KABINA PRYSZNICOWA

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KABINA PRYSZNICOWA

Kabiny prysznicowe z linii Ultra marki Koło. Czysta perfekcja

Kabiny prysznicowe z linii Ultra marki Koło. Czysta perfekcja

Kabiny prysznicowe z linii Ultra marki Koło to nie tylko efektowne wzornictwo. Przyznajemy im REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie” także za nowatorskie rozwiązania, które zapewniają wyższy poziom komfortu, bezpieczeństwa i higieny.

Nowoczesne szkło lakierowane w kuchni, łazience i salonie!

Nowoczesne szkło lakierowane w kuchni, łazience i salonie!

Szkło lakierowane to nowoczesny materiał, który daje mnóstwo ciekawych możliwości w aranżacji wnętrz. Gładkie, matowe czy z ornamentem powierzchnie możemy zastosować już nie tylko w kuchni i w łazience, ale także w salonie, garderobie. Sprawdzi się nie tylko jako okładzina ścienna, ale także oryginalne rozwiązanie na fronty mebli. Zobacz inspirujące pomysły ze szkłem w roli głównej!

Wyposażenie łazienki w wymiarze ultra: kabina prysznicowa Koło Ultra

Wyposażenie łazienki w wymiarze ultra: kabina prysznicowa Koło Ultra

Nowa kabina prysznicowa marki Koło to innowacyjna propozycja do łazienki. Charakterystyczne cechy? Wytrzymałe materiały, staranne wykończenie i sprytne rozwiązania, które ułatwią codzienne życie. Kabina prysznicowa Koło Ultra, będąca podstawą wyposażenia łazienki w wymiarze ultra, otrzymała rekomendację miesięcznika M jak Mieszkanie!

Aranżacja łazienki: kabina prysznicowa szansą dla małej łazienki. INSPIRACJE!

Mała łazienka to dużo dylematów. Największym z nich jest: wanna czy kabina prysznicowa? Częściej wybór pada na kabinę prysznicową. Dalej to już „tylko” wybór kształtu kabiny, jej rodzaj, czy z brodzikiem czy bez... Spokojnie, nie taki diabeł straszny jak go malują!

Urządzamy łazienkę - komfortowa kabina prysznicowa i brodzik

Podpowiadamy, co zrobić, aby kabina prysznicowa w łazience była wygodna. Jak ją wykończyć, aby czuć się w tym małym wnętrzu komfortowo. Czy do kabiny prysznicowej potrzebny jest koniecznie brodzik?

Prysznic XXI wieku: wielofunkcyjne natryski i deszczownie, kabiny walk-in

Tradycyjne kabiny są już passé. Dziś prysznice umiejscawiamy za transparentną taflą szkła lub całkiem w wolnej przestrzeni. Jeśli w kabinie, to designerskiej, korespondującej z architekturą otoczenia.

Wyposażenie łazienki: wanna czy kabina prysznicowa?

Długa relaksująca kąpiel czy szybki odświeżający tusz? Zarówno wanna, jak i kabina prysznicowa mają mnóstwo zalet. Zanim zdecydujesz się na zakup któregoś z tych elementów wyposażenia łazienki, zastanów się nad tym, jakie masz potrzeby, upodobania i... metraż. Podpowiadamy, co ułatwi ci wybór między wanną a kabiną prysznicową!

Jak urządzić łazienkę w mieszkaniu z lat 80-tych? Oto EFEKTY REMONTU - ZDJĘCIA

SZUKASZ CIEKAWEGO PROJEKTU ŁAZIENKI? Ciepłe i mocne barwy drewna przeciwstawiono w łazience delikatnemu odcieniowi płytek ceramicznych, fakturę kafli - deseniowi mebli. Ale choć w wystroju łazienki dominują kontrasty, to nie na zasadzie walki, lecz wzajemnego przyciągania się. Zobacz efekty remontu łazienki z lat 80-tych.

Mała łazienka z mozaiką po generalnym remoncie

Mieszkanie w kamienicy z lat 50. choć małe, jest jasne i przestronne. Wygląda tak teraz, po generalnym remoncie. Zmienić trzeba było wszystko oprócz łazienki. Jednak to jej właściciele mieszkania poświęcili najwięcej uwagi.

Łazienka: co zamiast kabiny prysznicowej

Co wybrać do łazienki: wannę, brodzik czy kabinę prysznicową? A może jeszcze inaczej - zaprojektować ciekawe, niebanalne otoczenie prysznica bez tradycyjnej kabiny prysznicowej?

Kabina prysznicowa w roli dekoracji: nowoczesna łazienka okiełznana!

Czy kabina prysznicowa w aranżacji nowoczesnej łazienki może stanowić jej dekorację? Czy wygodna i ergonomiczna kabina prysznicowa może być estetyczna? Przyjrzeliśmy się bliżej zagadnieniu kabiny prysznicowej - sprawdź, czego możesz od niej wymagać.

Projekt łazienki. Jaki prysznic, jeśli nie chcesz mieć brodzika

Czy kabina prysznicowa musi się zawsze opierać na brodziku i niepotrzebnie utrudniać wyjście spod prysznica? Opracowując projekt łazienki często rezygnujemy z gotowych kabin i brodzików na rzecz prysznica, w którym woda leje się bezpośrednio na podłogę.

Strona 1 z 1

1