JAK URZĄDZIĆ POKÓJ

(12 artykułów i zdjęć)

Porady projektantów wnętrz jak urządzić pokój bez błędów. Zobacz zdjęcia i aranżacje jak urządzić pokój dzienny, pokój na poddaszu, czy mały pokój w bloku. Wybieramy meble do pokoju, kolory, materiały wykończeniowe i dodatki. Jeśli nie wiesz, jak urządzić pokój zainspiruj się galeriami zdjęć. Znajdziesz tu mnóstwo pomysłów na wystrój pokoju. Jak urządzić pokój: galeria, aranżacje, porady architektów.

ARTYKUŁY JAK URZĄDZIĆ POKÓJ

Jak urządzić salon w bloku, aby był ładny i spełniał nasze potrzeby?

Jak urządzić salon w bloku, aby był ładny i spełniał nasze potrzeby?

Salon w bloku zazwyczaj pełni kilka funkcji jednocześnie. Na ograniczonej przestrzeni salonu w bloku zazwyczaj musi znaleźć się miejsce do odpoczynku, do jedzenia i czasem do pracy. Aranżacja salonu w bloku jest więc często wyzwaniem dla właścicieli i dla projektantów. Zobaczcie ZDJĘCIA z pomysłami, jak ciekawie rozwiązać przestrzeń salonu w bloku.

Najpiękniejsze lampy do salonu. Jakie wybrać lampy, by mieć przytulny salon?

Najpiękniejsze lampy do salonu. Jakie wybrać lampy, by mieć przytulny salon?

Wybór lampy do salonu może w zaskakujący sposób zmienić całą aranżację salonu. Odpowiednia lampa w salonie sprawi, że wystrój będzie ciekawy i przytulny. Wystarczy, jeśli wszystko dobrze zaplanujesz. Sprawdź, jakie lampy do salonu warto wybrać i gdzie je umieścić.

Oświetlenie salonu: 20 pięknych inspiracji, jak oświetlić nowoczesny salon

Oświetlenie salonu: 20 pięknych inspiracji, jak oświetlić nowoczesny salon

W nowoczesnym wnętrzu ważne jest oświetlenie salonu, które pełni funkcje praktyczne i dekoracyjne. Za pomocą lamp do salonu możemy wydobyć strefy, podkreślić jego zalety, ukryć wady, zmienić proporcje. Istotna funkcja oświetlenia w salonie, która często jest bagatelizowana, to budowanie nastroju, zwłaszcza w części wypoczynkowej. Podpowiadamy, jakie oświetlenie sprawdzi się w nowoczesnym salonie. Zobaczcie też GALERIĘ ZDJĘĆ.

Salon inspiracje. 20 pomysłów na ładny salon: zdjęcia

20 pomysłów na salon -  zobacz galerię zdjęć. Salon inspiracje to podpowiedzi, jak urządzić salon, który jest nowoczesny, funkcjonalny i ładny. Prezentowane zdjęcia salonu to wnętrza z prawdziwych mieszkań.

Ramki na ścianę: 40 inspiracji, jak udekorować ściany ramkami na zdjęcia

Ramki na ścianę to jeden z najpopularniejszych motywów dekoracji ścian we wnętrzach. Jak sprawić, by ramki ścienne nie były standardowe, nudne i zwyczajne? Przedstawiamy wyjątkowe aranżacje ramek na zdjęcia. Zapraszamy do zaczerpnięcia inspiracji z naszej galerii ramek na ścianę [WIDEO].

Sufit napinany w mieszkaniu - ceny, opinie, montaż, ciekawe aranżacje

Sufit napinany to oryginalny pomysł na wykończenie sufitu - wygląda jak naciągnięta tkanina. Cena sufitu napinanego nie jest jednak niska. Może być matowy lub z połyskiem, o dowolnej kolorystyce, a nawet zadrukowany zdjęciami lub grafiką. Przedstawiamy praktyczny poradnik - sufit napinany we wnętrzu: cena, opinie, montaż, inspirujące zdjęcia.

Pokój dla niemowlaka. Jak urządzić pierwszy pokoik niemowlaka - ZDJĘCIA, ARANŻACJE, INSPIRACJE

Pokój dla niemowlaka powinien być nie tylko ładny i przyjazny, lecz także praktyczny, zwłaszcza dla mamy. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, urządzając pokoik niemowlaka, żeby było w nim wygodnie. Sprawdziliśmy meble dla dzieci, podajemy ich ceny i pasujące do siebie zestawy. Zobaczcie, ile kosztują meble do pokoju dla niemowlaka, które można kupić w polskich sklepach.

Amfilada - jak połączyć przestrzeń u kład amfiladowy?

Amfilada - co to znaczy? Metodę aranżowania pokoi w amfiladzie, czyli usytuowanych w jednej linii, zastosowano po raz pierwszy w 1668 roku. Gdzie? W pięknym i okazałaym Wersalu! Dzisiaj układ amfiladowy zobaczymy w miejscach publicznych oraz w wielu przedwojennych kamienicach i domach. 

14 pomysłów JAK URZĄDZIĆ POKÓJ aby sprzyjał rodzinnemu wypoczynkowi. GALERIA

Jak urządzić pokój, aby sprzyjał rodzinnemu wypoczynkowi - podejmujemy ten temat nie tylko z powodu modnego ostatnio hasła: „Żyj powoli”. W codziennym szybkim tempie życia nabiera ono naprawdę dużego znaczenia. Jak urządzić pokój, aby sprzyjał rodzinnemu wypoczynkowi: zobacz 14 inspiracji z prawdziwych wnętrz!

Pokój dzienny: jak go urządzić, by był namilszym wnętrzem w domu

Pokój dzienny to serce domu. Wnętrze, z którego korzystają wszyscy domownicy. Poznaj zasady obowiązujące w aranżacji pokoju dziennego, które sprawią że twój pokój będzie przytulnym i rodzinnym miejscem.

Pokój dla dziewczynek: jak go urządzić żeby było ładnie a siostrom wygodnie?

Jak urządzić pokój dla dziewczynek - dwóch sióstr w różnym wieku? Tak żeby wzajemnie sobie nie przeszkadzały, a rzeczy były dostępne na wygodnym, dla każdej z nich,  poziomie? Zobaczcie ciekawy projekt pokoju dla dziewczynek, w którym można zbudować domek lub urządzić teatrzyk.

PROJEKTY, ARANŻACJE PODDASZA: Mieszkanie na poddaszu ZDJĘCIA WNĘTRZ

Hanna i Andrzej kupili mieszkanie na poddaszu. Wnętrza mieszkań pod skosami są trudne do urządzenia. Właścicielom udało się stworzyć komfortowe wnętrza, przytulne i wygodne. Miejsca pod skosami maksymalnie wykorzystali na szafy i schowki. Dzięki temu wnętrza mają uporządkowaną przestrzeń, a mieszkanie na poddaszu nie jest zagracone ciężkimi szafami.

Strona 1 z 1

1