ŁAZIENKA NA PODDASZU

(19 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ŁAZIENKA NA PODDASZU

Aranżacja łazienki w drewnie - efektownie i ciepło

Aranżacja łazienki w drewnie - efektownie i ciepło

Łazienka nie musi być cała w kafelkach. Projekt łazienki w drewnie może urzekać. Drewno jest materiałem z duszą - przywodzi na myśl ciepło i klimat starych wnętrz oraz wakacyjny nastrój letniego domu. Stosowanie drewna w łazience narażonym na wilgoć nie wydaje się już szokujące. Nawet drewniana podłoga świetnie nadaje się do łazienki!

Łazienka na poddaszu - ustawiamy sprzęty

Łazienka na poddaszu - ustawiamy sprzęty

Łazienka na poddaszu może mieć niepowtarzalny klimat. Najważniejsze jednak, żeby wnętrze było wygodne. Podpowiadamy, jak w łazience pod skosami ustawić wannę, umywalkę, sedes.

Projekt łazienki na poddaszu: eklektyczna aranżacja na tle szarej ściany

Projekt łazienki na poddaszu: eklektyczna aranżacja na tle szarej ściany

Projekt łazienki na poddaszu zaskakuje niekonwencjonalną mieszanką stylistyk. Szare ściany i białe deski decydują o wystroju. Styl eklektyczny nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru, czyniąc je przytulną i funkcjonalną przestrzenią kąpielową na poddaszu. Zestawienie stylowych elementów wyposażenia z akcentami holenderskimi oraz orientalnymi, decyduje o niebanalnym wystroju wnętrza.

Czarna ściana w łazience: cegła na ścianie i drewniany blat w projekcie łazienki na poddaszu

Czarna cegła na ścianie w połączeniu z surowym drewnianym blatem i betonowymi dodatkami zaskakuje harmonią różnorodności w projekcie łazienki na poddaszu. Styl nowoczesny i rustykalny splotły się tu w jedną całość, dając ponadczasowy i formalnie ciekawy projekt łazienki. Zobacz jak w jednym wnętrzu łazienki przeplatają się faktury drewna, cegły i betonu oraz na co zwrócić uwagę wybierając drewniany blat do łazienki!

Projekt łazienki z cegłą: ciepła cegła na ścianie w łazience na poddaszu!

Projekt łazienki z cegłą zachwyca prostotą użytych środków i finalnym efektem ciepłej aranżacji łazienki. Czerwona cegła, drewniane elementy i nienachalna biel ceramiki i mozaiki – oto przepis na czarującą łazienkę na poddaszu z cegłą na ścianie!

Projekt łazienki na poddaszu: nieszablonowe trio, czyli cegła, beton i drewno

Łazienka na poddaszu stała się idealnym miejscem do wyeksponowania naturalnych materiałów, które nadają aranżacji ponadczasowy wyraz. Projekt łazienki, w której trio idealne stanowi surowa cegła na ścianie, zimny beton i wyjątkowo klimatyczne drewno, urzeka loftowym minimalizmem, który w odbiorze zachwyca naturalnym urokiem i wbrew pozorom - ciepłem.

Aranżacja łazienki: lustro bez ram czyli optyczne triki w łazience na poddaszu

Lustrzana tafla docięta do wymiarów skośnej ściany w łazience, to rozwiązanie niezwykle efektowne do trudnych w aranżacji łazienek na poddaszu. Co daje wyzbycie się ram lustra w łazience? Jak wpływa na aranżację łazienki na poddaszu? Zainspiruj się naszymi pomysłami i galerią inspiracji z prawdziwych wnętrz łazienek na poddaszu!

Czarno-biała łazienka ze zdjęciem: efektowna aranżacja łazienki na poddaszu ZDJĘCIA

Czarno-biała łazienka na poddaszu daje mnóstwo estetycznych wrażeń. Czarna matowa ceramika, a obok biała, delikatnie odbijająca światło. Aranżacja łazienki jest nowoczesna, właściciele zadbali też o efekty świetlne. Zastosowali lacobel, lustrzane szafki, nie zapomnieli również o podświetleniu LED. Projekt łazienki: Orange Studio.

Aranżacja ŁAZIENKI NA PODDDASZU: Ładna łazienka z tapetą - ZDJĘCIA, DUŻA GALERIA

Ta aranżacja łazienki to połączenie nowoczesności i elementów retro. Projekt łazienki na poddaszu jest pomysłowy i kobiecy. Łazienkę oddzielają od mieszkania drzwi przesuwne, a na ścianie - zamiast płytek - króluje designerska tapeta.

Aranżacja łazienki. Łazienka z panoramą Nowego Jorku

Aranżacja łazienki miała być nowoczesna, wygodna i zaskakująca. Do łazienki na poddaszu wybrano zielone, czarne i białe płytki. A głównym motywem dekoracyjnym stał się Nowy Jork. Ta łazienka z całym wyposażeniem kosztowała ok. 18 tys. zł.

Łazienka na poddaszu inspirowana stylem art déco

Łazienka na poddaszu warszawskiego bloku została zaprojektowana przez właścicielkę, którą zainspirował wystrój niewielkiego hotelu w Los Angeles, urządzonego w stylu art déco. Projekt łazienki jest lekki i funkcjonalny. Mocną stroną łazienki jest precyzyjnie położona glazura, jej stonowane kolory umożliwają łatwą zmianę wystroju. Stylowa łazienka wygląda jak pokój kąpielowy.

Niebieska łazienka. Aranżacja łazienki na poddaszu

Niebieska łazienka sprawia wrażenie przestronnej i świeżej. Niebieska glazura nadała aranżacji łazienki morski styl. Jasny, optymistyczny kolor płytek łazienkowych zestawiono z bielą, co jeszcze bardziej podkreśla świeży i marynistyczny charakter łazienki na poddaszu.

Łazienka na poddaszu

Łazienka na poddaszu wcale nie musi być ciasna i niefunkcjonalna. Tutaj największe znaczenie ma odpowiednie zaplanowanie przestrzeni oraz dobór kolorystyczny glazury i dodatków łazienkowych.

Łazienka na poddaszu. Zaplanuj wygodne wnętrze

Łazienka na poddaszu często stwarza problemy podczas jej zagospodarowania. Jednak odpowiednio rozplanowane wnętrze może dać wiele możliwości aranżacyjnych. Zobacz, co zrobić, aby łazienka na poddaszu była komfortowa.

ŁAZIENKA na poddaszu: udany projekt łazienki

Na możliwość urządzenia łazienki na poddaszu ma wpływ wysokość ścianki kolankowej. Z punktu widzenia funkcjonalności im wyższa łazienka na poddaszu, tym lepiej. Poniżej kilka rad, jak stworzyć ciekawy i funkcjonalny projekt łazienki na poddaszu.

Biała łazienka na poddaszu: wanna wolnostojąca czy zabudowana?

Duża łazienka na poddaszu (9,75 m2) wymagała remontu. Powstała harmonijna aranżacja łazienki w gamie bieli, czerni i koloru beżowego. Wnętrze udało się dobrze oświetlić i komfortowo wyposażyć. Projekt łazienki: Anna Fodemska.

Projekt łazienki na poddaszu: drewno, mozaika i funkcjonalizm we wnętrzu ze skosem

Projekt łazienki na poddaszu, który wykorzystuje największe atuty przestrzeni. Aranżacja wnętrza ze skosem, którą charakteryzuje najwyższy funkcjonalizm i wyjątkowy styl. Strefa kąpielowa ze stylowym akcentem mozaiki, fornirowane meble i nowoczesna armatura łazienkowa – wszystko to w połączeniu wydobyło potencjał wnętrza na poddaszu, za projekt którego odpowiada Dorota Kijas-Dokupil z Projekt Kolektyw.

Spokojna SZARA ŁAZIENKA na poddaszu: ciekawe płytki na ścianie w domowym SPA

Szara łazienka zachwyca prostą i spokojną aranżacją. Łazienka na poddaszu jest duża i pełni rolę domowego SPA. Uwagę zwracają ciekawe szare płytki na ścianie i proste formy.

ŁAZIENKA NA PODDASZU w drewnie: elegancki projekt łazienki rodzinnej

Łazienka na poddaszu urządzona jest przytulnie i ze smakiem. Drewno w projekcie łazienki ociepliło surowe wnętrze, a wygodne rozmieszczenie stref stworzyło funkcjonalne, rodzinne wnętrze dużej łazienki.

Strona 1 z 1

1