ARMATURA

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ARMATURA

Jak czyścić czarne baterie? Bezpieczne mycie czarnej armatury: domowe sposoby

Jak czyścić czarne baterie? Bezpieczne mycie czarnej armatury: domowe sposoby

Czarne baterie łazienkowe i kuchenne są niezwykle modne. Warto jednak pamiętać, że ich efektowne wykończenie jest delikatniejsze od chromu, należy je więc myć i czyścić wyjątkowo ostrożnie. Podpowiadamy, jak to robić bezpiecznie domowymi metodami.

Wymieniamy baterie łazienkowe: praktyczny poradnik

Wymieniamy baterie łazienkowe: praktyczny poradnik

Czym kierować się przy wyborze baterii łazienkowych? Jaką armaturę wybrać, kiedy tyle modeli wyróżnia się wielofunkcyjnością lub oryginalnym designem? Przede wszystkim warto postawić na wysoką jakość baterii, stylowe wzornictwo i praktyczne technologie. Doradzamy na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wymianie baterii łazienkowych.

Prosta łazienka w pomarańczowym kolorze

Prosta łazienka w pomarańczowym kolorze

Ta koncepcja ma wszelkie cechy nowoczesnej łazienki. Proste formy armatury, wyeksponowane na tle pomarańczowych płaszczyzn przyciągają wzrok szlachetnymi kształtami. Oto pomysł na oryginalne wnętrze.

Bateria na miarę kuchni

Zlew bez baterii? Niemożliwe! Jednak, wybór konkretnej baterii może być problemem. Na co zwracać uwagę i jak dopasować baterię do potrzeb? Czym się sugerować przy jej kupnie? I w końcu - jaką wybrać?

Czysta bateria. Jak dbać o baterie?

Lśniąca i czysta bateria podkreśla estetykę wnętrza kuchni czy łazienki. Jednak podczas wykonywania zwykłych czynności nie sposób uniknąć zabrudzeń; po pewnym czasie na powierzchni baterii pojawiają się plamy, a nawet kamień. Pielęgnacja armatury może przysporzyć wielu trudności; niewłaściwy środek czyszczący może spowodować trwałe odbarwienia.

Modne i ciekawe baterie łazienkowe

Armatura łazienkowa, czyli odpowiednio dobrane baterie, ciekawy natrysk, elegancki wąż często przesądza o wystroju łazienki. Ciekawą propozycją do współczesnej łazienki są baterie Modena z kolekcji firmy Ferro.

Funkcjonalne i ładne baterie Capri do każdej łazienki

Baterie to niezbędny element wyposażenia w każdej łazience. Powinny pasować wyglądem do wystroju łazienki, być trwałe i łatwe w czyszczeniu. Taką wygodę zapewnią baterie Capri z kolekcji Ferro.

Baterie do nowoczesnej łazienki

Kolekcja baterii Bari firmy Ferro doskonale pasuje do nowoczesnej łazienki. Baterie łazienkowe mają geometryczne, eleganckie kształty oraz są wygodne w użyciu. Doskonale sprawdzą się w salonach kąpielowych, jak i łazienkach rodzinnych.

Postaw na jakość: nowoczesna łazienka i kuchnia na lata!

Nowoczesna łazienka to inwestycja na lata. Ponadczasowy design armatury łazienkowej nie wychodzi z mody, a nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantują bezusterkowe użytkowanie przez lata. Również armatura kuchenna nowej generacji to bodaj najważniejszy element wyposażenia nowoczesnej kuchni. Zainspiruj się nowoczesnymi rozwiązaniami do kuchni i łazienki, które usprawnią Twoje działania, zaoszczędzą czas i pieniądze.

Strona 1 z 1

1