BATERIE ŁAZIENKOWE

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BATERIE ŁAZIENKOWE

Sprawdzona forma. Baterie łazienkowe z linii Ferro One

Sprawdzona forma. Baterie łazienkowe z linii Ferro One

Atrakcyjna wizualnie, a przy tym wygodna w użytkowaniu i trwała. Właśnie taka powinna być armatura łazienkowa. Za doskonałe połączenie tych trzech cech przyznajemy REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie” bateriom z linii Ferro One.

Baterie umywalkowe TEKA: ładne, modne i oszczędne

Baterie umywalkowe TEKA: ładne, modne i oszczędne

Baterie umywalkowe to najbardziej, poza zlewozmywakowymi, eksploatowane urządzenia w każdym domu. Tylko jeden domownik może jej używać nawet 10 razy dziennie, a gdy rodzina jest liczna… Dlatego kupując baterię umywalkową, warto zwrócić uwagę na to czy jest oszczędna oraz na solidność jej wykonania. Prezentujemy nowoczesne baterie firmy TEKA.

Ekologiczne baterie Ferro: Rekomendacje M jak mieszkanie!

Ekologiczne baterie Ferro: Rekomendacje M jak mieszkanie!

Firma Ferro od lat konsekwentnie rozwija segment produktów ekologicznych. Za baterie wykonane w technologii VerdeLine otrzymała godło Teraz Polska oraz znak Ecolabel, a teraz także wyróżnienie REKOMENDACJA „M jak mieszkanie”.

Bateria z termostatem: jak działa termostat w baterii termostatycznej?

Bateria z termostatem to wygoda i oszczędność. Sercem baterii termostatycznej jest zamontowany w niej termostat, odpowiedzialny za utrzymanie nastawionej temperatury wody. Jakie są zalety baterii z termostatem?

Baterie łazienkowe oszczędzające wodę. Wybieramy baterie do łazienki

Baterie łazienkowe oszczędzające wodę są efektowne i łatwe w obsłudze. Batrie umywalkowe, wannowe, prysznicowe – są po prostu niezbędne, dla komfortu korzystania, ale nie tylko. Baterie najnowszej generacji pomagają oszczędzać wodę, a także pozytywnie wpływają na nasze budżety domowe, bo ceny zużycia ciągle rosną. Wybierając je do własnej łazienki warto zwrócić uwagę na konstrukcję i design, ale również wziąć pod uwagę potrzeby rodziny.

Wymieniamy baterie łazienkowe: praktyczny poradnik

Czym kierować się przy wyborze baterii łazienkowych? Jaką armaturę wybrać, kiedy tyle modeli wyróżnia się wielofunkcyjnością lub oryginalnym designem? Przede wszystkim warto postawić na wysoką jakość baterii, stylowe wzornictwo i praktyczne technologie. Doradzamy na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wymianie baterii łazienkowych.

Baterie łazienkowe: umywalkowe, prysznicowe, wannowe. Wybierz wyposażenie łazienki

Baterie łazienkowe są efektowne, wygodne i ekologiczne. Kupujesz baterie umywalkowe, prysznicowe, wannowe? Podpowiadamy jakie wyposażenie łazienki sprawi, że będzie funkcjonalna i ekonomiczna. Baterie łazienkowe: przewodnik - dowiedz się, co jest w sklepach i jakie rozwiązania techniczne będą dobre dla ciebie. Co zrobić ze starą baterią? Jakie wybrać baterie umywalkowe, wannowe, prysznicowe - sposoby montażu, ceny, rodzaje.

Jak wybrać baterie łazienkowe i kuchenne

By zlewozmywak czy umywalka dobrze prezentowały się w kuchni lub łazience, nie wystarczy dopasowanie ich do wystroju tych pomieszczeń. Kropką nad i jest dobrze dobrana bateria. Baterie łazienkowe, czy kuchenne dodają szyku, podkreślają urok, a bywa, że nadają styl mało wyrazistym sprzętom.

Alzacja - zagłębie rzemiosła i wzornictwa

Drukowane tkaniny, nowoczesne kominki, misterne pałacowe bramy i stylowe baterie - to tylko kilka z wielu alzackich „produktów regionalnych”, które oglądałam i testowałam podczas kilkudniowego objazdu francuskiego zagłębia rzemiosła i wzornictwa - pisze redaktor Katarzyna Rzehak.

Baterie łazienkowe - nowości i trendy

Nowoczesna armatura ma nie tylko przykuwać wzrok ciekawym designem, lecz także spełniać coraz bardziej wyśrubowane normy techniczne. Nieustającą popularnością wsród baterii łazienkowych cieszą się eleganckie zestawy podtynkowe. Zaawansowane rozwiązania proekologiczne to już standard.

Modne i ciekawe baterie łazienkowe

Armatura łazienkowa, czyli odpowiednio dobrane baterie, ciekawy natrysk, elegancki wąż często przesądza o wystroju łazienki. Ciekawą propozycją do współczesnej łazienki są baterie Modena z kolekcji firmy Ferro.

Funkcjonalne i ładne baterie Capri do każdej łazienki

Baterie to niezbędny element wyposażenia w każdej łazience. Powinny pasować wyglądem do wystroju łazienki, być trwałe i łatwe w czyszczeniu. Taką wygodę zapewnią baterie Capri z kolekcji Ferro.

Strona 1 z 1

1