KLASYCZNE MEBLE

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KLASYCZNE MEBLE

Meble klasyczne: nuda i kicz czy wzorcowa i zawsze modna aranżacja?

Meble klasyczne: nuda i kicz czy wzorcowa i zawsze modna aranżacja?

Meble klasyczne mogą budzić nieprzychylne skojarzenia z meblościankami z witrynką, za którą kryją się kryształowe popielnice. Jednak meble klasyczne potrafią zaskoczyć nawet w bardzo nowoczesnych aranżacjach.

Nietuzinkowy salon z jadalnią: klasyczne meble w roli głównej

Nietuzinkowy salon z jadalnią: klasyczne meble w roli głównej

Salon z jadalnią, którego aranżacja nie będzie powielała nowoczesnych schematów, a wystrój jednocześnie nie będzie przywodził na myśl klasyki. Projekt wnętrza, który uwzględni jednak klasyczne meble z „tamtych lat", zgrabnie dopełnione aktualnymi trendami. Prezentujemy nietuzinkowy projekt salonu z jadalnią, który unika szufladkowania w konkretnym stylu, a pozostaje indywidualną przestrzenią z osobistymi akcentami.

Stylowe wnętrza: klasyczny wystrój wnętrz

Stylowe wnętrza: klasyczny wystrój wnętrz

Styl klasyczny we wnętrzach pozwala nam na nawiązanie do królewskiego stylu dawnych epok. Klasyczna forma w zestawieniu z nowoczesnymi materiałami i formami tworzy ponadczasową kompozycję współczesnego pałacu. Sprawdźcie jakimi zasadami kierować się przy urządzaniu klasycznego wnętrza!

Jak dobrać fotel do kanapy

Gładka, nowoczesna sofa to dobry nabytek. Łatwo dostosowuje się do otoczenia. Pozostawia nam dużą swobodę wyboru stylu salonu. Wszystko zależy od stolika i foteli.

Błękitna ARANŻACJA SALONU. Przytulny salon zdjęcia

Niebieski w aranżacji salonu wprowadza spokojny wystrój. Proste, geometryczne bryły klasycznych mebli radzimy łączyć z nowoczesnymi akcentami dekoracyjnymi. Aby w pokojach dziennych było spokojnie, ale nie sennie.

Strona 1 z 1

1