DRZWI PRZESUWNE

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DRZWI PRZESUWNE

Najlepsze okna: wnętrze dobrze doświetlone czyli czas wielkich przeszkleń!

Najlepsze okna: wnętrze dobrze doświetlone czyli czas wielkich przeszkleń!

Dobrze dobrane okna są kluczem w aranżacji jasnego salonu. Przeszklone ściany i narożniki jasnych salonów, wykusze i szklane drzwi otwierające salon na taras to trendy, które skradły nasze wnętrzarskie serca. Przyjrzyjmy się bliżej oknom wielkogabarytowym i otwórzmy się na jasne wnętrza tego lata!

Drzwi przesuwne. Wybieramy drzwi do małych wnętrz

Drzwi przesuwne. Wybieramy drzwi do małych wnętrz

Drzwi przesuwne zajmują mniej miejsca niż skrzydła drzwi na tradycyjnych zawiasach. Sprawdzają się więc w małych wnętrzach. Co powinniśmy wiedzieć o drzwiach przesuwnych zanim zdecydujemy się na to wygodne rozwiązanie?

Jak zrobić drzwi przesuwne z palet - tanie drzwi z desek za 200 zł: zrób to sam

Jak zrobić drzwi przesuwne z palet - tanie drzwi z desek za 200 zł: zrób to sam

Drzwi przesuwne z palet to rozwiązanie ciekawe i tanie. Palety przerabiane na różne sposoby podbijają wnętrza. W naszym cyklu zrób to sam świetny pomysł na drzwi przesuwne zrobione z palet. Tanio i z pomysłem. Ta realizacja pomysłu na przesuwne drzwi sprawiła, że zwykła biała kuchnia stała się niezwykła. W zrób to sam pokazujemy jak zrobić drzwi przesuwne z palet - instrukcja krok po kroku.

Wymiana drzwi. Podpowiadamy jaki model drzwi wybrać i z jakimi kosztami trzeba się liczyć

Czeka Cię wymiana drzwi, ale nie wiesz jaki model wybrać i na jaki materiał się zdecydować? Podpowiadamy jakie drzwi wewnętrzne sprawdzą się najlepiej i z jakimi kosztami musisz się liczyć. Zobacz jakie modele drzwi są aktualnie na topie i do czego należy dopasować nowe drzwi!

DRZWI WEWNĘTRZNE: rodzaje drzwi w mieszkaniu [WIDEO]

Drzwi wewnętrzne spełniają w aranżacji wnętrz wiele funkcji. Zanim zdecydujemy się na ich zakup warto sprawdzić jakie są rodzaje drzwi wewnętrznych i czym kierować się przy ich wyborze. Odpowiedź na te pytania znajdziecie w materiale wideo!

Pokój dzienny: jak wpuścić światło do wnętrza pokoju dziennego?

Jasny pokój dzienny stanowi niejednokrotnie oś życia całego domu. To w pokoju dziennym spędzamy głównie czas z rodziną, tu też najchętniej podejmujemy gości. Jak wpuścić światło do pokoju dziennego, aby nabrał oddechu, stał się przyjaznym, przestronnym i gościnnym pomieszczeniem?

Drzwi przesuwne. Wybieramy drzwi przesuwne do pokoju: zobacz, jakie będą pasowały do twojego mieszkania

Drzwi przesuwne są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. Przesuwane drzwi różnią się materiałem, z którego są zbudowane, i systemem montażu. Zobacz, które drzwi przesuwne do pokoju najlepiej sprawdzą się w twoim mieszkaniu.

Moskitiery: estetyczna ochrona przed komarami w nowoczesnym salonie!

Moskitiera niejedno dziś ma oblicze. Moskitiery do okien i drzwi klasycznych, uchylnych i przesuwnych doskonale wtapiają się zarówno w klasyczną jak i nowoczesną aranżację wnętrz. Przyglądamy się z bliska rodzajom współczesnych moskitier, ich wykończeniu i ostatecznemu wyglądowi w przestrzeniach różnych rodzajów okien i drzwi [WIDEO].

Aranżacja małego mieszkania: możliwości małych przestrzeni

Aranżacja małego mieszkania wymaga od nas dokładnego rozplanowania i przemyślenia każdego centymetra powierzchni. Jednak małe przestrzenie skrywają moc możliwości. Jak urządzić wielofunkcyjny pokój? Podpowiadamy jak dobrze zagospodarować przestrzeń w małym mieszkaniu!

Drzwi w małym mieszkaniu: jakie drzwi będą najlepsze do kawalerki

Drzwi do małego mieszkania lub kawalerki powinny łączyć strefy. Dobrze, jeśli drzwi w kawalerce wtapiają się w tło, czasem nawet znikają i zajmują jak najmniej miejsca.

Strona 1 z 1

1