KOLORY W POKOJU

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOLORY W POKOJU

Jaki kolor do małego pokoju? Kolory do małego pokoju [INSPIRACJE]

Jaki kolor do małego pokoju? Kolory do małego pokoju [INSPIRACJE]

JAki kolor wybrać do małego pokoju? Odpowiednio użyte kolory ścian potrafią zdziałać cuda w małym mieszkaniu. Wizualnie poszerzają ściany, podwyższają sufit, wpuszczają przestrzeń do wnętrza. Masz małe mieszkanie i zastanawiasz się, jak je pomalować, by wydawało się większe? Prezentujemy dobre połączenia kolorów oraz palety barw idealne do małego metrażu.

Dobre kolory w pokoju dziennym. Jak je wybrać i dlaczego kolory ścian i mebli są takie ważne?

Dobre kolory w pokoju dziennym. Jak je wybrać i dlaczego kolory ścian i mebli są takie ważne?

Jak wybrać kolory do pokoju dziennego? Pokój dzienny to odpoczynek, czas z rodziną i przyjmowanie gości. Dlatego też kolory w pokoju powinny być jak najbardziej neutralne, by nie męczyły swoją intensywnością, a pokój dzienny był spójny i harmonijny. Oto propozycja kilku dobrych zestawień kolorów ścian i mebli w pokoju.

Kolorowe pokoje dla dzieci: 7 aranżacji z prawdziwych mieszkań

Kolorowe pokoje dla dzieci: 7 aranżacji z prawdziwych mieszkań

Pokoje dla dzieci zazwyczaj są kolorowe, ale sztuką jest umiejętne dobranie barw, tak by aranżacje pokoi dziecięcych były ładne i spójne stylistycznie. Wybraliśmy zdjęcia pokoi dla dzieci z prawdziwych mieszkań - zobaczcie 7 inspiracji na wystrój wnętrz dla maluchów.

KOLORY WNĘTRZ: jak na nas działają? Kolory do mieszkania PORADNIK

Kolory wnętrz mogą na nas silnie oddziaływać. Psychologiczna siła kolorów jest ogromna – wpływają one nie tylko na nasze samopoczucie, lecz także na psychikę. Jednym słowem: pokaż mi kolory swego domu, a powiem ci, kim jesteś. Kolory wnętrza - poradnik.

Kolory ścian w salonie: brąz, beż i biały. Spokojne kolory ścian

Jasne kolory ścian w salonie stworzą harmonijne wnętrze. Kolory w salonie pełne spokoju to: beżowy, brązowy, biały i ich odcienie. Te kolory ścian w pokoju pasują do każdej aranżacji, stworzą spokojną bazę prawie pod każy kolor dodatków.

Pokój dziecka: czy dzieci docenią wasz talent wnętrzarski?

Planujesz urządzić pokój dziecka? Zrób to dobrze! Pokój dziecka powinien być estetyczny i  uporządkowany. I co najważniejsze musi się podobać dzieciom. Kolory w pokoju dziecka i jego wyposażenie muszą tworzyć spójną całość i pasować do wystroju reszty mieszkania.

Malowanie ścian: idealne kolory wnętrz - SYPIALNIA, KUCHNIA, SALON

Wiosna i lato to doskonały czas na malowanie ścian. Zanim jednak zaczniesz malować pokój, zastanów się jakie wybrać kolory wnętrz. Wybierz idealne kolory ścian, dzięki którym stworzysz wnętrza, w których będziesz czuć się naprawdę dobrze.

Skandynawski pokój dziecka: wnętrze koloru koralowego

W skandynawskim pokoju dziecka drewno, biel i szarość były by wystarczające do stworzenia nordyckiego klimatu. Pośród naturalnych barw i materiałów zamieszkał kolor koralowy. Zobacz ciekawą aranżację dziecięcego pokoju autorstwa pracowni Shoko design!

Pokój dziecięcy aranżacja: nietypowe kolory w pokoju dla dziecka

Typowe kolory w pokoju dla dziecka? Róże, fiolety, pomarańcze, niebieski i zielenie. A gdyby tak okrasić aranżację pokoju dziecięcego nieco bardziej „dojrzałymi” barwami? Efekt jest fantastyczny! Oto ciekawa aranżacja pokoju dla dziecka, w którym ukochane przez nasze pociechy zielenie i błękity zestawione są z awangardową szarością, żółcią i beżem.

Strona 1 z 1

1