EKSPRES DO KAWY

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY EKSPRES DO KAWY

Ekspresy automatyczne. Na co zwracać uwagę? Doradzamy i obalamy mity

Ekspresy automatyczne. Na co zwracać uwagę? Doradzamy i obalamy mity

Trudno nie ulec wygodzie automatycznego ekspresu do kawy. Za naciśnięciem najwyżej kilku guzików przygotowują nam dokładnie taki napój kawowy, jaki lubimy najbardziej. Dzisiejsze ekspresy automatyczne zapamiętają nasze preferencje, a nawet przygotują kawę o wybranej godzinie. Czym jednak różnią się między sobą? Jak wybrać najlepszy?

Pora na kawę. Czym się różnią cisnieniowe ekspresy do kawy?

Pora na kawę. Czym się różnią cisnieniowe ekspresy do kawy?

Mocna, aromatyczna "mała czarna" stawia nas na nogi, usuwa zmęczenie i - po prostu - sprawia ogromną przyjemność. A jak wszystkim wiadomo, najlepszą kawę przyrządzimy w ekspresie ciśnieniowym. Zobacz, czym różnią się ekspresy ciśnieniowe i na co zwrócić uwagę wybierając taki właśnie ekspres do kawy...

Śniadanie w… komplecie czyli MUST HAVE kuchennego AGD!

Śniadanie w… komplecie czyli MUST HAVE kuchennego AGD!

Zestawy śniadaniowe: wybieramy sprzęt AGD do kuchni. O tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, mówią nie tylko dietetycy. W codziennym pośpiechu często o nim zapominamy. Przyrządzenie pysznego śniadania zajmuje kilka minut, gdy mamy do dyspozycji zaledwie kilka prostych sprzętów AGD. Zobaczcie bez czego nie można się obejść w kuchni!

Urządzenia wielofunkcyjne - doskonale sprawdzą się w małej kuchni

Urządzenia wielofunkcyjne to doskonały sposób na wyposażenie kuchni w sprzęt AGD. Sprawdzi się szczególnie w sytuacji, gdy mamy małą kuchnię, a także niewielkie fundusze. Kupując sprzęt łączący dwie, a nawet trzy funkcje, można zaoszczędzić naprawdę sporo miejsca w kuchni i pieniędzy w portfelu. Sprawdź, jakie masz możliwości...

Stylowy ekspres do kawy

Kolejny kolorowy sprzęt AGD podbija rynek. Ten wyjątkowy ekspres do kawy zaprojektowany został przez Agathe Ruiz de la Pradę i charakteryzuje się... pełnią kolorów. Kawa z NESCAFE Dolce Gusto Piccolo będzie na pewno dobra, ale sam ekspres sprawi również, że kuchnia dosłownie rozbłyśnie wieloma odcieniami.

Ekspres do kawy w odważnych kolorach

Coraz większą popularnością cieszy się kolorowy sprzęt AGD. Naprzeciw temu trendowi wychodzi Lavazza wypuszczając na rynek ekspres do kawy w aż siedmiu kolorach. Takie ekspresy sprawią, że i kuchnia będzie ładnie wyglądać, i ulubiona kawa o poranku będzie jeszcze lepsza.

Najmniejszy ekspres do kawy. Wygodne AGD w kuchni

Ekspresy do kawy są poszukiwanym sprzętem AGD. Właściele małej kuchni często mają problem, gdzie postawić urządzenia do kawy. Najnowyszy Jura ekspres Micro 9 One Touch rozwiązuje tę kwestię. Ekspres ciśnieniowy jest drobny i wysoki, ale i funkcjonalny. Można w nim przygotować kilka rodzajów kawy. Jego kompatkowe wymiary i wzornictwo, sprawiają, że znajdzie się dla niego miejsce w każdej kuchni!

Radość urządzania przyjęć. Sprzęt AGD pomocny w kuchni

Boże Narodzenie, Sylwester i karnawał to czas, w którym spędzamy bardzo dużo czasu w kuchni, przygotowując różnorodne potrawy. To także najlepszy moment, aby wykorzystać wszystkie zaawansowane funkcje naszych kuchennych urządzeń i sprzętu AGD.

Małe AGD - drobny sprzęt kuchenny

Ach, ten zapach przyrumienionych tostów, pieczonego chleba, aromat świeżo wyciśniętego soku lub czarnej kawy - to podarunek na niespieszny ranek. Co zrobić, żeby codzienne śniadanie pachniało tak pysznie? Wystarczy zaopatrzyć kuchnię w kilka drobnych sprzętów AGD. Zobacz, co może Ci się przydać...

Kawa z kapsuły - oryginalny ekspres

Nowy ekspres Dolce Gusto Circolo jest nie tylko funkcjonalny, ale i spełnia dekoracyjną rolę we współczesnej kuchni. Został wyróżniony międzynarodową nagrodą IF Product Design Award 2010 w kategorii produkt domowego użytku o najlepszym wzornictwie.

Jak walczyć z kamieniem w czajniku, ekspresie do kawy i pralce?

Nowo zakupionym czajnikiem, ekspresem do kawy, pralką czy żelazkiem nie nacieszymy się długo, jeśli nie zadbamy o regularne usuwanie kamienia, osadzającego się podczas używania tych urządzeń. Zobacz, jakimi sposobami możesz skutecznie pozbyć się osadu z kamienia...

Strona 1 z 1

1