KUCHNIA I SALON

(16 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KUCHNIA I SALON

Mała KUCHNIA Z SALONEM: jasne kolory w aranżacji wnętrz ZDJĘCIA

Mała KUCHNIA Z SALONEM: jasne kolory w aranżacji wnętrz ZDJĘCIA

Aranżacja wnętrz w jasnych kolorach może sprawić, że nawet mała kuchnia z salonem wyda się większa i przestronna. Jak stosować barwy w aranżacji małych wnętrz? Zobacz w galerii – kuchnia z salonem ZDJĘCIA.

Ładnie i wygodnie? Czy to możliwe? Tak, w nowych kuchniach IKEA!

Ładnie i wygodnie? Czy to możliwe? Tak, w nowych kuchniach IKEA!

Słuchając potrzeb klientów szwedzka IKEA wprowadza nowe szafki kuchenne. Nowe kuchnie IKEA to system METOD, który zastąpi znany system Faktum. Szafki kuchenne IKEA mają w pełni odpowiadać na współczesne potrzeby klientów, są opracowane tak, by ich obudowy mogły mieć zastosowanie także w innych pomieszczeniach oraz by praktycznie spełniały wymagania kuchni projektowanej na wymiar.

Kuchnia i salon w stylu folk: ciekawa tapeta na ścianie łączy przestrzeń dla rodziny

Kuchnia i salon w stylu folk: ciekawa tapeta na ścianie łączy przestrzeń dla rodziny

Folkowe elementy w kuchni i salonie to po części wyraz tęsknoty za krajem, gdyż właściciele długo mieszkali zagranicą. Proste meble i ciekawe dodatki stworzyły jasne i przestrzenne wnętrze.

KUCHNIA I SALON: razem a jednak osobno. Jak dobrze połączyć te dwa wnętrza ZDJĘCIA i przykłady

Nowoczesna kuchnia i salon – to miejsca, w których odpoczywamy i przyjmujemy gości. Kuchnia w tym połączeniu jest przeważnie częścią otwartej strefy dziennej. Podpowiadamy, jak harmonijnie pogodzić różne funkcje w jednym wnętrzu, nie rezygnując z komfortu kuchni i salonu.

MAŁA KUCHNIA: jak ją otworzyć na salon? Porady architekta wnętrz i GALERIA

Mała kuchnia, czasami niedoświetlona, może stać się źródłem codziennej frustracji. Mimo ogromnej pasji gotowania,  trudno jest utrzymać entuzjazm w ciasnej, niewygodnej przestrzeni. Może warto więc otworzyć kuchnię na salon? Zobacz, co radzi nasz architekt.

WADY i ZALETY otwartej kuchni: KUCHNIA i SALON dobrze połączone ZDJĘCIA

Kuchnia i salon mogą stanowić jedno pomieszczenie z umowną tylko granicą między nimi. Ale otwarta kuchnia ma zarówno zalety jak i wady. Pomożemy Ci dokonać wyboru i dobrze połączyć kuchnię i salon.

SALON Z KUCHNIĄ aranżacja. Salon i kuchnia w kolorze szaro-białym (37 m2)

Salon z kuchnią urządzony nowocześnie i przytulnie. Prezentowana kuchnia i salon tworzą spójne wnętrze. Świetnie połączono kolory ścian i wystrój salonu z otwartą kuchnią. Dobra podpowiedź dla tych, którzy szukają inspiracji na salon z kuchnią. GALERIA: ładny salon z kuchnią zdjęcia.

Nowoczesna biała kuchnia: ŁADNY PROJEKT kuchni ZDJĘCIA

Biała kuchnia jest przestronna i otwarta na salon. Projekt kuchni nawiązuje do stylu całego mieszkania urządzonego z przewagą bieli i cytrynowych akcentów. Kuchnia jest nowoczesna i funkcjonalna, a żółty kolor szafek ożywia wnętrze. Zobacz ZDJECIA ładnej kuchni.

Kuchnia i salon: razem czy osobno?

Połączenie kuchni i salonu to ciekawy trend w aranżacji wnętrz. Decydując się na wspólną kuchnię i salon, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach funkcjonalnych. W galerii zebraliśmy dla Was pomysły na ładną kuchnię i salon.

Nowoczesna kuchnia i salon. Gustowna aranżacja wnętrz

Kuchnia i salon utrzymane są w naturalnych, ciemnych barwach. Aranżacja wnętrz jest nowoczesna i gustowna. Ciekawe materiały wykorzystane w aranżacji wnętrz sprawiły, że kuchnia i nowoczesny salon stworzyły harominijne połączenie.

Salon: aranżacja salonu z kuchnią. Jak urządzić spójnie salon i kuchnię

Połączenie kuchni z salonem przynosi wiele korzyści w aranżacji wnętrza. W niewielkim mieszkaniu kuchnia i salon zyskują więcej światła i przestrzeni. Granice funkcjonalne kuchni i salonu zacierają się, otwierając nowe możliwości w doborze sprzętów.

ARANŻACJA WNĘTRZ. Stylowy salon i kuchnia

Aranżacja wnętrz jest ciepła i stylowa. Salon urządzony jest na biało, a w kuchni dominuje kolor błękitny. Wnętrza są nastrojowe i ozdobione bibelotami. Mnóstwo tu odnowionych mebli i dekoracji wnętrz wykonanych własnoręcznie przez właścicielkę. Nostalgiczna aranżacja: zobacz zdjęcia wnętrz

Kuchnia i salon: nowoczesna aranżacja wnętrz

Kuchnia i salon wyposażone zostały w szklane przesuwne drzwi, żeby także do przedpokoju dochodziło światło dzienne. Stworzenie jasnej, przestronnej aranżacji wnętrza było jednym z głównych założeń przy projektowaniu kuchni i salonu. Wystrój kuchni, jak i salonu jest nowoczesny, lekki i połyskujący.

DEKORATORNIA: Aranżacja kawalerki. Kuchnia z salonem dla mężczyzny

Michał od razu wiedział, że sam nie poradzi sobie z remontem i urządzeniem kawalerki. Do typowych dwóch pokoi z kuchnią wkroczyła ekipa programu Dekoratoria, która wykonała kompleksowy projekt wnętrza. Salon z kuchnią zmienił całkowicie wystrój: od wyburzenia ścian, po dobór poduszek. Powstało atrakcyjne i wygodne wnętrze dla mężczyzny.

Kuchnia z salonem: jak je połączyć? PROJEKT + ZDJĘCIA - Radzi EKSPERT

Kuchnia z salonem może być otwarta lub półotwarta. Ważne jest, aby dobrze zaplanować połączenie tych dwóch stref. Aranżacja kuchni z salonem powinna być ładna ale i funkcjonalna. Wnętrze powinno być przytulne i jednocześnie łatwe do sprzątnięcia a zatem użyteczne. Jakie wybrać blaty, meble, dekoracje? Przeczytaj, co radzi nasz specjalista!

Otwarta kuchnia i salon: jak wydzielić strefy? Radzi stylista wnętrz

Kuchnia i salon to serce naszego mieszkania, dlatego ich aranżacja jest niezwykle ważna. Chcemy, kuchnia z salonem była nowoczesna, funkcjonalna, i wygodna, dlatego coraz częściej decydujemy się na połączenie tych obu wnętrz. Dowiedz się, jak wydzieć strefy w kuchni z salonem.

Strona 1 z 1

1