ŁAZIENKA ARANŻACJE

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ŁAZIENKA ARANŻACJE

Łazienka w kolorach natury. Projekt łazienki połączonej z sypialnią

Łazienka w kolorach natury. Projekt łazienki połączonej z sypialnią

Właściciele chcieli żeby łazienka była połączona z sypialnią rozsuwanymi drzwiami ze szkła. Dlatego projekt łazienki miał nawiązywać do wystroju mieszkania. Aranżacja łazienki jest utrzymana w kolorach natury, które są uniwersalne i przytulne. Uwagę zwraca duży drewniany blat w łazience, zastępujący półkę i ciągnący się wzdłuż całej ściany.

Projekt łazienki. Duża i wygodna łazienka: ZDJĘCIA

Projekt łazienki. Duża i wygodna łazienka: ZDJĘCIA

Projekt łazienki dla rodziny. Łazienka jest wygodna i wszyscy domownicy chętnie z niej korzystają. Galeria: łazienka zdjęcia i pomysły na aranżację. Zobacz projekt łazienki, który spełnia wymagania rodzinne. Łazienka oprócz tego, że funkcjonalna, jest też elegancka [zdjęcia łazienki].

Aranżacje łazienki. Łazienka stylowa czy nowoczesna? Łazienka elegancka czy nastrojowa? Wybierz wystrój łazienki

Aranżacje łazienki. Łazienka stylowa czy nowoczesna? Łazienka elegancka czy nastrojowa? Wybierz wystrój łazienki

Aranżacje łazienki powinny być nie tylko wygodne, ale i efektowne. Jaką rolę ma w tym odegrać wykończenie łazienki? Szukając płytek do łazienki i wyposażenia, pamiętajmy, że wystrój łazienki tworzą także meble, armatura i baterie łazienkowe. Sprawdź, w jakim stylu łazienka będzie najlepsza dla ciebie. Prezentujemy aranżacje łazienki: stylowe i nowoczesne, nastrojowe i eleganckie.

Mała łazienka biało-zielona

Mała łazienka jest jasna i optymistyczna. Do aranżacji wnętrza wybrano biało-zieloną glazurę. Projekt łazienki został dokładnie przemyślany, dzięki temu zmieściła się tu i wanna, i prysznic. Do funkcjonalnie urządzonej łazienki wybrano nowoczesną armaturę i bordowe dodatki.

Łazienka w kolorach piasku i słońca

Kolorystykę łazienki zainspirowały barwy piasku i słońca. Wprawdzie nie wszystkie urządzenia wymieniono na nowe, ale aranżacja łazienki zmieniła się nie do poznania. Projekt łazienki w radosnych kolorach wprawia w dobry nastrój od rana.

Projekty łazienek. Powiększamy łazienkę i łączymy z wc

Projekty łazienek często dotyczą ich remontu lub przebudowy. Mała łazienka była niewygodna. Dlatego właścicielka zdecydowała się na powiększenie łazienki. Zamiast dwóch ciasnych pomieszczeń powstało funkcjonalne wnętrze. Jasna, naturalna kolorystyka płytek w łazience stwarza wrażenie przestronności i jest neutralną bazą dla kolorowych dodatków.

Łazienka w pasy. Aranżacja na pomysłowe ściany w łazience

Wesoła i bardzo kobieca łazienka. W wnętrzu pomalowanym w pasy zawsze się coś dzieje, bo z każdego punktu łazienki wzór wygląda trochę inaczej. Ściana pomalowana w pasy to alternatywa dla tradycyjnej glazury.

Strona 1 z 1

1