KABINY PRYSZNICOWE

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KABINY PRYSZNICOWE

Wybieramy do łazienki kabinę prysznicową

Wybieramy do łazienki kabinę prysznicową

Dobór do łazienki odpowiedniej kabiny prysznicowej nie jest rzeczą prostą. Kabina prysznicowa powinna spełniać wymagania użytkowników oraz być dopasowana do wielkości i kształtu łazienki.

Wyposażenie łazienki: kabiny prysznicowe, brodziki i baterie

Wyposażenie łazienki: kabiny prysznicowe, brodziki i baterie

Nie jest łatwo wybrać wyposażenie łazienki. Aby uniknąć błędu, dowiedz się, na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać i o co zapytać sprzedawcę. Zobacz, co warto wiedzieć o kabinach prysznicowych, brodzikach i bateriach.

Kabiny prysznicowe - z brodzikiem czy bez?

Kabiny prysznicowe - z brodzikiem czy bez?

Wybierając kabiny prysznicowe powinniśmy się kierować podstawowymi wytycznymi funkcjonalnymi. Łazienki, w których zamontowano kabiny prysznicowe wydają się większe. Jak wybrać kabiny prysznicowe? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

Kabina prysznicowa w łazience jak szafa kąpielowa

Kabina prysznicowa to miejsce porannego orzeźwienia, deszczu na życzenie, zbawiennego hydromasażu. Zobacz nasz pomysł na kabinę prysznicową w łazience.

Montaż kabiny prysznicowej. Jak zamontować kabinę prysznicową  [PORADNIK zrób to sam]

Montaż kabiny prysznicowej i montaż brodzika można przeprowadzić samodzielnie. Na montaż kabiny z brodzikiem lub bez niego decyduje się prawie każdy, kto urządza lub remontuje łazienkę. W poradniku zrób to sam podpowiadamy, jak zamontować kabinę prysznicową. Sprawdź, jak zrobić to prawidłowo.

Aranżacje łazienek: nowoczesne wyposażenie

W aranżacjach łazienek widocznych jest kilka wiodących kierunków, ściśle związanych ze zmianami, które dokonują się w społeczeństwie. Nowoczesna łazienka to pomieszczenie,którego rozplanowanie i wystrój są nie tylko konsekwencją przemian socjologicznych, lecz także psychologicznych i kulturowych.

Prysznic w łazience - typy kabin, rodzaje drzwi do kabiny

Popularność kabin prysznicowych wynika zarówno z bardzo dużego wyboru wzorów, jak też z ich funkcjonalności – kabiny zajmują w łazienkach niewiele miejsca i często są montowane we wnętrzach, w których wcześniej zainstalowano wannę.

Łazienka z kabiną prysznicową - nie tylko dla amatorów szybkiej kąpieli

Wbrew pozorom kabina prysznicowa wcale nie musi mieć kompleksów w stosunku do wanny i zyskuje coraz liczniejsze rzesze zwolenników. Miłośnicy szybkiej kąpieli najczęściej nie mogą i nie chcą czekać, aż wanna napełni się wodą. A w kabinie wystarczy podnieść dźwignię lub odkręcić kurek, by wziąć prysznic.

Prysznic w małej i dużej łazience, z brodzikiem i bez brodzika

Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając do łazienki kabinę prysznicową, gdzie ją umieścić w łazience dużej, a gdzie w małej. Jaką wybrać kabinę, aby łazienka była przyjaznym wnętrzem dla osób niepełnosprawnych.

Z czego ścianki kabiny prysznicowej - ze szkła czy tworzywa?

Ścianki kabiny prysznicowej są wypełnione taflami szkła hartowanego lub tworzywa sztucznego (polistyrenu). Zobacz, który rodzaj wybrać do łazienki i który łatwiej utrzymać w czystości.

Kabiny prysznicowe w łazience, czyli sposób na szybką kąpiel

Kabiny prysznicowe idealnie nadają się nie tylko do małych łazienek, w których nie mieści się wanna, ale i do dużych wnętrz – gdzie obok wanny są miejscem na szybką i wygodną kąpiel.

Strona 1 z 1

1