KUCHNIA Z WYSPĄ

(13 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KUCHNIA Z WYSPĄ

Nowoczesna kuchnia: kuchnia z wyspą. Jak podłączyć instalacje do wyspy?

Nowoczesna kuchnia: kuchnia z wyspą. Jak podłączyć instalacje do wyspy?

W nowoczesnej kuchni warto zaplanować funkcjonalną wyspę. Aranżacja nowoczesnej kuchni z wyspą wymaga dobrego planu, aby uniknąć problemów z podłaczeniem istalacji. Podpowiadamy, jak dobrze zaplanować nowoczesną kuchnię i jak prawidłowo zamontować instalacje do kuchennej wyspy.

Wyspa kuchenna jako centrum dowodzenia: turkusowe kafle na ścianie i wzorzysty gres na podłodze

Wyspa kuchenna jako centrum dowodzenia: turkusowe kafle na ścianie i wzorzysty gres na podłodze

Projekt kuchni inspirowany klimatem przedwojennych kamienic. Funkcjonalna wyspa kuchenna będąca centrum dowodzenia we wnętrzu. Turkusowe kafle na ścianie i wzorzysty gres na podłodze, to najlepsze wyznaczniki stylu i charakteru aranżowanej przestrzeni. Całość tworzy wnętrze z namiastką stylu „z tamtych lat", a jednocześnie na swój sposób nowoczesne.

Urządzamy kuchnię z wyspą

Urządzamy kuchnię z wyspą

Gdzie najlepiej się sprawdza? W aneksach kuchennych sąsiadujących z salonem lub jadalnią. Wbrew swej nazwie, daje możliwość bycia razem, sprzyja życiu towarzyskiemu – także podczas przyrządzania posiłków.

Aranżacja kuchni: biała kuchnia w stylu nowoczesnym z folkowym detalem

Biała kuchnia z nietypowym podziałem funkcjonalnym. Dodatkowo aranżacja kuchni z wyspą ozdobiona równie nietypowym detalem w stylu folk. Jadalnia jest przykładem nowoczesnej klasyki, a wszystko razem doskonale współgra. Zobaczcie ZDJĘCIA  ciekawej realizacji wnętrz domu w Warszawie.

Wyspa kuchenna od podszewki: aranżacja kuchni z wyspą - PORADNIK

Wyspa kuchenna to modne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób dysponujących dużą przestrzenią kuchenną. Kuchnia z wyspą, w zależności od upodobań, może pełnić różne funkcje. Jak mawiają architekci, zastąpiła ona ognisko, wokół którego niegdyś skupiali się członkowie plemienia. O czym pamiętać aranżując kuchnię z wyspą? Jak funkcjonalnie zagospodarować wyspę kuchenną? Zapoznajcie się z naszym poradnikiem, który odsłoni przed Wami całą prawdę na temat wyspy w kuchni!

Projekt kuchni: biała kuchnia z wyspą kuchenną

Aranżacja kuchni z wyspą kuchenną to idealne rozwiązanie dla osób dysponujących dużą przestrzenią. Wyspa odpowiednio zaprojektowana i rozbudowana może pełnić funkcję pełnowartościowej kuchni lub być jedynie łącznikiem strefy dziennej z kuchenną, jednocześnie wyznaczając granicę w otwartych pomieszczeniach. Prezentujemy aranżację białej kuchni z wyspą kuchenną!

Nowoczesna kuchnia: fioletowa wyspa kuchenna z prawdziwego wnętrza!

Liliowy odcień wyspy kuchennej zdeterminował wnętrze fioletowej kuchni. Nowoczesna zabudowa kuchenna i drewniane akcenty starych mebli czynią fioletową kuchnię prawdziwie eklektyczną mieszanką stylów: prowansalskiego, toskańskiego i... podlaskiego.

Elegancka czarno-biała kuchnia. PROJEKT KUCHNI z wyspą 10 m2

Projekt kuchni w czerni i bieli kontrastuje z resztą domu urządzoną w ciepłych barwach. Nowoczesna czarno-biała kuchnia z wyspą (10 m2) jest ocieplona przez dodatki, które ożywiają jej surowe wnętrze. Projekt kuchni z wyspą jest funkcjonalny, wygodny i dość efektowny.

BIAŁA KUCHNIA z wyspą: nowy pomysł na BIAŁĄ KUCHNIĘ!

W pomysłach na białą kuchnię proponujemy coś nowego. Wyspa w białej kuchni - to brzmi jak zmieszanie klasyki bieli z industrialnymi pomysłami na zagospodarowanie wyspy. Zobacz 8 pomysłów na białą kuchnię z wyspą, zdjęcia [GALERIA].

Stylowa BIAŁA KUCHNIA z wyspą i wiklinowymi dodatkami

Biała kuchnia jest elegancka i szykowna, a wnętrze ocieplają wilklinowe elementy. Aranżacja białej kuchni z wyspą to udane połączenie nowoczesności z domowym nastrojem. Nowoczesna, biała zabudowa kuchenna z wyspą została ocieplona przez wiklinowe meble i brązowy kolor.

Kuchnia przyszłości. W niej każdy może stać się master chefem!

Gotujący z ambicjami mają przed sobą̨ przyszłość. Innowacyjne AGD pomoże im zostać master chefem we własnej kuchni. Rybę upieką równocześnie z sufletem, a po wszystkim pozwolą, by piekarnik umył się sam! Moda na gotowanie staje się przyjemnością międzypokoleniową. Ale jak zaprojektować przestrzeń kuchni przyszłości?

Kolorowe mieszkanie w stylu eklektycznym. Tak mieszka Kaja Śródka!

Gościmy i podziwiamy apartament projektantki mody Kai Śródki urządzony w stylu eklektycznym. 130 metrowy apartament dzięki bazie w postaci białych ścian jest mieszkaniem kolorowym, z miejscem na sztukę. Głównym założeniem aranżacji, zrealizowanym z powodzeniem, była otwarta przestrzeń. Wnętrza mieszkania  projektantki Kai Śródki mogliśmy obejrzeć w cyklu Domy Gwiazd w Domo+.

Aranżacja kuchni: bardzo lubiane projekty kuchni z wyspą

Wyspy kuchenne są jednym z najczęściej zamawianych elementów w nowych projektach wnętrz. Jeśli tylko metraż osobnej kuchni lub połączonej przestrzeni kuchni i salonu na to pozwalają wyspa kuchenna szybko pojawia się w mieszkaniu. Wyspa jest elementem integrującym domowników i gości.

Strona 1 z 1

1