DESKI PODŁOGOWE

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DESKI PODŁOGOWE

Drewniane podłogi: wybieramy kolory i gatunki drewna do wnętrz

Drewniane podłogi: wybieramy kolory i gatunki drewna do wnętrz

Drewniane podłogi kojarzą się z ciepłem i przytulnością. Jest to chyba najbardziej uniwersalny materiał, w jaki możemy ubrać nasze podłogi. Podpowiadamy jakie rodzaje i kolory drewna wybrać na podłogę.

Barwy drewna. Podłogi drewniane

Barwy drewna. Podłogi drewniane

Jasne gatunki drewna (świerk, brzoza, modrzew) powiększą optycznie wnętrza, natomiast drewno cieme (orzech, wiśnia, drewno egzotyczne, przyciemniony dąb) sprawi, że wyda się ono mniejsze. Podłogi drewniane mogą mieć różne kolory i wzory usłojenia. Prezentujemy popularane na podłogi gatunki drewna.

Podłogi drewniane: deski trójwarstwowe czyli drewniane panele [RODZAJE + CENY]

Podłogi drewniane: deski trójwarstwowe czyli drewniane panele [RODZAJE + CENY]

Deski trójwarstwowe czyli drewniane panele cieszą się ogromną popularnością. Są dostępne w kilkudziesięciu gatunkach drewna, a ich cena jest dużo niższa niż koszt desek z litego drewna. Sprawdzamy w jakich pomieszczeniach sprawdzą się deski trójwarstwowe, jakie są ich rodzaje i ceny!

Podłogi drewniane: parkiet i deski dwuwarstwowe [RODZAJE I CENY]

Podłogi drewniane wyróżniają się trwałością i pięknem. Drewno w domu tworzy przytulne i ponadczasowe wnętrze. Jeśli nie wiecie jaką podłogę wybrać - mamy dla Was kilka wskazówek dotyczących parkietu i desek dwuwarstwowych. Sprawdźcie koniecznie!

Loft w starej kamienicy. Udany remont

Loft urządzony przez architektów. Architekt i projektantka wnętrz są parą zawodowo i prywatnie. Wspólnie prowadzona pracownia stała się ich drugim domem. I to dosłownie: zaadaptowali na nią część piętra nad własnym mieszkaniem.

Podłogi drewniane. Jakie drewno do pokoju, kuchni, łazienki?

Kochamy drewniane podłogi. W sklepach oferta podłóg drewnianych jest ogromna i można je układać nie tylko w pokojach, ale i łazienkach czy kuchniach. Z jakiego drewna podłoga będzie trwała? O gatunkach krajowych drewna i ich zastosowaniu wiemy wiele. O drewnie egzotycznym, najczęściej tylko tyle, że "egzotycznie" wygląda. Skupiając się wyłącznie na wyglądzie podłogi drewnianej, łatwo niestety popełnić błąd, położyć nieodpowiednie drewno w nieodpowiednim miejscu.

Strona 1 z 1

1