JAK

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY JAK

Drewniane meble w salonie: antyki KONTRA nowoczesne meble do salonu!

 Drewniane meble w salonie: antyki KONTRA nowoczesne meble do salonu!

Drewniane meble w salonie to wybór trwały i (znów) szalenie modny! Jak więc rozumieć nową-starą modę na meble drewniane: czy w aranżacji salonu postawić na meble stylowe i antyczne, czy też urządzić salon nowoczesnymi i lekkimi formami designerskich drewnianych mebli do salonu? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Projekt wnętrz domu dla rodziny. Nowoczesność i wygoda!

Projekt wnętrz domu dla rodziny.  Nowoczesność i wygoda!

Celem tego projektu wnętrz mieszkania było stworzenie funkcjonalnej przestrzeni dla rodziny z dwójką dzieci. Powstała nowoczesna, otwarta przestrzeń dzienna z dużą kuchnią, jadalnią i salonem oraz część prywatna z sypialniami. Ciekawym elementem aranżacji jest dobór i rozmieszczenie oświetlenia – właśnie światło stało się kropką nad „i” projektu wnętrz.

Jak urządziła mieszkanie właścicielka pracowni rękodzieła szydełkowego? Zobaczcie!

Jak urządziła mieszkanie właścicielka pracowni rękodzieła szydełkowego? Zobaczcie!

Wystrój wnętrz domu właścicielki pracowni, w której powstają szydełkowe robótki, pełny jest dekoracji, koronkowych taśm, zawieszek. W kuchni, pokojach dziewczynek znajdziemy przerobione puszki po kawie i odnowione mebelki dla lalek, dziergane dywany, serwetki i poduszki. Zobaczcie jak mieszka kobieta pełna pasji do robótek szydełkowych

Mieszkanie w stylu minimalistycznym z zielonym motywem przewodnim. Nagroda VASCO!

Kolory biały i zielony będą motywem przewodnim aranżacji wnętrz mieszkania w stylu minimalistycznym. Wszechobecna biel stanie się tłem dla zielonych roślin i urządzeń, które zazwyczaj wybieramy w kolorach neutralnych. Warto zobaczyć nagrodzoną aranżację wnętrz w 11 edycji konkursu VASCO Integracja, w kategorii Projekt koncepcyjny!

Projekt wnętrz apartamentu w kolorach pastelowych dla rodziny z dziećmi

Aranżacja wnętrz  w kolorach pastelowych i stylu minimalistycznym okazała się być idealną dla rodziny z dwójką małych dzieci. Dzięki dobrze dobranym rozwiązaniom funkcjonalnym i materiałom wykończeniowym każdy z domowników czuje się w apartamemcie swobodnie i wygodnie.

W numerze majowym

Tematem przewodnim będą m.in. balkony. Podpowiadamy jak stworzyć miły kącik wypoczynkowy na balkonie, jakie wybrać rośliny balkonowe. Ponadto zaczynamy cykl artykułów o odświeżaniu mieszakania. W majowym wydaniu zajmiemy się salonem. Zaplanuj z nami jego remont i zmianę wystroju. Radzimy jaki wybrać kolor ścian i dodatków, jaką podłogę, jak dobrze rozplanować kolejność prac. Zamieszczamy także przegląd kanap rodzinnych.

W numerze kwietniowym

Tematem przewodnim w numerze kwietniowym M jak mieszkania będą wiosenne aranżacje wnętrz. Pokażemy, jak szybko i efektownie odmienić mieszkanie na wiosnę. Podpowiemy jakie wybrać tkaniny obiciowe, kolory, kwiaty, by w mieszkaniu poczuć wiosnę. Ponadto pomysły na wielkanocne stoły, zobaczcie jak ładnie nakryć stół do świątecznego śniadania.

Strona 1 z 1

1