LAMPKI

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY LAMPKI

Lampki choinkowe przez cały rok. Jak je wykorzystać w dekoracji wnętrz?

Lampki choinkowe przez cały rok. Jak je wykorzystać w dekoracji wnętrz?

Lampki choinkowe są doskonałym elementem dekoracyjnym, z którego możemy korzystać nie tylko w okresie świątecznym. Jak wykorzystać światełka choinkowe w dekoracji? Które lampki pomogą w stworzeniu przytulnego wnętrza? Jak wybrać odpowiednią temperaturę barwową światełek? Podpowiadamy.

Dekoracje świąteczne ze światełek choinkowych: jak dekorować wnętrze światełkami choinkowymi?

Dekoracje świąteczne ze światełek choinkowych: jak dekorować wnętrze światełkami choinkowymi?

Świąteczna dekoracja wnętrz z użyciem światełek choinkowych to prosty sposób na klimatyczną, zimową aranżację. Jak wykorzystać drzemiący w lampkach choinkowych potencjał dekoracyjny? Jakie rodzaje światełek choinkowych nadają się do świątecznej dekoracji wnętrz?

Lampki choinkowe: jak dobrać lampki choinkowe do ozdób na choince?

Lampki choinkowe: jak dobrać lampki choinkowe do ozdób na choince?

Lampki choinkowe potrafią przyprawić o kolorowy zawrót głowy. W dostępnym asortymencie znaleźć możemy lampki choinkowe kolorowe, jednobarwne, o ostrych i zaokrąglonych żarówkach, migoczące w 100 różnych kombinacjach... Jak dobrze wybrać lampki choinkowe, aby pasowały do ozdób na naszej choince?

Lampka z koronkowym kloszem

Jak oświetlenie to tylko w kolorze słońca! Lampa polecana jest na stół w sypialni, salonie, jadalni. Efektowny klosz wykończono motywami koronkowymi, które po zapaleniu lampy, dają przyjemne, nastrojowe światło we wnętrzu - w formie wzorków na ścianie. Lampy kolekcji Lace Kare Design to pomysł na oświetlenie dodające wnętrzom klasy i szyku.

Ubieramy dom letni

Nie tylko jadalnia, ale też kuchnia i łazienka przeniosły się pod gołe niebo. Musimy je umeblować. Przydadzą się: wygodny puf, praktyczny kosz piknikowy czy lampki w kształcie sznura kwiatów.

Nowoczesne lampy z recyklingu. Zrób z nami oświetlenie do pokoju

Do zrobienia nowoczesnego oświetlenia wystarczy: żarówka i prosta oprawka. Ale użyte z pomysłem. Na ścianie sprawdzą się cztery lampki przymocowane w szeregu. Kolorowe oprawki i kable będą we wnętrzu nowoczesną dekoracją. Takie lampy będą pasowały np. do pokoju nastolatka.

Światełko o zmroku

W ciepły letni wieczór wyjdź do ogrodu popatrzeć na gwiazdy. Zapal i powieś na gałęzi lampiony. Stworzysz wokół magiczną aurę.

Lampki i pochodnie. Oświetlenie ogrodowe

Lampiony, lampki ogrodowe czy pochodnie zachwycają różnorodnością form i kolorów. Takie oświetlenie przyda się do ogrodu albo na balkon. Lamiopny czy pochodnie podświetlą ścieżkę, rośliny, stworzą także nastrój podczas wieczornego przyjęcia w ogrodzie.

Nowoczesna lampa ze sklejki

Nowoczesna lampa wykonana ze sklejki. Zaprojektowana przez grupę polskich projektantów Tabanda. Lampka kubik jest wielofunkcyjna: można ją zawiesić lub postawić. Takie oświetlenie będzie pasowało do pokojów młodzieżowych i nowocześnie urządzonych wnętrz.

Listopadowy wieczór

... chętnie spędzisz w ciepłym kręgu światła, na wygodnym fotelu. To wzmacnia optymizm.

Strona 1 z 1

1