ARANŻACJA

(23 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY ARANŻACJA

Jaki kolor pasuje do szarego? Z czym łączyć szary kolor we wnętrzu?

Jaki kolor pasuje do szarego? Z czym łączyć szary kolor we wnętrzu?

Szary kolor ścian nie kojarzy się już tylko z loftem i betonem, ale z elegnacją i klasyką w aranżacji wnętrza. Jaki kolor pasuje do szarego? Z jakimi kolorami go łączyć? Radzimy, jak stosować szare ściany we wnętrzu.

Horoskop dla Bliźniąt: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Horoskop dla Bliźniąt: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Dla Bliźniąt nie ma jednego stylu w aranżacji wnętrz. Dla nich są wszystkie mody obecne i przyszłe w urządzaniu wnętrz. Wnętrza im częściej się zmieniają, tym lepiej, bo Bliźnięta szybko się nudzą - nawet własnymi pomysłami na aranżację. Wnętrza Bliźniąt są pełne komunikatów w postaci książek, plakatów, a nawet szyldów.

Aranżacja wnętrz w stylu shabby chic. Shabby chic meble i dekoracje

Aranżacja wnętrz w stylu shabby chic. Shabby chic meble i dekoracje

Shabby chic coraz częściej gości w aranżacji wnętrz. Jak zrobić wystrój shabby chic? Aranżacja wnętrz shabby chic narodziła się z potrzeby posiadania przedmiotów z duszą, łączy w sobie melancholijny urok finezyjnie wyciętych mebli, wybielonych wzorów przetartej farby. Podpowiadamy, jak stworzyć wnętrza w stylu shabby chic, zmyślnie łącząc stare i nowe: shabby chic galeria.

Czerwona kuchnia - z czym lączyć czerwone meble kuchenne?

Nowoczesna czerwona kuchnia lubi towarzystwo bieli i czerni. Aranżacja czerwonych mebli kuchennych jest wymagająca, ale efektowna.Zobacz inspirujące zdjęcia kuchni.

Naklejki ścienne

Naklejki ścienne to wciąż modny trend w dekorowaniu wnętrz oraz sposób na szybką i oryginalną odmianę pomieszczenia. Nie trzeba być fachowcem, aby przykleić samodzielnie naklejki - efekt jest łatwy do osiągnięcia, a gdy zajdzie taka potrzeba, również do... usunięcia.

MM 5/2017 - Rodzinnie i praktycznie: Katarzyna i Tomasz z Warszawy

Kasia, Tomek i ich dwaj synkowie, Tymon i Leon, mieszkają w blisko pięćdziesięciometrowym przytulnym wnętrzu, które łatwo przearanżować. Ustawienie funkcjonalnych mebli właściciele dostosowują do zmieniających się potrzeb rodziny.

Sztuka we wnętrzach

Obrazy, grafiki, rzeźby... dodają mieszkaniu charakteru, czynią je wyjątkowym. W najnowszym wydaniu "M jak mieszkanie" (7/2014) prezentujemy apartament Edyty i Jarka - z efektowną kolekcją sztuki w tle.

Jak urządzić KĄCIK DO JEDZENIA w kuchni. Kuchnia aranżacje: 25 ZDJĘĆ prawdziwych kuchni

Nawet, gdy masz niewielką kuchnię, warto urządzić w niej choćby najmniejszy kącik do jedzenia. Bliskość kuchni sprawia, że właśnie tu najmilej się jada. Jak urządzić kącik do jedzenia. Kuchnia aranżacje: 25 ZDJĘĆ

Biała czy czarna? Porównujemy dwie ARANŻACJE KUCHNI

Aranżacja kuchni w bieli czy w czerni? Trudno się zdecydować, bo jedna i druga jest bardzo efektowna. Pomożemy ci rozwiązać problem. Aranżacja kuchni - inspiracje i zdjęcia.

ARANŻACJE OKNA: tkaniny w pasy i kwiaty. Najnowsze TRENDY. ZDJĘCIA

Tkaniny w stylowe wzory kwiatów, odważnie zestawione kolory pasów – to najnowsze trendy w aranżacjach okna. Piękne aranżacje okna. ZDJĘCIA

Gabinet - domowe biuro. Romantyczna aranżacja biurka

W aranżacji nowoczesnego mieszkania musi się także znaleźć miejsce do pracy i biurko. Gabinet, pełniący rolę domowego biura, powinien być funkcjonalny i wygodny, ale można również nadać mu nutkę romantyzmu.

Jak szybko urządzić wynajmowane mieszkanie: Mieszkanie od zaraz

Łatwiej doradzać innym, niż urządzać własne wnętrza mieszkania. Tym razem nadmiar pomysłów na aranżację wnętrza redukował skromny budżet i tymczasowość rozwiązań. Zobacz szybki i udany remont mieszkania wynajmowanego.

Wygodne miejsce do wypoczynku

Salonowe życie toczy się wokół kanapy. Każdy lubi wygodnie posiedzieć. Elementy konieczne otoczenia są w zasięgu wzroku i ręki. Tylko jaki nastrój będzie odpowiedni?

Mała łazienka z mozaiką po generalnym remoncie

Mieszkanie w kamienicy z lat 50. choć małe, jest jasne i przestronne. Wygląda tak teraz, po generalnym remoncie. Zmienić trzeba było wszystko oprócz łazienki. Jednak to jej właściciele mieszkania poświęcili najwięcej uwagi.

Jak urządzić łazienkę prosto i z umiarem

Oszczędna i wyważona aranżacja łazienki - im mniej elementów tym lepiej. Tajemnica drzemie w jakości użytych materiałów.

Czy biblioteczka w łazience to dobry pomysł?

Biblioteczka w łazience - pomysł efektowny, choć kontrowersyjny. Lubimy czytać w wannie, ale boimy się o książki narażone na działanie wody. Pokój kąpielowy, który prezentujemy, godzi przyjemność z niezbędnym minimum bezpieczeństwa.

MM 8/2016 - Angielski humor: Katarzyna Pander-Liszka z Nadarzyna

Podwarszawski dom Kasi, Grzegorza i ich córki Karoliny nasycony jest klasyką i stylem wiktoriańskim. Mnóstwo w nim też żartu, zabawy formą. Przykład? Choćby stylizowane meble w odważnych kolorach czy kolaże z przymrużeniem oka…

MM 7/2016 - Rozważna czy romantyczna?: Kamila Urzędowska spod Krakowa

Kamila utkała dom z marzeń i słabości do rzeczy pięknych, inspirowanych francuskim szykiem i angielskimi różami. Przestronny, jasny, elegancki – dziś jest jej wizytówką, a zarazem miejscem, w którym może się wyciszyć i poczuć w pełni u siebie…

Kuchenny ład. Wygodne szuflady i szafki

Ergonomiczna, funkcjonalna i estetyczna kuchnia to marzenie każdej pani domu. Aby stało się ono rzeczywistością podczas jej aranżacji należy maksymalnie wykorzystać przestrzeń.

Gdy kuchnia ma nietypowy kształt... Pomysł na ciekawą aranżację

Kuchnia Moniki i Michela ma kształt zbliżony do trapezu. Jedna z jej ścian biegnie po łuku, na innych są otwory drzwiowe i komin wentylacyjny. Jak urządzić takie pomieszczenie? Radzi projektantka wnętrz.

Pralka w mokrej strefie łazienki. Ruchoma wizualizacja

Chyba nikt nie lubi, kiedy łazienka musi spełniać kilka funkcji, ale niestety w większości mieszkań łazienka i WC muszą się zmieścić razem na kilku metrach kwadratowych. Jak więc wyraźnie oddzielić w takiej sytuacji strefy: pranie i kąpiel w jednej, umywalka i WC w drugiej. Czy możliwe jest takie zaplanowanie wnętrza, by nie straciło na urodzie i przestrzenności? Oto propozycja naszego architekta.

Podłużna łazienka z dużą pralką. Ruchoma wizualizacja

Jak zagospodarować długą łazienkę, żeby zmieściła się w niej wanna, wiele półek, duża pralka (ładowana z przodu), a nawet suszarka. Do tego kącik z minipralnią... Nie lada wyzwanie dla naszego architekta. Zobacz ruchomą wizualizację.

Strona 1 z 1

1