BIBLIOTEKA

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BIBLIOTEKA

Aranżacja wnętrza: mieszkanie z biblioteką czyli azyl od zgiełku wielkiego miasta!

Aranżacja wnętrza: mieszkanie z biblioteką czyli azyl od zgiełku wielkiego miasta!

Salon z kuchnią to wnętrze jedyne w swoim rodzaju. Mimo popularnej białej kuchni jest coś co wyróżnia to miejsce spośród innych. To biblioteka. Graficznie prosta, w stylu nowoczesnym, określa zainteresowania właścicieli.

Projekt salonu z biblioteką i schodami. Pomysłowe i nietypowe rozwiązanie 2w1!

Projekt salonu z biblioteką i schodami. Pomysłowe i nietypowe rozwiązanie 2w1!

Jak dobrze wpisać w projekt salonu otwarte schody i bibliotekę? Czy aranżacja salonu zyska na wprowadzeniu takich architektonicznych elementów? Zobaczcie projekt salonu w stylu nowoczesnym z biblioteką zintegrowaną ze schodami!

Aranżacja wnętrza: oryginalna cegła na ścianie i pomysł na oświetlenie!

Aranżacja wnętrza: oryginalna cegła na ścianie i pomysł na oświetlenie!

Oryginalna cegła na ścianie, nowoczesne oświetlenie i realizacja wnętrzarskich marzeń właścicieli to prawdziwy sukces aranżacji wnętrza w przedwojennej kamienicy na warszawskim Żoliborzu. Pokazujemy jak przy pomocy doświadczonego architekta wnętrz możliwa jest realizacja marzeń o wygodnym mieszkaniu w przedwojennej kamienicy dla energicznej rodziny z małymi dziećmi.

POKÓJ DLA CHŁOPCA: styl marynistyczny w pokoju dziecka

Pokój dziecka ma zapewnić wygodne, ładne i bezpieczne miejsce do nauki i zabawy. W pokoju dla chłopca prym wiodą kolory i motywy marynistyczne. Ładny pokój dla dziecka ZDJĘCIA.

Salon z minibiblioteką

Ładny i nowoczesny kącik do czytania i wypoczynku można zaaranżować za pomocą prostych środków, nawet w najmniejszym mieszkaniu. Stawiamy plus za pomysłowy regalik na książki lub bibeloty.

Dom książek

Dom książek. Nie pozwalamy, by książki podzieliły los dyskietek, taśm magnetofonowych i filmów do aparatu. Mimo że „Anna Karenina” zajmuje na karcie pamięci tylko 2 MB, to nie rezygnujemy z magii – szelestu przewracanych stron, wspomnień, listów ukrytych pomiędzy kartkami. Zapełnione literaturą półki to najpiękniejsza ozdoba wnętrza, które żyje.

Romantyczna aranżacja salonu w stylu retro. Pomysł na bibliotekę w salonie

Aranżacja salonu w starej kamienicy utrzymana jest w stylu retro. Stylowy salon jest jasny i przestronny, a obszerna biblioteka nadaje mu ciekawego charakteru. Secesyjny charakter wnętrza salonu podkreśla oryginalny piec w rogu i precyzyjnie dobrane dodatki.

Strona 1 z 1

1