CEGŁA WE WNĘTRZU

(13 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY CEGŁA WE WNĘTRZU

Cegła i kamień czyli modne okładziny. Ściana dobrze ubrana!

Cegła i kamień czyli modne okładziny. Ściana dobrze ubrana!

Cegła na ścianie to hit w dekoracji ścian. Modne w aranżacji wnętrz stały się okładziny ścienne z kamienia naturalnego oraz cegłopodobnych płytek. Szczególnie cegłopodobne płytki zyskują coraz większą popularność ze względu na uniwersalne wymiary i mniejszą wagę niż prawdziwa cegła. Cegłopodobne płytki będą pasowały do salonu, przedpokoju, sypialni nawet w małych mieszkaniach.

Cegła w łazience w różnych stylach: rustykalnym, industrialnym i nowoczesnym

Cegła w łazience w różnych stylach: rustykalnym, industrialnym i nowoczesnym

Cegła używana jest w budownictwie od dawien dawna. Współcześnie wróciła do łask jako nietuzinkowy element dekoracyjny. Cegła w łazience wprowadza ciekawy klimat do tego pomieszczenia. W zależności od formy, faktury czy kolorystyki doskonale wpisuje się w wystrój w stylu rustykalnym, industrialnym czy nowoczesnym.

Cegła na ścianie: dozwolona w każdym wnętrzu

Cegła na ścianie: dozwolona w każdym wnętrzu

Cegła we wnętrzu to niemijający trend w aranżacji wnętrz. Na pozór chłodna, zarezerwowana dla industrialnych przestrzeni, wchodzi na salony nowoczesne, niezwykle klimatyczne i przytulne. Ceglana ściana świetnie zaprezentuje się w minimalistycznym i chłodnym pokoju dziennym, ale będzie także idealnym dopełnieniem klimatycznej aranżacji sypialni. Wszystko zależy od otoczenia, w jakim ją zaprezentujemy!

Jak zrobić wzór cegieł na ścianie: zrób to sam poradnik krok po kroku

Motyw surowej cegły na ścianach we wnętrzach jest szalenie modny. Najlepiej, jeśli mamy w domu po prostu ceglane ściany, wtedy wystarczy nie pokrywać ich tynkiem. Jeśli jednak nasze ściany wykonane są z innych materiałów, a nie mamy możliwości położyć płytek imitujących cegłę, możemy samodzielnie wykonać ceglany wzór. Podpowiadamy jak zrobić to krok po kroku.

Biała cegła we wnętrzu: projekty wnętrz z ceglaną ścianą

Cegła we wnętrzu jest efektowna i modna. Cegła to wciąż na nowo odkrywany materiał. Ceglane ściany w aranżacji wnętrz są zarazem surowe i ciepłe. Białe cegły na ścianie często pojawiają się we wnętrzach jako dekoracyjny akcent i alternatywa dla białych gipsowych ścian.

Aranżacja wnętrz w etnicznym stylu: prostota form i bogactwo dodatków

Minimalistyczna aranżacja wnętrz w etnicznym stylu? To możliwe! I kolejny pomysł na cegłę we wnętrzu. Minimalistyczne wnętrze wzbogacone o dodatki w stylu etnicznym może dać zaskakujące efekty. Aranżację mieszkania w jednej z warszawskich kamienic charakteryzuje jednocześnie prostota form i bogactwo akcentów z różnych stron świata.

Aranżacja wnętrz w stylu loft, czyli szlifowany beton i biała cegła we wnętrzu. Zobacz soft loft projektu pracowni Soma Architekci

Aranżacja wnętrz w stylu loft. Szlifowany beton i biała cegła we wnętrzu to cechy charakterystyczne aranżacji soft loftu na warszawskim Mokotowie. Inspiracją dla projektantów z pracowni Soma Architekci były wnętrza w loftach i klimatyczne mieszkania w starych kamienicach.

CEGŁA we wnętrzu: jak pomysłowo wykorzystać walory prawdziwej cegły? Galeria ZDJĘĆ z pomysłami

Cegła na ścianie we wnętrzu jest już dekoracją sama w sobie. Zawsze stworzy niebanalny wystrój, a to czy będzie w naturalnej formie czy pomalowana zależy już tylko od nas i stylu wnętrza. Cegły pasują do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych, a przede wszystkim industrialnych. Cegła na ścianie jest doskonałą alternatywą dla tapety lub farby. Zobaczcie zdjęcia cegły na ścianie w różnych wnętrzach.

12x cegła na ścianie w kuchni: aranżacje kuchni, które inspirują [ZDJĘCIA KUCHNI: cegła we wnętrzu]

Ceglana ściana w kuchni wygląda efektownie. Wybraliśmy inspirujące aranżacje kuchni z cegłą na ścianie, obejrzyjcie zdjęcia kuchni, zanim zdecydujecie się u siebie zrobić cegłę na ścianie. Cegła we wnętrzu: ZDJĘCIA, INSPIRACJE.

Ciekawy SALON dla faceta: CEGŁA NA ŚCIANIE w aranżacji salonu ZDJĘCIA. Cegła we wnętrzach

Aranżacja salonu jest męska i dość surowa, ale cegła na ścianie i kolorowe dodatki ocieplają wnętrze. Nowoczesne wnętrza z cegłą na ścianie połączono z elementami wystroju, które nadają salonowi charakter retro.

Ciekawa DEKORACJA ŚCIAN: CEGŁA w aranżacji wnętrz

Cegła, jako dekoracja ścian, to materiał z duszą, który tworzy wspaniałe aranżacje. Oprócz ciekawego wyglądu jest wyjątkowo trwałym naturalnym materiałem wykończeniowym. Dekoracja ściany z cegły to ciekawa alternatywa na miejsce tapety lub kolorowej farby. Dekoracja ścian z cegłą - zobacz ZDJĘCIA!

CEGŁA NA ŚCIANIE: aranżacje i ZDJĘCIA wnętrz ze ścianą z cegieł

Wróciły do łask aranżacje wnętrz, w których pojawia się motyw cegły na ścianie. Ceglana ściana pasuje zarówno do kuchni, jak i salonu. Modna jest cegła na ścianie zarówno w naturalnym kolorze, jak i malowana na biało. Zobacz ZDJĘCIA ARANŻACJI i pomysły na cegły we wnętrzu.

Mieszkanie w kamienicy: cegła, drewno i drobiazgi z historią

Mieszkanie w kamienicy w Szczecinie jest jedyne w swoim rodzaju. Właściciele je zaprojektowali i własnoręcznie wyremontowali. Sami wykonali lub odnowili większość mebli. Tu każdy drobiazg ma swoją historię, która dzięki nim toczy się dalej. W aranżacji nie zabrakło też cegły na ścianie, a także ciekawych rozwiązań z drewnem w roli głównej.

Strona 1 z 1

1