KOLOROWE DODATKI

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOLOROWE DODATKI

15 aranżacji salonu za pomocą KOLOROWYCH DODATKÓW!

15 aranżacji salonu za pomocą KOLOROWYCH DODATKÓW!

Kolorowe dodatki w aranżacji salonu mają niezwykłą moc tworzenia klimatu! Określają styl aranżacji salonu, burzą monotonię, dodają „pazura” lub podkreślają wyrafinowany charakter wnętrza. Zebraliśmy 15 spektakularnych aranżacji salonu z PRAWDZIWYCH wnętrz, stworzonych za pomocą kolorowych dodatków!

Aranżacja wnętrz: prostota przepisem na sukces

Aranżacja wnętrz: prostota przepisem na sukces

Nie jesteś miłośnikiem glamouru, ludwików i innych dekoracyjnych stylów? Nie martw się! Dla ciebie bowiem zostaje konwencja aranżacyjna, która jest istnym przepisem na sukces – szlachetna prostota. Jeśli nie chcesz wychodzić zbyt daleko w stronę minimalizmu, do prostych form dobierz efektowne, kolorowe dodatki dekoracyjne.

Kolorowe pokoje dzieci: jak urządzić pokój dla dziecka z różnych mebli?

Kolorowe pokoje dzieci: jak urządzić pokój dla dziecka z różnych mebli?

Chcesz urządzić uroczy pokój dla dziecka, a nie masz na to wielkiego budżetu? A może nie lubisz gotowych zestawów mebli dziecięcych? Bez względu na powód wiemy, że pokój dziecięcy można urządzić nietypowo - wystarczy odrobinę dziecięcej fantazji!

Mieszkanie urządzone minimalistycznie. Aranżacje wnętrz

Dużym atutem minimalistycznie urządzonych pomieszczeń jest wrażenie przestronności. By jednak nie wydawały się one zbyt surowe, możemy ocieplić je różnymi kolorowymi dodatkami.

Pokój dla dziewczynki: w ramach bieli

W pokoju dziewczynki melanż kolorów, widoczny w dodatkach nie razi dzięki ramom z neutralnej bieli. W tej barwie są ściany, podłoga i meble. Jest tu przytulnie i uroczo.

Narzędzia do wiosennych porządków

Nowa seria narzędzi do sprzątania hiszpańskiej firmy Vigar w wiosennej szacie na pewno przyda się w każdym domu.

Strona 1 z 1

1