System szuflad AvanTech YOU – uwolnij kreatywność i stwórz swój wymarzony mebel

2022-05-01 6:47 Materiał sponsorowany
szuflada
Autor: Hettich

Kupując meble, najczęściej nie mamy możliwości ich personalizowania. Dotyczy to szczególnie różnego rodzaju szafek czy komód z szufladami. A gdyby tak można było zaprojektować swoją własną szufladę, dobrać fronty z materiału, który nam się podoba albo dostosować wysokość boku szuflady do naszych potrzeb? Teraz jest to możliwe, dzięki innowacyjnemu systemowi szuflad AvanTech YOU marki Hettich.

Nieskazitelny design, imponująca konstrukcja

Szuflady AvanTech YOU możemy dowolnie personalizować, dobierając wysokość, udźwig, kolor, materiał, z którego wykonane są boki szuflady, oświetlenie, a nawet ozdobne nakładki na fronty! Swoboda wyboru sprawia, że mebel, który sobie wymarzyliśmy jest w zasięgu ręki.

System szuflad AvanTech YOU łączy w sobie to, co najlepsze, czyli elegancki, przejrzysty design z solidną, dobrze przemyślana konstrukcją. Jedno spojrzenie na szufladę AvanTech YOU i od razu rzuca nam się w oczy coś, na co wielu producentów mebli nie zwraca większej uwagi – brak nieestetycznych zaślepek i otworów w boku szuflady. Dzięki temu nic nie zakłóca jej nieskazitelnego piękna i jednolitej formy.

szuflada
Autor: Hettich

Ale to nie wszystko. Szuflada AvanTech YOU zachwyca również prostą, bezkompromisową formą z zaledwie 13 milimetrową grubością boku oraz dwoma rodzajami solidnie wykonanych prowadnic, dzięki którym korzystanie z szuflad jest wygodne i w pełni bezpieczne.

Warto wspomnieć również o możliwości regulacji bocznej ścianki oraz kąta nachylenia w szufladach AvanTech YOU. Te rozwiązania pozwalają uzyskać idealne szczeliny pomiędzy frontami, przyczyniając się do jeszcze większej atrakcyjności mebla i komfortu podczas użytkowania.

szuflada
Autor: Hettich

Montaż szuflad AvanTech YOU również jest bardzo prosty, wręcz intuicyjny. Co więcej, unikalny mechanizm przesuwanego boku (ukryty za jej minimalistycznym designem i pozwalający na jej demontaż i regulację) umożliwia dostęp do elementów wypinających front, a także regulacji bocznej wysokości szuflady.

Jeśli chcemy w prosty sposób wymienić front lub nakładkę dekoracyjną (o nich poniżej), intuicyjny system regulacji maksymalnie ułatwi nam to zadanie. Co ciekawe w kwestiach bezpieczeństwa: po wypięciu front szuflady zatrzymuje się w ustalonej pozycji i można go wtedy wygodnie zdjąć bez obaw, że spadnie na podłogę i ulegnie uszkodzeniu. To szczególnie ważne w przypadku dużych lub bardzo wysokich frontów.

Szuflady dostosowane do Twoich potrzeb i gustów

Zdecydowanie największą zaletą systemu szuflad AvanTech YOU jest możliwość swobodnego doboru kolorów, kształtów i materiałów.

Jeśli zależy nam na przykład na konkretnym kolorze czy stylu frontu, możemy skorzystać z nakładek dekoracyjnych DesignCape. Jednym ruchem ręki wymienimy nakładkę i całkowicie odmienimy wygląd mebla. To takie proste! W ofercie marki Hettich dostępnych jest kilka standardowych nakładek, ale każdy klient ma możliwość zaprojektowania własnej nakładki DesignCape i w efekcie stworzenia spersonalizowanego mebla z indywidualnymi akcentami.

Warto zaznaczyć, że profile dekoracyjne a szufladach AvanTech YOU pełnią funkcję nie tylko ozdobną, ale również sprytnie zakrywają mechanizm regulacji kąta nachylenia szuflady, zapewniając przy tym ułatwiony dostęp do mechanizmu od góry.

szuflada
Autor: Hettich

Ale system AvanTech YOU to nie tylko pięknie wyglądające fronty. Dzięki AvanTech YOU Inlay możemy personalizować także oskrzynię szuflady. Pięknie prezentują się na przykład ścianki z przezroczystego szkła o grubości 10 mm, które zacierają granicę między wnętrzem a meblem. Możemy też skorzystać z innych materiałów lub wybrać własne, np. drewno, kamień czy łupek. Trzeba tylko pamiętać, że ich grubość nie może przekraczać 10 mm.

Inną, stosunkowo nową opcją w szufladach marki Hettich są nakładane profile dekoracyjne LED, emitujące światło o mocy 4000 K. Oświetlenie szuflad nadaje im wyjątkowy charakter i pozwala komfortowo przeglądać ich zawartość bez zapalania górnego lub centralnego światła (profile LED włączają się w momencie otwarcia szuflady). Ponadto, oświetlenie szuflad AvanTech YOU widoczne jest również na zewnątrz szuflady, tworząc wyjątkowy klimat.

Wygląd i funkcjonalność systemu oświetlenia LED w szufladach AvanTech YOU zostały także docenione przez specjalistów, zdobywając prestiżowe nagrody: Red Dot Award 2022 oraz IF Design Award 2022.

szuflada
Autor: Hettich

Mówiąc o szufladach, nie można nie wspomnieć o ich organizacji. Zwłaszcza w przypadku szuflad w sypialni, gdzie często na siłę upychamy wiele drobniejszych elementów, a później trudno jest nam się odnaleźć w szufladowym bałaganie.

Do systemu szuflad AvanTech YOU możemy dokupić różnego rodzaju organizery, od łatwych w czyszczeniu wkładów na sztućce z tworzywa sztucznego po ekskluzywne systemy modułowe z drewna (idealne np. do szuflad w sypialni czy przedpokoju).

Więcej o systemach AvanTech na stronie: www.hettich.com

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W czerwcowym numerze M jak Mieszkanie otwieramy sezon balkonowy. Urządzamy oazę za oknem – klimatyczną, wygodną, zapewniającą relaks.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2022