BAREK

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BAREK

Nowoczesne wzornictwo: stołki barowe Mannequin Bar l marki Iker

Nowoczesne wzornictwo: stołki barowe Mannequin Bar l marki Iker

Mannequin to kolekcje nowoczesnych i wysokiej jakości mebli, które są polecane przez architektów, projektantów wnętrz oraz znawców design. Stołki barowe Mannequin Bar l to oryginalny projekt i komfort użytkowania. Takie meble uatrakcyjniają przestrzeń każdego mieszkania.

Mobilne meble modułowe IKEA i wyspy: idealne rozwiązania do małej kuchni

Mobilne meble modułowe IKEA i wyspy: idealne rozwiązania do małej kuchni

Mała kuchnia już nie ogranicza. Pomysłowe, mobilne rozwiązania IKEA do małej kuchni pomagają uporządkować, zmieścić więcej i uprzyjemnić korzystanie z niewielkiej nawet przestrzeni. Nawet wyspa kuchenna nie stanowi już problemu. Meble mobilne IKEA do kuchni otwierają drogę do realizacji wymarzonej (chociaż małej) kuchni w naszym wnętrzu. Kuchenni pomocnicy niezbędni w małej kuchni – oto oni!

Barek mobilny GRUNDTAL IKEA

Barek mobilny GRUNDTAL IKEA

Mobilny barek kuchenny GRUNDTAL IKEA ułatwi pracę - szczególnie w małej kuchni. Łatwo go przesuwać i wykorzystać w dowolny sposób.

Aranżacja kuchni: Biała kuchnia - więcej przestrzeni i wygody

W aranżacji kuchni ważna jest wygoda. Biała kuchnia jest niewielka, ale wygodna. Kuchenna zabudowa w kształcie litery U to ergonomiczny układ: nie trzeba ruszać się z miejsca, by wszystko było pod ręką. Popatrzmy jak taki układ sprawdza się w aranżacji kuchni!

Aranżacja kuchni: otwarta kuchnia z dodatkiem koloru pomarańczowego

Kuchnia jest owarta na salon, oba pomieszczenia dzieli wysoki barek. Aranżacja kuchni miała być wygodna, nowoczesna i energetyczna. Zobaczcie zdjęcia kuchni, w tak urządzonym wnętrzu, aż chce się gotować.

Stoliki niezbędniki

Praktyczny stolik - lekki i nieduży, a przy tym idealnie dopasowany do stylu wnętrza. Taki mebel to prawdziwy skarb.

KUCHNIA: aneks kuchenny + BLAT KUCHENNY jako stół

Kuchnia połączona z salonem potrzebuje recepty na atrakcyjny wygląd. W tej aranżacji kuchni mocne kolory, brązowe ściany i czerwone szafki, sprawiają, że nie sposób oderwać od niej wzroku.

Aranżacja kuchni: wyspa w kuchni

Współczesna aranżacja kuchni często zrywa ze schematycznym układem zabudowy kuchennej. Przykładem jest wyspa kuchenna. Wyspa w kuchni pełni różnorodne funkcje: uzupełnia zabudowę o dodatkowe schowki i blat, wydziela optycznie części wnętrza o różnym przeznaczeniu, a także może skracać dystans pomiędzy urządzeniami kuchennymi. Na wyspie w kuchni można przygotowywać potrawy, a nawet gotować i zmywać naczynia. Sprawdź jaka powinna być kuchnia, która ma mieć wyspę!

Strona 1 z 1

1