BOAZERIA

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BOAZERIA

Skandynawskie wnętrze – czy to trudny i drogi pomysł na modne mieszkanie?

Skandynawskie wnętrze – czy to trudny i drogi pomysł na modne mieszkanie?

Lubicie wnętrza skandynawskie? Modna boazeria to ta malowana na jasny, prawie biały lub biały kolor. Okazuje się, że niewielkim kosztem ze zwykłego, niezbyt jasnego mieszkania z lat 80., możemy zrobić jasne i przyjazne, a w dodatku modne wnętrze w stylu skandynawskim. Pomoże w tym przemalowanie mebli, boazerii lub zniszczonej drewnianej posadzki odpowiednimi preparatami.

Łazienka w stylu angielskim: moda na łazienki z drewnianą okładziną

Łazienka w stylu angielskim: moda na łazienki z drewnianą okładziną

Drewniana okładzina ścienna w łazience to zabieg dekoracyjny szalenie popularny szczególnie w łazienkach w stylu angielskim. Drewniana okładzina ścian najbardziej podatnych na zachlapanie w łazience stwarza ciepły i bardzo elegancki klimat w aranżacji łazienki. Prezentujemy najciekawsze propozycje drewnianych okładzin ściennych do łazienki!

Drewno na ścianie: pomysł na efektowną dekorację ścian

Drewno na ścianie: pomysł na efektowną dekorację ścian

Jak, w sposób oryginalny, wprowadzić drewno do aranżacji wnętrza? Czy trzeba ograniczać się do używania go jedynie na podłodze? Absolutnie nie! Ze względu na swój estetyczny wygląd, ponadczasowość i uniwersalność, drewno świetnie nadaje się także do aranżacji ścian. Sprawdź, jak wykorzystać drewno na ścianie!

BIAŁA SYPIALNIA w stylu skandynawskim: łóżko na podeście i kolorowe dodatki

W tej białej sypialni jest intymnie i świeżo. Wystrój sypialni, meble i dodatki nawiązują do wnętrz w stylu skandynawskim.  Łóżko w sypialni znajduje się na podeście. Uwagę zwraca pomysł na boazerię w nowym wydaniu. Czy sypialnia cała w drewnie jest dobrym projektem? Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić sypialnię, rozważ zrobienie mebli na wymiar.

Boazeria drewniana i nie tylko: poznaj rodzaje boazerii we wnętrzach

Boazeria znów na topie! Jeszcze niedawno pełna skojarzeń z minionym ustrojem, dziś wraca w nowych wcieleniach jako efektowna okładzina ścienna. Choć największą popularnością cieszy się boazeria drewniana, można zdecydować się też na boazerię z PCV, MDF czy korkową. Sprawdź, co warto wiedzieć o boazerii i jej rodzajach.

Deski z recyklingu, fornir, sklejka – zobacz, jak wykorzystać drewno do dekoracji ściany

15 pomysłów i inspirujących rozwiązań do sypialni w stylu rustykalnym, nowoczesnym, skandynawskim.

Pomysł na drewno: jak wykorzystać stare drewno w aranżacji wnętrz?

Drewniana boazeria z szerokich desek, stołek z pnia, drewniany stół na kozłach... Niesamowite wnętrze drewnianej leśniczówki, w której drewno przejawia się we wszystkich elementach aranżacji, emanuje spokojem i miłością do natury. Surowa natura i domowe ciepło? Tak właśnie się stało.

Strona 1 z 1

1