ARANŻACJE

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ARANŻACJE

Horoskop dla Bliźniąt: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Horoskop dla Bliźniąt: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Dla Bliźniąt nie ma jednego stylu w aranżacji wnętrz. Dla nich są wszystkie mody obecne i przyszłe w urządzaniu wnętrz. Wnętrza im częściej się zmieniają, tym lepiej, bo Bliźnięta szybko się nudzą - nawet własnymi pomysłami na aranżację. Wnętrza Bliźniąt są pełne komunikatów w postaci książek, plakatów, a nawet szyldów.

ARANŻACJE OKNA: tkaniny w pasy i kwiaty. Najnowsze TRENDY. ZDJĘCIA

ARANŻACJE OKNA: tkaniny w pasy i kwiaty. Najnowsze TRENDY. ZDJĘCIA

Tkaniny w stylowe wzory kwiatów, odważnie zestawione kolory pasów – to najnowsze trendy w aranżacjach okna. Piękne aranżacje okna. ZDJĘCIA

Salon, kuchnia, sypialnia w STYLU PROWANSALSKIM. Stylowa aranżacja wnętrz ZDJĘCIA

Salon, kuchnia, sypialnia w STYLU PROWANSALSKIM. Stylowa aranżacja wnętrz ZDJĘCIA

Salon, kuchnia i sypialnia urządzone w stylu prowansalskim mają nieprzemijający urok. Nie trzeba wiele, by go stworzyć we wnętrzach - podpowiadamy, jak to zrobić. Styl prowansalski w aranżacji wnętrz ZDJĘCIA i INSPIRACJE.

Nowoczesna i przytulna kuchnia

Jak sprawić, by nowoczesna, w pełni wyposażona kuchnia była jednocześnie przytulna? Warto postawić na kontrast i połączyć ciepły charakter ciemnego drewna z chłodnym, sterylnym wyrazem stali.

Łazienka na poddaszu. Zaplanuj wygodne wnętrze

Łazienka na poddaszu często stwarza problemy podczas jej zagospodarowania. Jednak odpowiednio rozplanowane wnętrze może dać wiele możliwości aranżacyjnych. Zobacz, co zrobić, aby łazienka na poddaszu była komfortowa.

Jak urządzić łazienkę w mieszkaniu z lat 80-tych? Oto EFEKTY REMONTU - ZDJĘCIA

SZUKASZ CIEKAWEGO PROJEKTU ŁAZIENKI? Ciepłe i mocne barwy drewna przeciwstawiono w łazience delikatnemu odcieniowi płytek ceramicznych, fakturę kafli - deseniowi mebli. Ale choć w wystroju łazienki dominują kontrasty, to nie na zasadzie walki, lecz wzajemnego przyciągania się. Zobacz efekty remontu łazienki z lat 80-tych.

Wnęka: jak ją wykorzystać we wnętrzu

Wnęka we wnętrzu może pełnic różne funkcje. Dekoracyjne, jeśli wnęka będzie oprawą dzieła sztuki, rodzinnej fotografi czy kolekcji ozdobnego szkła. Praktyczne, jeśli zrobimy w niej półki i wykorzystamy zamiast regału, np. biblioteki. Wnęka podświetlona wygląda efektownie we wnętrzu.

Wiosna w oknie

Najwyższa pora pomyśleć o wpuszczeniu słońca do domu. Zmieniamy zasłony na jasne, lekkie i obowiązkowo w kwiaty. Zamiast wieszania firanek, możesz przystroić parapet, powiesić wianek lub zawieszkę

Jak urządzić POKÓJ DZIECIĘCY: kolory, meble, tapetę - ZDJĘCIA

Witaj w królestwie dziewięcioletniej Gabrysi. Pokój jest jasny, wesoły, elegancki. Dominują w nim ulubione kolory dziewczynki - fiolet, zieleń i biel. Ścianę zdobi tapeta w literki. A meble służą do zabawy, nauki i oczywiście do przechowywania. Szukasz inspiracji, jak urządzić pokój dla swojego dziecka? Zerknij na aranżacje z "M jak mieszkanie" (1/2013)

Jak dobrać plakat?

Jaki jest klucz właściwego doboru plakatu do wnętrza? Czym należy się kierować? Gustem, zainteresowaniami czy kolorem? Co wypada dzisiaj mieć na ścianie?

Strona 1 z 1

1