KOMINEK W SALONIE

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOMINEK W SALONIE

Kominki do salonu: w blasku promieni

Kominki do salonu: w blasku promieni

Marzenie o kominku dostępne dla każdego! Panoramiczne kominki ścienne PRISM 50” i 74”z efektem Optiflame LED wzbogacają dekoracyjne wrażenia ognia wielobarwnymi diodami LED. Dlatego właśnie to rozwiązanie wyróżniono znakiem jakości – REKOMENDACJĄ „M jak mieszkanie”.

Kominki w mieszkaniu: eleganckie wkłady kominkowe Nadia Kratki.pl

Kominki w mieszkaniu: eleganckie wkłady kominkowe Nadia Kratki.pl

Kominki we wnętrzach cieszą się coraz większą popularnością. Od kominka oczekujemy ciepła i gwarancji, że korzystanie z niego będzie bezpieczne i ekonomiczne. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań w linii Nadia sprawia, że wyróżnia się wśród wkładów kominkowych, dlatego też linia ta zdobyła Rekomendacje miesięcznika M jak Mieszkanie!

Akcesoria kominkowe: porządek i bezpieczeństwo wokół kominka

Akcesoria kominkowe: porządek i bezpieczeństwo wokół kominka

Kominek w salonie to sprawdzony sposób na dobry nastrój w domu. Ale żeby w pełni oddać się relaksowi w blasku płomieni, przydadzą się praktyczne akcesoria kominkowe. Pomagają one zadbać o porządek i bezpieczeństwo w strefie wokół kominka. Sprawdź, o jakich akcesoriach powinien pamiętać posiadacz kominka.

Kominek czy biokominek? Urządzamy strefę „wokół ognia” w salonie

Kominek w salonie to nie tylko efektowna ozdoba wnętrza, ale symbol domowego ogniska, który wypełnia przestrzeń pokoju przyjemnym ciepłem i wyjątkowym klimatem. Z kolei, stawiając na ekologię i praktyczne rozwiązania możemy zdecydować się na designerski biokominek we wnętrzu. Co wybrać i jak zaaranżować strefę wokół kominka? Prezentujemy przykładowe aranżacje z kominkiem w salonie!

Kominek w salonie, czyli jak urządzić centrum rodzinnego życia

Kominek w salonie jest nie tylko efektowną dekoracją wnętrza, ale przede wszystkim symbolem domowego ogniska. Wprowadza do aranżowanej przestrzeni wyjątkowy klimat i wypełnia ją przyjemnym ciepłem. Wyznaczając centrum życia rodzinnego, aspiruje do miana największej ozdoby aranżowanej przestrzeni. Przygotuj się na nadchodzącą jesień i zainspiruje się projektami wnętrz w kominkiem i biokominkiem w roli głównej!

Aranżacja wnętrz: świąteczna dekoracja salonu z kominkiem - pomysły na dekoracje!

Aranżacja wnętrz salonu i strefy kominkowej na okazję Świąt Bożego Narodzenia to jeden z przyjemniejszych etapów świątecznego dekorowania wnętrz. Wykorzystanie uroku paleniska do świątecznej aranżacji przestrzeni salonu z pewnością uczyni nasz salon niezwykle klimatycznym wnętrzem z magiczną, świąteczną aurą. Jak umiejętnie (i bez dozy kiczu) udekorować salon z kominkiem na Święta?

Aranżacja wnętrz z kominkiem: atrakcyjne ustawienia kominka we wnętrzach

Marzenie o kominku to jedno, a jego lokacja we wnętrzu salonu czy pokoju dziennego to już zupełnie inna kwestia. Jak urokliwie aranżować wnętrze z kominkiem, kozą czy piecykiem? Sprawdź nasze pomysły i podpowiedzi i odkryj zupełnie nowe miejsca w aranżacji wnętrz dla różnych odmian kominków we wnętrzu.

Kominki: miejsce do przechowywania drewna przy kominku. Zdjęcia z polskich domów!

Kominek w salonie ściśle wiąże się z miejscem do przechowywania drewna do kominka. Miejsce na drewno kominkowe w pokoju może być wyjątkową ozdobą, a może też być miejscem na jednorazową ilość drewna potrzebną do rozpalenia kominka. Kominki galeria: inspiracje na składowanie drewna w pokoju.

Kominek w salonie i miejsce na drewno: organizujemy strefę wokół ognia

Kominek w salonie to nie tylko element mający na celu dogrzanie wnętrza, ale przede wszystkim jego dekoracja. Ważną kwestią jest też miejsce na drewno w pokoju? Na efektywność kominkowej części salonu składa się konkretny model kominka oraz zaaranżowanie całej strefy wokół ognia. Ta, najczęściej obejmuje także miejsce do przechowywania drewna kominkowego. Podpowiadamy gdzie trzymać drewno, by stało się ono jednocześnie wyjątkową ozdobą wnętrza pokoju dziennego!

Jak dopasować KOMINEK do aranżacji wnętrza?  10 zdjęć KOMINEK w DOMU

Kominek jest jednym z najbardziej dekoracyjnych elementów salonu. Poza funkcją ozdobną, może też docieplać wnętrze w chłodne wieczory. Wzorów kominków jest mnóstwo, powinniśmy jednak wybrać taki, który stylem będzie pasował do aranżacji wnętrza. Kominek ZDJĘCIA.

KOMINEK W SALONIE: rodzaje kominków, motaż i jak go dobrać do aranżacji wnętrza

Kominek doda stylu naszemu salonowi. Jak urządzić pokój z kominkiem? Rodzaj kominka w salonie i sposób jego aranżacji tworzy styl wnętrza. Przykłady aranżacji wnętrz i projekty salonów: kominki GALERIA.

Aranżacje wnętrz z kominkiem. Nastrojowy salon na jesienne wieczory

Aranżacje wnętrz z kominkiem są przytulne i pełne nastrojowego ciepła. Kominek w salonie podgrzeje temperaturę podczas chłodnych wieczorów, będzie również pełnił rolę urokliwej dekoracji. Kominki sprawdzą się nie tylko w stylowych wnętrzach z tradycyjnym wystrojem, odpowiednio dobrane pasuję także do nowoczesnych mieszkań. Zobacz aranżacje wnętrz, w których kominek kreuje nastrój.

Kominek w salonie: czyszczenie kominka

Czyszczenie kominka to podstawa w jego obsługi. Kominek w salonie dostarcza niepowtarzalnych przeżyć. Siedząc przy kominku i obserwując tańczące płomienie czujemy się jak zaczarowani. Co zrobić, aby tak urzekającego widoku kominka nie przysłoniła nam zabrudzona szyba wkładu kominkowego?

Kominek w pokoju dziennym. 20 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz z kominkiem!

Kominek w aranżacji wnętrz pełni nie tylko praktyczną, ale i dekoracyjną funkcję. Sprawia, że wnętrze staje się przytulne i wypełnia jego przestrzeń przyjemnym ciepłem. Kominki w pokoju dziennym stają się coraz popularniejszym elementem aranżacji wnętrz. Zainspirujcie się naszą galerią. Prezentujemy Wam 20 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz z kominkiem!

Strona 1 z 1

1