ARTE DIZAIN STUDIO ARCHITEKTONICZNE

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ARTE DIZAIN STUDIO ARCHITEKTONICZNE

Salon z kuchnią i jadalnią: nowoczesne wnętrza w towarzystwie betonu

Salon z kuchnią i jadalnią: nowoczesne wnętrza w towarzystwie betonu

Salon z kuchnią i jadalnią, gdzie na wskroś nowoczesne wnętrza zostały przełamane industrialnym akcentem. Beton na ścianie w salonie i klinkierowana ściana w aranżacji jadalni, staje w opozycji do wszechobecnego forniru. Przestrzeń, nowoczesny design i „subtelny" akcent surowości, decydują o wyrazie nowoczesnego wnętrza, które nie boi się aranżacyjnych wyzwań. Za projekt salonu z kuchnią i jadalnią odpowiada Arte Dizain Studio Architektoniczne.

Nowoczesna łazienka: mała łazienka w wielkiej aranżacji - fornir i kamienne płytki

Nowoczesna łazienka: mała łazienka w wielkiej aranżacji - fornir i kamienne płytki

Mała łazienka w wielkiej odsłonie. Nowoczesna łazienka, której aranżacja charakteryzuje się wysublimowanym połączeniem różnych materiałów i faktur. Projekt wnętrza, w którym obok ponadczasowego w odbiorze forniru, króluje chłód kamiennych płytek, a całość dopełniona została nowoczesną formą armatury łazienkowej. Prezentujemy projekt nowoczesnej łazienki, wobec której nie pozostanie obojętny żaden miłośnik nowoczesności we wnętrzu.

Nowoczesna sypialnia: klinkier w otoczeniu forniru i nowoczesnego designu

Nowoczesna sypialnia: klinkier w otoczeniu forniru i nowoczesnego designu

Nowoczesna sypialnia, w której modne są nie tylko formy, ale przede wszystkim kolory. Nocne wnętrze, w którym króluje wyjątkowej urody garderoba, przepiękna drewniana podłoga, a całość dopełnia chłodny klinkier na ścianie za łóżkiem. Prezentujemy projekt sypialni w stylu nowoczesnym, która stawia na oryginalny design i ponadczasowe zestawienia.

Nowoczesne wnętrza: salon z kuchnią i jadalnią w stylu nowoczesnym

Nowoczesne wnętrza, w których królują otwarte przestrzenie. Salon z kuchnią i jadalnią, gdzie wyraźnie ustalone granice zacierają się, tworząc aranżację niezwykle zgraną i wyjątkowo spójną. Projekt salonu, za plecami którego zaaranżowano część jadalnianą, sąsiadką której jest funkcjonalna kuchnia z wyspą. Prezentujemy otwartość nowoczesnych wnętrz, za koncepcję których odpowiada Arte Dizain Studio Architektoniczne.

Projekt łazienki w stylu eklektycznym: efektowny miszmasz w pokoju kąpielowym

Projekt łazienki będącej inspirującą mieszanką stylów. Styl eklektyczny, który idealnie spaja ze sobą elementy typowe dla nowoczesności, z akcentami przywodzącymi na myśl nieco wyniosłą stylistykę glamour. Całość okraszono lekko industrialnym zacięciem dopełniającym projekt łazienki, w której główną rolę odgrywa jednak nie styl, a okno... Tak po prostu.

Nowoczesna sypialnia: styl nowoczesny w formie i w kolorze

Nowoczesna sypialnia, której styl przejawia się nie tylko w nietypowej i oryginalnej formie, ale przede wszystkim w kolorze. Projekt sypialni, w której królują modne szarości, ocieplone wszelkimi odcieniami beżu... w różnym wydaniu. Całość dopełniają zdecydowane bryły mebli, które urzekają wysublimowanym charakterem. Prezentujemy niebanalny projekt sypialni, która postawiła na nowoczesność!

Projekt kuchni z wyspą: styl glamour w grze blasków i cieni

Projekt kuchni, która charakteryzuje się ponadczasową elegancją. Aranżacja wnętrza, w której wyraźny styl glamour przeplata się z elementami typowymi dla stylu nowoczesnego. Zabudowa kuchenna, która urzeka elegancją przejawiającą się w najmniejszym detalu aranżacji. Wyspa kuchenna, której naturalne przedłużenie stanowi niewielka strefa jadalniana. Prezentujemy projekt kuchni, w której nawet strefa robocza... nie jest robocza!

Nowoczesna sypialnia w kolorach ziemi: aranżacja wnętrza w imię praktycznej nowoczesności

Projekt sypialni skąpany w kolorach ziemi. Nowoczesna sypialnia, która urzeka stonowaną aranżacją, mimo różnorodnych materiałów i faktur. Efektowna tapeta na ścianie, tapicerowany zagłówek łóżka, lśniąca zabudowa garderoby – wszystko to składa się na projekt sypialni na wskroś nowoczesnej.

Projekt salonu wielofunkcyjnego: wysublimowana odsłona stylu glamour

Projekt salonu, który gra blaskiem i zdecydowanymi akcentami. Wnętrze w stylu glamour, które czerpie z nowoczesnej elegancji i wysublimowanego stylu. Pokój dzienny otwarty na jadalnię na najwyższym poziomie smaku oraz nowoczesną część wypoczynkową, w której można odetchnąć napawając się bezcennym krajobrazem rozpościerającym się za wielkimi przeszkleniami. Prezentujemy projekt salonu w stylu glamour, którym poszczycić może się Arte Dizain Studio Architektoniczne.

Strona 1 z 1

1