysł na powiększenie łazienki

Nowoczesna łazienka jest cała biała, dzięki czemu wydaje się optycznie większa. Surowość bieli w aranżacji łazienki przełamują soczyste zielone dodatki, które ożywiają wystrój wnętrza. Kolory w łazience: nowoczesny projekt łazienki w prawdziwym  mieszkaniu.

Biała łazienka z czarną wanną i czarnymi bateriami. Nowoczesna łazienka ZDJĘCIA

Biała łazienka urządzona jest na poddaszu. Nowoczesna łazienka lubi sterylność i kontrast. W tej aranżacji mamy białą bazę, na której tle świetnie wygląda czarna wanna i czarne baterie łazienkowe. Projekt łazienki: Adam Pulwicki, pracownia Pulva.

ŁAZIENKA: Projekt i aranżacja wnętrza ŁAZIENKI. JAK urządzić, od czego zacząć, ile to KOSZTUJE?

Projekt aranżacji łazienki trzeba dobrze przemyśleć. Jeśli w domu są dwie lub trzy łazienki to każda z nich może mieć inne wyposażenie, dopasowane do jej wielkości i potrzeb użytkowników. Jednak jeśli łazienka jest tylko jedna, to projekt łazienki trzeba dobrze przemyśleć. Poniżej spróbujemy rozstrzygnąć odwieczne dylematy związane z aranżacją i urządzaniem łazienki.

Stylowy PROJEKT ŁAZIENKI: beton i drewno. Łazienka niczym SPA

Projekt łazienki jest elegancki, a zestawienie gresu imitującego beton i drewna wprowadziło do wnętrza stylowe dodatki. Wnętrze jest geometryczne i pozbawione ozdób, dzięki czemu projekt łazienki zamienia się w domowe spa.

Mała łazienka w stylu retro: południowy styl w łazience

Mała łazienka urządzona jest prosto, ale ze smakiem. We wnętrzu zdecydowano się na połączenie stylu retro z elementami z ciepłego południa Włoch. Dzięki temu łazienka retro stała się klasyczna i przytulna.

BIAŁA ŁAZIENKA: minimalistyczny projekt łazienki. CIEKAWE wnętrze

Biała łazienka jest mała, ale funkcjonalna. Ciekawy projekt łazienki powiększył optycznie niewielkie wnętrze i nadał łazience niemal laboratoryjnego charakteru.

ARANŻACJA ŁAZIENKI w starym stylu skandynawskim. Biała łazienka ZDJĘCIA

Aranżacja łazienki jest prosta i przestronna. Niewielka łazienka w stylu skandynawskim urządzona jest cała na biało, dzięki czemu wydaje się większa. Wąskie poziome płytki i nieliczne meble potęgują wrażenie prostoty, ale i dobrego smaku w aranżacji łazienki w dawnym stylu.

Strona 1 z 1

1