ŁĄCZNIKI

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ŁĄCZNIKI

Łączniki Odace marki Schneider Electric: poczuj różnicę!

Łączniki Odace marki Schneider Electric: poczuj różnicę!

Łączniki Odace marki Schneider Electric wyróżnia nowatorski dizajn, łatwa instalacja i funkcjonalność. Wśród nich znajdziemy przyjemne w dotyku Odace Touch – z elementami drewna, metalu czy kamienia oraz Odace Style w neutralnych odcieniach.  REKOMENDACJA miesięcznika „M jak mieszkanie” jak najbardziej uzasadniona. Zobaczcie sami.

Łączniki i gniazdka w łazience: styl i bezpieczeństwo

Łączniki i gniazdka w łazience: styl i bezpieczeństwo

Łączniki i gniazdka w łazience to temat szczególnie istotny z uwagi na specyfikę wnętrza i łatwość zachlapania elektronicznych sprzętów. Czy możliwy jest wybór estetycznych i bezpiecznych łączników łazienkowych? Koniecznie sprawdź nasze stylizacje.

Czas się włączyć: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Czas się włączyć: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Schneider Electric to lider w dziedzinie osprzętu i systemów elektroinstalacyjnych. Jego włączniki, gniazda lub czujniki ruchu wyróżnia niezawodność, elegancja i bogactwo wzorów. Wystarczająco dużo powodów, by otrzymać Rekomendację „M jak mieszkanie".

Czas się włączyć: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Schneider Electric to lider w dziedzinie osprzętu i systemów elektroinstalacyjnych. Jego włączniki, gniazda lub czujniki ruchu wyróżnia niezawodność, elegancja i bogactwo wzorów. Wystarczająco dużo powodów, by otrzymać Rekomendację „M jak mieszkanie”.

Dodatki do domu: wyznacznik czy detal w aranżacji wnętrz?

Dodatki do domu są ważnym elementem aranżacji każdego mieszkania. Detal - wbrew pozorom - nie tylko dopełnia aranżację, ale wyznacza także jej kierunek. Sprawdźcie, w jaki sposób dopasować detal do stylu projektowanego wnętrza!

Łączniki i gniazdka w kuchni: wybieramy piękne i bezpieczne!

Estetyczne wykończenie kuchni sprawia, że codzienne obowiązki stają się mniej uciążliwe. Funkcjonalne łączniki i gniazdka do kuchni to także element wpływający na ogólny odbiór wnętrza. Czy stawiając na piedestale bezpieczeństwo i komfort, możemy zyskać także estetykę łącznika? Koniecznie sprawdź naszą galerię!

Łączniki i gniazdka w pokoju dziecka: jak mądrze wybrać?

Jak mądrze wybrać gniazdka i łączniki do pokoju dziecka, aby pasując do wystroju wnętrza były również bezpieczne i trwałe? Zainspiruj się wyborami naszych stylistów! Łączniki dopasowane do wnętrz jeszcze nigdy nie były tak odpowiednie.

Strona 1 z 1

1