KUCHNIA ARANŻACJE

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KUCHNIA ARANŻACJE

Kuchnia jak labolatorium: kuchenne atelier Modesta Amaro

Kuchnia jak labolatorium: kuchenne atelier Modesta Amaro

Nowoczesna kuchnia to prawdziwe laboratorium. Funkcjonalne schowki, ergonomiczne szuflady i domowa szafa klimatyzacyjna do win to tylko przystawki. Jak po mistrzowsku rozplanować najważniejsze funkcje w kuchni? Nowoczesna kuchnia współprojektowana przez Modesta Amaro niesie ze sobą autorski pomysł kreatora smaków. Jaki?

Jak urządzić KĄCIK DO JEDZENIA w kuchni. Kuchnia aranżacje: 25 ZDJĘĆ prawdziwych kuchni

Jak urządzić KĄCIK DO JEDZENIA w kuchni. Kuchnia aranżacje: 25 ZDJĘĆ prawdziwych kuchni

Nawet, gdy masz niewielką kuchnię, warto urządzić w niej choćby najmniejszy kącik do jedzenia. Bliskość kuchni sprawia, że właśnie tu najmilej się jada. Jak urządzić kącik do jedzenia. Kuchnia aranżacje: 25 ZDJĘĆ

Biała czy czarna? Porównujemy dwie ARANŻACJE KUCHNI

Biała czy czarna? Porównujemy dwie ARANŻACJE KUCHNI

Aranżacja kuchni w bieli czy w czerni? Trudno się zdecydować, bo jedna i druga jest bardzo efektowna. Pomożemy ci rozwiązać problem. Aranżacja kuchni - inspiracje i zdjęcia.

Przytulna aranżacja kuchni: jasna kuchnia w stylu skandynawskim

Jasna kuchnia w kolorze ecru jest przytulna i ciekawa, bo większość mebli została odnowiona i zmieniona. Pomysłowa aranżacja kuchni sprawiła, że jest ona funkcjonalna i ciekawa, a stare meble dodały jej charakteru.

Ładna aranżacja kuchni z jadalnią: nowoczesna kuchnia w brązach

Aranżacja kuchni jest nowoczesna i funkcjonalna. Kuchnia z jadalną utrzymana jest w barwach brązu, beżu i bieli. Nowoczesna kuchnia jest otwarta na jadalnię i pobliski salon.

Aranżacja kuchni: kolor czerwony w kuchni

Aranżacja kuchni jest nowoczesna i energetyczna. Czerwony kolor doskonale sprawdził się w aranżacji kuchni, a białym meblom dodał blasku. Nowoczesna kuchnia jest przestronna i funkcjonalna.

Kuchnia i salon: nowoczesna aranżacja wnętrz

Kuchnia i salon wyposażone zostały w szklane przesuwne drzwi, żeby także do przedpokoju dochodziło światło dzienne. Stworzenie jasnej, przestronnej aranżacji wnętrza było jednym z głównych założeń przy projektowaniu kuchni i salonu. Wystrój kuchni, jak i salonu jest nowoczesny, lekki i połyskujący.

Pielęgnuję kobiecy pierwiastek

Oboje z Łukaszem lubimy meble i rzeczy niepowtarzalne - mówi Ania. Mieszkają w ekologicznym domu, jednym z niewielu takich w Polsce. Na pchlich targach szukają unikatowych przedmiotów i mebli. Nowe szklanki i kieliszki ozdabiają grawerunkiem własnego pomysłu.

Aranżacja kuchni: co nad blatem w kuchni? Ciekawe pomysły!

Ścianę nad blatem w kuchni możemy ozdobić szkłem, cegłą lub kamieniem. Taka dekoracja sprawdzi się nawet w tradycyjnej aranżacji kuchni - wszystko zależy od faktur i barw jakie wybierzemy do aranżacji kuchni. Podpowiadamy, co dodać nad blatem w kuchni.

Kuchnia w stylu vintage

Moda na wnętrzarski vintage trwa już od wielu lat i ma się dobrze, a najlepiej widać to... w kuchniach. W kuchni w stylu vintage mamy poczuć się przede wszystkim przytulnie. Przy kubku świeżo zaparzonej kawy i jeszcze ciepłej szarlotce, wyjętej z retro piekarnika. Telewizyjnym wzorcem tego trendu jest „królestwo” Bree z kultowego serialu „Gotowe na wszystko”. Jest tam wszystko, za co kochamy vintage, a więc lodówka z zaokrąglonymi rogami, stylowy robot i inne klimatyczne dodatki.

Strona 1 z 1

1