BIAŁA PODŁOGA

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BIAŁA PODŁOGA

Skandynawskie wnętrze – czy to trudny i drogi pomysł na modne mieszkanie?

Skandynawskie wnętrze – czy to trudny i drogi pomysł na modne mieszkanie?

Lubicie wnętrza skandynawskie? Modna boazeria to ta malowana na jasny, prawie biały lub biały kolor. Okazuje się, że niewielkim kosztem ze zwykłego, niezbyt jasnego mieszkania z lat 80., możemy zrobić jasne i przyjazne, a w dodatku modne wnętrze w stylu skandynawskim. Pomoże w tym przemalowanie mebli, boazerii lub zniszczonej drewnianej posadzki odpowiednimi preparatami.

Biała podłoga: neutralne tło aranżacji wnętrza czy element nadający ton całości?

Biała podłoga: neutralne tło aranżacji wnętrza czy element nadający  ton całości?

Biała podłoga to coraz częściej spotykane rozwiązanie w naszych wnętrzach. Choć niesamowicie delikatna i elegancka, jej neutralny charakter potrafi zdziałać cuda w aranżacji wnętrz. Biała podłoga nada szyku każdej przestrzeni, optycznie powiększy nawet najmniejsze wnętrze, a pozornie chłodny wyraz bieli otuli aranżację niesamowitą klasą i elegancją.

Salon z kuchnią, czyli biała szkatułka na kolorowe skarby

Salon z kuchnią, czyli biała szkatułka na kolorowe skarby

Biały salon z kuchnią to fragment 54-metrowego mieszkania. Białe ściany i biała podłoga z żywicy epoksydowej są jak białe wnętrze szkatułki i stanowią tło dla kolorowej kolekcji wyszperanych skarbów meblowych. Właścicielka mieszkania i projektantka jednocześnie, zawodowo zajmuje się wynajdywaniem pięknych rzeczy do domu.

Przestrzenny biały salon z jadalnią: wnętrze w kamienicy

Otulająca miękkość złamanych bieli salonu z jadalnią we wnętrzu starej kamienicy zapada w pamięć. Gościmy w rodzinnym mieszkaniu malarki Ewy Bathelier po artystycznej metamorfozie. Piękne, białe wnętrza, przestrzenność i światło w mieszkaniu w kamienicy inspirują w kolejnych dekadach.

BIAŁA PODŁOGA W KUCHNI: modny trend w aranżacji kuchni GALERIA

Są tacy, którzy twierdzą, że biała podłoga w kuchni jest niepraktyczna – aranżacje kuchni z prawdziwych mieszkań w naszej GALERII raczej temu przeczą. Jak widać biała podłoga w aranżacji kuchni to ładny i wciąż modny trend w wystroju wnętrz. Rozjaśnia aranżację kuchni i nadaje jej nowoczesnego sznytu.

NOWOCZESNY SALON: biała podłoga i drewno. Ciekawy projekt salonu z kuchnią

Nowoczesny salon został dobrze zaprojektowany, a w doborze kolorów i materiałów nie było przypadku. Aranżacja salonu z kuchnią miała być jasna, przestronna i funkcjonalna. Białe podłogi z żywicy świetnie rozświetlają wnętrza w towarzystwie drewna. W takim salonie poczujesz się komfortowo.

Pokój dla dziewczynki: w ramach bieli

W pokoju dziewczynki melanż kolorów, widoczny w dodatkach nie razi dzięki ramom z neutralnej bieli. W tej barwie są ściany, podłoga i meble. Jest tu przytulnie i uroczo.

Białe mieszkanie w stylu vintage

Pomysłem na aranżację wnętrz małego mieszkania było pomalowanie róznych rodzajów drewnianej podłogi białą farbą przemysłową. uroku dodaje także odkryta podczas remontu cegła, takze pomalowana na biało. Wraz z mieszkaniem właścicielka kupiła piękną szafkę, odnowioną później przez właścicielki.

Strona 1 z 1

1