BATERIE KUCHENNE

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BATERIE KUCHENNE

Wymiana baterii kuchennej: na co zwrócić uwagę, co wybrać?

Wymiana baterii kuchennej: na co zwrócić uwagę, co wybrać?

Cieknie Ci kran? A może bateria kuchenna nie pasuje do aranżacji wnętrza? Zastanawiasz się nad wymianą starej baterii na nową, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Podpowiemy jaki rodzaj baterii wybrać, jakie funkcje mogą okazać się przydatne i udowodnimy, że wymiana kranu to prosta sprawa.

Nowoczesne baterie kuchenne: oszczędność wody i dizajn. Radzimy jak wybrać

Nowoczesne baterie kuchenne: oszczędność wody i dizajn. Radzimy jak wybrać

Nowoczesne baterie kuchenne są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim doskonale wyglądają. Dobrze wybrane oszczędzają zużycie wody i stają się dizajnerską ozobą kuchni. Radzimy, jak korzystnie wybrać baterię do zlewozmywaka.

Ekologiczne baterie Ferro: Rekomendacje M jak mieszkanie!

Ekologiczne baterie Ferro: Rekomendacje M jak mieszkanie!

Firma Ferro od lat konsekwentnie rozwija segment produktów ekologicznych. Za baterie wykonane w technologii VerdeLine otrzymała godło Teraz Polska oraz znak Ecolabel, a teraz także wyróżnienie REKOMENDACJA „M jak mieszkanie”.

Kuchnia modna i praktyczna: wybieramy zlewozmywaki i baterie

Kuchnia to jedno z najważniejszych domowych pomieszczeń. Tu przygotowujemy i często spożywamy posiłki. Dobrze dobrane meble, armatura kuchenna czy drobne dekoracyjne dodatki mogą sprawić, iż każdego dnia chętnie będziemy do niej powracać. Warto zatem przy urządzaniu kuchennego wnętrza sięgać po produkty najwyższej jakości, wśród których niezwykle istotną rolę odgrywają zlewozmywaki i baterie. W kolekcjach Ferro, znajdziemy atrakcyjną ofertę armatury kuchennej. Poza użytkowymi, posiada ona również walory estetyczne, co sprawia, iż jest doskonałą ozdobą pomieszczenia.

Kupujemy baterię do kuchni. Którą wybrać? Poradnik

Baterie kuchenne różnią się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim funkcjami. Mogą oszczędzać wodę, usuwać kamień czy bakterie, mieć ruchome wylewki, działać na dotyk. Którą baterię kuchenną wybrać? Radzimy w miesięczniku M jak mieszkanie (4/2013).

Baterie kuchenne, czyli nieodzowny element w projekcie kuchni. Jak wybrać baterię idealną?

Projekt kuchni to nie tylko rozplanowanie poszczególnych przyrządów kuchennych czy wybór kolorystyki wnętrza. Skupiając uwagę na głównych elementach wyposażenia kuchni, takich jak lodówka czy kuchenka, bardzo często zapominamy o detalu aranżacji, który „robi" wnętrze. Detal ten występuje zwykle nie tylko jako dekoracja wnętrza, ale przede wszystkim jako nieodzowny jego składnik. Jednym z takich elementów jest bateria kuchenna. Jak dobrać kran do wnętrza i jaką baterię kuchenną kupić?

Zmywanie naczyń. Jak zmywać, wybieramy zlewozmywak i baterię kuchenną

Jak zmywać naczynia, by zaoszczędzić czas, wodę i płyn do mycia naczyń? Jaką wybrać baterię do kuchni i jaki zlewozmywak. Ręczne zmywanie naczyń musi być wygodne. Zmywanie naczyń to dla ciebie udręka? Może masz zły zlewozmywak, baterię kuchenną lub źle to robisz.

Jak wybrać baterie łazienkowe i kuchenne

By zlewozmywak czy umywalka dobrze prezentowały się w kuchni lub łazience, nie wystarczy dopasowanie ich do wystroju tych pomieszczeń. Kropką nad i jest dobrze dobrana bateria. Baterie łazienkowe, czy kuchenne dodają szyku, podkreślają urok, a bywa, że nadają styl mało wyrazistym sprzętom.

Baterie kuchenne - zawsze gotowe do zmywania

Podczas przygotowywania posiłków i po ich skończeniu korzystamy z wody - płuczemy, myjemy, napełniamy garnki. Odpowiednia bateria zlewozmywakowa ułatwi nam te czynności. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając baterię kuchenną...

Bateria na miarę kuchni

Zlew bez baterii? Niemożliwe! Jednak, wybór konkretnej baterii może być problemem. Na co zwracać uwagę i jak dopasować baterię do potrzeb? Czym się sugerować przy jej kupnie? I w końcu - jaką wybrać?

Mokra robota: zlewozmywak w kuchni

Dobrze zorganizowana kuchnia dzieli się na obszary, wśród których istotną funkcję pełni tzw. strefa mokra. Jej centrum stanowi zlewozmywak, od którego w dużej mierze zależy komfort użytkowania pomieszczenia, jednak nie mniej ważne są towarzyszące mu akcesoria, tj. baterie kuchenne.

Projekt kuchnia: Baterie kuchenne

Baterie, zgodnie z kuchennymi trendami, są o krok od wielofunkcyjności. Zastąpią czajnik, ale i... konewkę do podlewania kwiatów. Według potrzeb – możemy je wyciągać lub składać. Zawsze designerskie i eko!

Strona 1 z 1

1