BUDOWA DOMU

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BUDOWA DOMU

Magicznie na Podhalu

Magicznie na Podhalu

W Górskiej Osadzie Urszula pokazuje to, co w stylu zakopiańskim najpiękniejsze, zgrabnie przekładając styl witkiewiczowski na język współczesny

MM 5/2018 - Dom w skali mikro: Aleksandra Remiszewska

MM 5/2018 - Dom w skali mikro: Aleksandra Remiszewska

Ola i Sebastian nie lubią rozmachu, więc decydując się na budowę domu, świadomie wybrali niewielki projekt. Na 80 m2 z powodzeniem zmieścili cały swój świat.

DRZWI ZEWNĘTRZNE: jaki wybrać kolor i materiał? 10 propozycji [GALERIA ZDJĘĆ]

DRZWI ZEWNĘTRZNE: jaki wybrać kolor i materiał? 10 propozycji [GALERIA ZDJĘĆ]

Rolą drzwi zewnętrznych jest ochrona budynku przed warunkami atmosferycznymi, hałasem i niepożądanymi gośćmi. Jest to również detal przyciągający wzrok i decydujący o urodzie elewacji. Drzwi zewnętrzne - zobacz nasze propozycje i ZDJĘCIA.

Nadaję glinie kształt

Joanna Roszkowska swoją pasję ceramiczną odkryła przypadkiem, ale została z nią już na zawsze. Spod jej rąk wychodzą nie tylko piękne naczynia z gliny, lecz także rzeźby i obrazy inspirowane naturą.

Coś nowego, coś starego

Anna z Siemiatycz kocha retro i folkowe klimaty. Mając niezwykłe wyczucie stylu oraz oko do dodatków, stworzyła niebanalne wnętrze, gdzie stare przyjaźni się z nowym.

Dom w pięć tygodni

Budowa domu trwała 5 tygodni. Urządzanienie domu wiele dłużej, bo Magda miała w głowie gotową aranżację każdego wnętrza domu. I, jak widać, dobrze wszystko przemyślała! Obejrzy stylowe wnętrza w cyklu Kocham mój dom.

Strona 1 z 1

1