BUDUAR

(5 artykułów i zdjęć)

Buduar to pomieszczenie przeznaczone dla kobiet, osobny pokój. Jak urządzić dzisiaj buduar? Zobacz inspiracje i galerie zdjęć na sypialnie, które wyglądają jak buduar. Prezentujemy pomysły na kobiece i romantyczne wnętrza współczesnego buduaru w stylu francuskim. Buduar to pokój, w którym odpoczniesz i zadbasz o urodę. Podpowiadmy, jakie wybrać meble do urządzenia buduaru, jakie kolory i dodatki. Buduar: aranżacje, inspiracje, zdjęcia.

ARTYKUŁY BUDUAR

Pastelowa sypialnia z łazienką: spełnienie marzeń o współczesnym buduarze!

Pastelowa sypialnia z łazienką: spełnienie marzeń o współczesnym buduarze!

Ten współczesny buduar i salon kąpielowy zarazem, to prawdziwe wnętrzarskie puzdereczko! Sypialnia z łazienką w pastelowej odsłonie bogatych ornamentów tapety i płytek cementowych, zachwyca lekkością i kobiecym wdziękiem. Przedstawiamy urokliwy projekt współczesnego buduaru autorstwa Pauliny Świst z Pracowni ArchiWisła*, magicznie spajający przestrzeń sypialni z łazienką!

Damska sypialnia: pomysł na buduar

Damska sypialnia: pomysł na buduar

Dawno temu panowie mieli dla siebie gabinety, a panie buduary. Przytulne pokoje, które mężczyźni, zapewne nie bez złośliwości, nazywali "świątynią dąsania się". Ich pełen wdzięku styl powrócił i opanował sypialnie urządzane dla kobiet.

Sypialnia jak buduar: wybieramy oświetlenie, meble, kolory

Sypialnia jak buduar: wybieramy oświetlenie, meble, kolory

W sypialni buduarowej trudno o równouprawnienie. Dlatego płeć, zarówno koloru, jak i oświetlenia, jest tu wyraźnie sprecyzowana.

Styl romantyczny

Z czym kojarzy ci się romantyczne wnętrze? - zapytałam koleżanek. Zgodnie odpowiadały, że ze zwiewnymi tkaninami, kwiatami, falbankami, a także z bielą i słodkimi pastelami.

Szara łazienka: projekt stylowej łazienki w nowoczesnych szarościach

Projekt szarej łazienki inspirowany buduarem i stylem skandynawskim to propozycja wnętrza dla koneserów długich kąpieli. Zabieramy Was w podróż do wnętrza, gdzie ponadczasowy styl i nowoczesność wzajemnie się przenikają. Przekonacie się, że szaro wcale nie znaczy nudno!

Strona 1 z 1

1