DODATKI DO KUCHNI

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DODATKI DO KUCHNI

Silikonowe akcesoria kuchenne – jakie wybrać? Wady i zalety naczyń z silikonu

Silikonowe akcesoria kuchenne – jakie wybrać? Wady i zalety naczyń z silikonu

Silikonowe akcesoria kuchenne dziś nikogo już nie dziwią, chociaż niektórzy wciąż z dużą dozą rezerwy podchodzą do materiału, jakim jest silikon. Czy silikon jest zdrowy i jakie akcesoria powinny pojawić się w każdej kuchni?

Deska do krojenia – drewniana, plastikowa, bambusowa czy szklana? Nowoczesne deski do krojenia

Deska do krojenia – drewniana, plastikowa, bambusowa czy szklana? Nowoczesne deski do krojenia

Deska do krojenia jest nieodłącznym elementem kuchennego krajobrazu. Polacy najchętniej kupują deski drewniane i plastikowe, ale coraz chętniej wybieramy deski wykonane z bambusa lub granitu. Które deski do krojenia są najzdrowsze, a których powinniśmy unikać? Jakie udogodnienia mają nowoczesne deski i czy warto w nie inwestować?

Decoupage na żelazko: podkładki pod kubek metodą decoupage na żelazko ZRÓB TO SAM

Decoupage na żelazko: podkładki pod kubek metodą decoupage na żelazko ZRÓB TO SAM

W cyklu ZRÓB TO SAM pokazujemy jak w prosty sposób ozdobić podkładki pod kubki techniką decoupage na żelazko - czysto, szybko i KROK PO KROKU! Decoupage: instrukcja krok po kroku.

Motywy roślinne w kuchni na wiosnę: tapety, drewno na szafkach, ziołowe szklarnie

Motywy roślinne w kuchni na wiosnę to bardzo pożądany trend wiosną 2014! Florystyczne tapety, oprawione w ramy reprodukcje starych zielników i obowiązkowo ciekawa ekspozycja domowych ziół na parapecie! Skąd ten nagły powrót do natury?

 Folklor we wnętrzu: drobne dekoracje w ludowym klimacie

Folklor we wnętrzu to dobry akcent w aranżacji, nawiązujący do modnego w tym sezonie powrotu do natury i starego rzemiosła. Kamionkowe naczynia czy ludowe wzory nie muszą być oklepane i pretensjonalne. Stosowane w umiarze lub przy nowej funkcji, zyskają status ponadczasowości.

Ładne DODATKI DO DOMU: pastele 20 ZDJĘĆ. Trendy w dekoracji wnętrz

W tym sezonie królują PASTELE – w dekoracji wnętrz i dodatkach do domu. Zebraliśmy w galerii 20 zdjęć pastelowych propozycji na ładne dodatki do domu. Koniecznie zobacz z czym łączyć pastelowe kolory we wnętrzach!

Niebieskie dodatki w kuchni. Styl śródziemnomorski

Niebieski to barwa głębi i nieskończoności. Pozwala zdystansować się do spraw tego świata. Wprowadzając odcienie niebieskiego do wnętrza kuchni i jadalni, uzyskamy wrażenie chłodu i świeżości. Stworzymy kuchnię w stylu śródziemnomorskim.

Słodkie życie

W kuchni Izabeli nie ma rzeczy starych i zabytkowych. Te, które wybrała – współczesne, bajecznie kolorowe – były jej marzeniem, a kupowanie ich ciągle sprawia jej radość. Iza mówi, że to ona tworzy ich historię, a przedmioty właśnie u niej zyskują dusz.

Zrób to sam: jak zrobić oryginalną rękawice kuchenną? [WIDEO]

Uwielbiacie gotować, ale tradycyjne rękawice kuchenne są dla Was za duże i mało poręczne? Możecie sami uszyć rękawice - łapki, dzięki którym kuchenne czynności staną się łatwiejsze. Zobaczcie jak krok po kroku zrobić oryginalną rękawicę kuchenną!

Strona 1 z 1

1