KOLOR

(17 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOLOR

Kolorowe kable: must have w aranżacji światłem!

Kolorowe kable: must have w aranżacji światłem!

Aranżacja kolorem zawsze daje spektakularne efekty. Kolorowe kable w dodatku upiększają te domowe strefy, które do niedawna skazane były na popularne rozwiązania kolorystyczne producentów oświetlenia i AGD. Spojrzenie na żelazko, suszarkę, czy oświetlenie strychowe wkracza w nowy wymiar aranżacji - kolorowe kable zmieniają wszystko!

Sposób na nudę: ZDJĘCIA KUCHNI w energetycznych kolorach. Inspiracje na kolorowe kuchnie

Sposób na nudę: ZDJĘCIA KUCHNI w energetycznych kolorach. Inspiracje na kolorowe kuchnie

Zdjęcia kuchni w kolorach: są doskonałą inspiracją, jeśli szukasz pomysłów na zmianę aranżacji swojej kuchni i zastanawiasz się, ile wydasz na nowe wyposażenie. Zobacz nasze zdjęcia kuchni. Często nowy kolor ścian wystarczy, by całkowicie ją odmienić. Kolor - KUCHNIE ZDJĘCIA, INSPIRACJE

Kolory wnętrz: szmaragdowy kolorem roku 2013!

Kolory wnętrz: szmaragdowy kolorem roku 2013!

Modne kolory wnętrz: szmaragdowy będzie królował w 2013 roku jako wiodący kolor wnętrz. Elegancki, szykowny i zmysłowy - kolory wnętrz w odcieniach szmaragdowego nabiorą wyjątkowego charakteru.

Kolory 2011. Zobacz aranżacje wnętrz w najmodniejszych kolorach (ZDJĘCIA)

Wiosna to doskonały czas na metamorfozy we wnętrzach. Zobacz jakie wybrać kolory wnętrz, aby stworzyć modne aranżacje pokoi. Podpowiadamy jak łączyć kolory i jak stosować intensywne barwy we wnętrzach. Prezentujemy kolorystyczne hity sezonu. Wybierz farby i odcienie, które będą pasować do twojego mieszkania. Przentujemy zdjęcia wnętrz z modnymi kolorami.

Malowanie ścian: W mocy fioletu

Jeśli mieszkasz wśród białych ścian, najwyższy czas na kolorystyczną rewolucję.

Profesjonalna koloryzacja

PROFESJONALNA KOLORYZACJA. Jeśli szukacie gotowej odpowiedzi, na jaki kolor pomalować ścianę i czy w czerwonej sypialni nie zmrużycie oka, tutaj tego nie znajdziecie. Zapraszamy na kolorystyczne safari po bezdrożach wyobraźni. Wspólnie zapolujemy na najlepsze i najbardziej egzotyczne pomysły z całego świata.   

OZDOBY NA KOMUNIĘ: Jak udekorować krzesło - metamorfoza krzesła

Dekoracja stołu na komunię to nie tylko serwetki, sztućce i kwiaty na stole, ale rownież ozdoby na krzesła. Praktyczny i elegancki pokrowiec szybko odmieni zwykłe krzesło w oryginalną ozdobę jadalni. Można wybrać, stosowny do okazji, wzór tkaniny.

W duecie z chlebem

Prosty i estetyczny pojemnik na pieczywo zaprojektowany przez duńskiego designera Klausa Ratha.

Kolorowe kosze do łazienki

Wszystko może być we wnętrzu jego dekoracją. Nawet przedmioty, które na ogół nie są eksponowane - na przykład kosz na śmieci.

Postarzana komoda

Komoda postarzona metodą przecierki, z zadrapaniami prezentuje się szacownie i urokliwie. Daje przykład, jak odnowić stary mebel.

Wazonowy jazz

Ta kolekcja wazonów to rezultat prawdziwej jam session. Kształty jak muzyka, wolne i nieograniczone. Kolorowe i pogodne. Bez oglądania się na konwenanse.

Modny kolor w ogrodzie i na tarasie

Jak w dziecięcej wyliczance: maki, chabry, nagietki... krzesła, stoły, konewki. Sprzęty ogrodowe w barwach owoców  i kwiatów pysznią się na tle soczystej zieleni. Wesoło jest!

Rzecz w kolorze - nowe propozycje projektantów

Dizajnerzy wciąż próbują nowych zestawień barw. Dom już nie odpocznie w bezpiecznych beżach. Nadszedł czas na fiolet i kobalt!  

Dizajnerskie meble dla dzieci

Krzesełko Puppy w kształcie pieska spodoba się dzieciom. Może być mebelkiem w pokoju lub stać w ogrodzie.

Ocieplacze do jajek

Pastelowe zajączki, ocieplacze do jajek, ucieszą nie tylko najmłodszych gości. Tak podane jajko nie wystygnie.

Gumowy wazon

Gumowy wazon jest wyjątkowy, zabawny i niezwykle praktyczny. Na pewno się nie potłucze i można z niego uformować w zależności od potrzeby dwa ciekawe kształty.

Kolorowy świat dziecka: Dekoral Fashion sprawdził jakie kolory kochają najmłodsi

Czy świat dziecka jest bardziej kolorowy niż świat dorosłych? I czy to, jakimi kolorami otoczone jest dziecko ma znaczenie dla jego przyszłego, dorosłego życia? Jakie kolory zabawek warto kupować dzieciom? Marka Dekoral Fashion sprawdził jakie kolory kochają nasi najmłodsi!

Strona 1 z 1

1