KOLORY ŚCIAN INSPIRACJE

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOLORY ŚCIAN INSPIRACJE

Pokój dla nastolatka: 15 inspiracji. Radzimy, jak urządzić pokój młodzieżowy

Pokój dla nastolatka: 15 inspiracji. Radzimy, jak urządzić pokój młodzieżowy

Pokoje młodzieżowe muszą połączyć w sobie wiele funkcji – są jednocześnie sypialnią, miejscem rozrywki, relaksu i nauki. Muszą też doskonale pasować do zainteresowań i gustu nastoletnich lokatorów – o ile w przypadku urządzania pokoju dla malucha można narzucić dziecku pewien styl, o tyle aranżując pokój dla nastolatka należy bardzo liczyć się ze zdaniem dziecka. W otoczeniu pomagającym rozwijać pasje i zainteresowania, wśród ulubionych kolorów, nastolatek będzie czuł się dobrze i swobodnie.

Jak wybrać kolor ściany? Kolory wnętrza: PORADY i ZDJĘCIA

Jak wybrać kolor ściany? Kolory wnętrza: PORADY i ZDJĘCIA

Odpowiednio dobrane kolory ścian stanowią doskonałe tło dla mebli i dodatków. Jak wybrać kolor ściany? Radzimy, na co zwracać uwagę, jeśli chodzi o kolory farb, i jak łączyć barwy, by aranżacja była spójna. Odkryj inspiracje na ładnie pomalowane wnętrza z galerią zdjęć.

Kolory we wnętrzach: jak stosować i dobierać kolory do wnętrz?

Kolory we wnętrzach: jak stosować i dobierać kolory do wnętrz?

Jak łączyć kolory we wnętrzu? To, jakie kolory farb dobierzemy do malowania ścian wnętrza będzie miało wpływ na cały wystrój pomieszczenia. Zanim zdecydujemy się na kolorystykę wnętrza należy dokładnie przemyśleć w jakich wnętrzach czujemy się dobrze. Inną kolorystykę nadamy wnętrzom w stylu nowoczesnym, a inną klasycznym i tradycyjnym.

Kolory ścian. JAK WYBRAĆ kolory ścian w salonie: poradnik

Przewodnik: jak zestawiać kolory ścian. Kolory ścian w salonie odzwierciedlają naszą osobowość. Wybierz na kolory ścian takie barwy, jakimi lubisz się otaczać bez względu na styl wnętrza. Kolory ścian w salonie: zdjęcia i inspiracje.

Malowanie ścian. Różowe kolory ścian: inspiracje

Różowe ściany w pokoju: co wy na to? Czy różowy, jako modne kolory ścian, sprawdzi się w mieszkaniu? Jaki kolor pasuje do różowych ścian? Malowanie ścian w tym kolorze jest ciągle dość kontrowersyjne, czy słusznie?

Terapia kolorem: kolory ścian inspiracje

Jak pomalować ścianę w sypialni? Na jaki odcień ścian zdecydować się w salonie? Czerwony kolory ścian - rozbudza żądze, niebieski - obniża ciśnienie krwi, a dzięki żółtemu szybciej się uczymy. Psychologowie, architekci i dekoratorzy twierdzą: barwa we wnętrzu to nie tylko klimat.  

Strona 1 z 1

1