FIOLET

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY FIOLET

Projekt kuchni: minimalistyczna biała kuchnia z kroplą koloru

Projekt kuchni: minimalistyczna biała kuchnia z kroplą koloru

Biała kuchnia, w której króluje monochromatyzm i proste formy, a aranżację wieńczy przywodząca na myśl industrialne wnętrza ściana ozdobiona tynkiem dekoracyjm to propozycja dla miłośników minimalistycznych, nowoczesnych rozwiązań. Aby wnętrze nie tchnęło zimnem, wprowadzono do niego naturalne tony drewna, a całość doprawiono kroplą wyrazistego koloru. Oto projekt kuchni, której biel i szarość harmonijnie współgrają z ciemną drewnianą podłogą i akcentami w odcieniach głębokiego fioletu.

Pokój dla dziewczynki: róże i fiolety w aranżacji pokoju dziecięcego

Pokój dla dziewczynki: róże i fiolety w aranżacji pokoju dziecięcego

Nie masz pomysłu na urządzenie pokoju dziewczęcego? Postaw na sprawdzoną paletę kolorystyczną! Która dziewczynka nie marzy o swoim własnym królestwie w odcieniach romantycznego różu i fioletu? Jasny, marzycielski i pełen dziewczęcych dodatków – taki jest pokój dla dziecka w przedstawionej przez nas aranżacji.

Fioletowe ściany w salonie: intensywny kolor w dekoracji ścian

Fioletowe ściany w salonie: intensywny kolor w dekoracji ścian

Fioletowe ściany w salonie? Tak! Użycie nietypowego koloru w aranżacji ścian jest obecnie bardzo modne, najczęściej jednak wybierane są dość stonowane barwy. Jeśli lubisz nieszablonowe rozwiązania i nie boisz się intensywnych kolorów, sprawdź, jak operować fioletem na ścianach w salonie!

Fioletowa łazienka: modna aranżacja łazienki - ZDJĘCIA

Aranżacja łazienki z przewagą koloru fioletowego będzie wyglądała ciekawie, jeśli połączymy go z białymi lub brązowymi dodatkami. Fioletowa łazienka to odważna aranżacja. Fiolet pasuje zarówno do stylowej, jak i nowoczesnej łazienki! W galerii: zdjęcia łazienki w kolorze fioletowym.

FIOLETOWE WNĘTRZA - INSPIRACJE: fioletowe ściany i fioletowe dodatki - jak uniknąć wpadki

Wnętrza inspiracje: lubimy fioletowe ściany i dodatki, ale nie zawsze potrafimy dobrzez zastosować ten kolor we wnętrzu. Fioletowe dodatki w aranżacji z pewnością zostaną zauważone, to one nadadzą wyrazistego charakteru. Kolor fioletowy w zestawieniu w dekoracjach z dodatkowymi barwami na neutralnym tle ścian może dodawać nam pozytywnej energii i rozbudzać naszą wyobraźnię. Ale źle użyty, może przygnębiać.

Fioletowy pokój. Urządzamy pokój dla nastolatków

Joasia zadeklarowała, że uwielbia fiolet i chce mieć fioletowy pokój. Kolor fioletowy stał się punktem wyjścia do aranżacji wnętrza. Aby fioletowy pokój nie był przytłaczający (fioletowe ściany i fioletowe dodatki), wybrano jasne meble młodzieżowe. Pamiętajmy, że pokój dla nastolatków jest miejscem szczególnym, dlatego warto urządzać wnętrze razem z dzieckiem.

Spokojnie i elegancko. Urządzamy kącik jadalny

Żeby celebrować rodzinne posiłki, wcale nie trzeba mieć osobnej jadalni – wystarczy niewielki kącik w pokoju dziennym. Urządzony pomysłowo, nie zajmie wiele miejsca, a pozwoli wygodnie biesiadować nawet pięciu, czy sześciu głodomorom. Zobacz, jak w łatwy sposób zaaranżować lawendową jadalnię ze stołem z litego drewna...

Malowanie ścian: W mocy fioletu

Jeśli mieszkasz wśród białych ścian, najwyższy czas na kolorystyczną rewolucję.

Poduszka ożywiona haftem

Żeby ożywić wygląd kanapy, fotela lub łóżka, nie trzeba przesadzać z kolorem. Wystarczy jedna poduszka z intrygującym haftem.

Śliwka węgierka. Fiolet is back!

Fiolet i pochodne. Purpura, lawendowy, wrzosowy. Co roku w okolicach października wraca w wielkim stylu. Kolor, który podbija ulice, obija meble, spowija podłogi.

Strona 1 z 1

1