DYNIA

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DYNIA

Dekoracje na Halloween: rzeźby z dynii [WIDEO]

Dekoracje na Halloween: rzeźby z dynii [WIDEO]

Dynia jest nieodłącznym symbolem i najważniejszą dekoracją Halloween. Możemy wykonać z niej lampiony, które umieścimy przed wejściem lub na parapecie. Niektórzy z dyni potrafią zrobić prawdziwe dzieła sztuki. Zobaczcie koniecznie!

Dekoracje na Halloween do pokoju dziecka. WIDEO

Dekoracje na Halloween do pokoju dziecka. WIDEO

Dekoracje na Halloween w pokoju dziecka to spore wyzwanie. Pokazujemy jak prosta dekoracja wnętrz zmieni kolorowy pokój dziecka w miejsce zabaw na Halloween. Dziecku nie wystarczy tylko świecąca dynia, ale nie ma się co martwić. Większość dekoracji możemy wykonać sami według naszego ZRÓB TO SAM. Zobaczcie instrukcję wideo: dekoracje na Halloween do pokoju dziecka.

Dekoracje na Halloween: jak uszyć dynię z materiału? Instruktaż wideo

Dekoracje na Halloween: jak uszyć dynię z materiału? Instruktaż wideo

Oto świetna dekoracja na Halloween! Dynia jest symbolem tego święta. Nie musi być jednak ani naturalna, ani pomarańczowa, obędzie się też bez świeczki, jakiej żaden rodzić nie zostawi w pokoju dziecka. Proponujemy nie mniej efektowny, a znacznie bardziej żywotny, przede wszystkim zaś bezpieczny odpowiednik – dynię z materiału. Zobacz, jak łatwo je uszyć!

DYNIA na Halloween: jak zrobić? Prosty INSTRUKTAŻ

Jak zrobić dynię na Halloween? To naprawdę jest proste! Przygotowując dynię na Halloween, starajmy się wybrać dość duże egzemplarze tego warzywa, wówczas łatwiej nam będzie zrobić tę ciekawą dekorację na Halloween. Zobacz nasz INSTRUKTAŻ.

Dekoracje z dyni: jesienna dekoracja z białą dynią ZRÓB TO SAM

Dynia to królowa jesieni wśród wszystkich dostępnych o tej porze roku warzyw i owoców. Poza tym, że łączy w sobie niesamowite właściwości odżywcze i zdrowotne, jest idealnym dodatkiem do jesiennych dekoracji. W cyklu ZRÓB TO SAM pokazujemy jak w prosty sposób wykonać jesienną dekorację z dyni KROK PO KROKU!

Wystrój wnętrz: październik pod znakiem dyni! INSPIRACJE!

Do niedawna październik był miesiącem oszczędzania. Teraz październik upływa nam pod znakiem dyni. Gotujemy zupę z dyni, robimy pure z dyni. Ale przede wszystkim dekorujemy mieszkanie. Dyniami prawdziwymi, ceramicznymi, ustawiamy lampiony i świeczniki w kształcie dyni. Zobaczcie pomysły na dyniowe dodatki dekoracyjne!

Dynia z wilkołakiem na Halloween: ZRÓB TO SAM z SZABLONEM!

Jak wyróżnić się dekoracją na Halloween? Zainspiruj się klasyczną dynią i SZABLONEM rodem z popularnej sagi "Zmierzch"! Jak zrobić lampion z dyni z wilkołakiem? Tylko z nami KROK PO KROKU wykonasz oryginalny lampion z cieniem wilkołaka! Z taką dekoracją wszystkie cukierki w Halloween należeć będą do Ciebie!

Jak zrobić lampion z dyni na Halloween? WIDEO

Dynia na Halloween w naszym poradniku zrób to sam. Pokazujemy, jak zrobić lampion z dyni na Halloween, bo to już niedługo. A Halloween to mnóstwo imprez, przebieranek, własnoręcznie robionych ozdób. Jedną z najpopularniejszych dekoracji jest lampion z dyni. Podpowiadamy, jak go zrobić. Instruktaż WIDEO - warto zobaczyć film do końca - są extra dodatki!

Przetwory na zimę: DYNIA w słodkiej zalewie

Dynia w słodkiej zalewie może być doskonałym dodatkiem do dań mięsnych albo sałatek. Przetwory z dyni urozmaicą smak zimowych potraw. Zobacz, jak zrobić dynię w słodkiej zalewie.

Strona 1 z 1

1