Piękno i komfort w nowoczesnym wydaniu. Kolekcja podłóg laminowanych Krono Original

2020-09-18 8:46 Materiał sponsorowany Barbara Ruppel
podłogi laminowane Kronospan Original
Autor: materiały prasowe Kronospan

Podłoga to najbardziej eksploatowana powierzchnia w domu, dlatego powinna być wykonana z solidnych materiałów. Czy piękno drewnianych desek i wytrzymałość kamienia możemy otrzymać w jednym materiale za przystępną cenę? Jak najbardziej! Doskonała trwałość i atrakcyjny design – tak w kilku słowach można podsumować nową kolekcję podłóg laminowanych Krono Original, które dopasujemy do każdego wnętrza i warunków.

Kolekcja podłóg laminowanych Krono Original to aż 37 nowych dekorów, będących idealną alternatywą dla drewna i kamienia. Występują w klasach ścieralności od AC3 do najwyższej na rynku AC6, są proste w montażu. Poszczególne kolekcje cechują dodatkowe zalety: są antybakteryjne, odporne na plamy, antyalergiczne. Producent udziela gwarancji od 15 do nawet 30 lat. Niepowtarzalny design i wysoka jakość wykonania wyróżnia dwie kolekcje: X-Way oraz Vintage Classic i Vintage Narrow.

Panele, które możesz układać jak chcesz

Zaprezentowane przez markę Kronospan podłogi laminowane X-Way to jedyna na rynku kolekcja z innowacyjnym systemem montażu 360 stopni. Panele możemy ze sobą dowolnie miksować i łączyć w różne formy, np. jodełkę, mozaikę czy wzory pałacowe, ale tak naprawdę możliwości są nieograniczone i zależą wyłącznie od naszej wyobraźni. System montażu 360 stopni pozwala dostosować wygląd podłogi do naszych osobistych potrzeb i upodobań – to my dyktujemy jej kształt i układ. Co więcej, sam montaż nie wymaga skomplikowanych narzędzi, sami możemy ułożyć podłogę (proces przypomina bardziej układanie puzzli niż nudną, wyczerpującą pracę).

W montażu podłóg laminowanych z kolekcji X-Way najważniejsze jest dokładne zmierzenie całej posadzki, zaprojektowanie wzoru dla paneli i ewentualne docięcie ich do określonych wymiarów. Reszta to czysta przyjemność. Podłogi X-Way dostępne są w 4 dekorach w dwóch formatach: 628 x 157 x 10 mm oraz 628 x 314 x 10 mm.

Zobacz, jak układać panele podłogowe X-Way

podłogi laminowane Kronospan Original
Autor: materiały prasowe Kronospan Panel podłogowy Dąb Haybridge K285, seria X-Way

Efekt naturalnej podłogi

Kolekcja laminowanych paneli podłogowych Vintage Classic i Vintage Narrow to opcja dla tych, którzy cenią sobie szlachetny wygląd drewna. Powierzchnia antybakteryjna, dodatkowe zabezpieczenie przed mikrourazami czy czterostronna V-fuga oraz struktura podkreślająca efekt ręcznie heblowanej deski to tylko niektóre cechy wyróżniające tę kolekcję. Panele z kolekcji Vintage Classic występują w szerokości 192 mm, natomiast w kolekcji Vintage Narrow w szerokości 123 mm. Obie kolekcje można ze sobą łączyć układając panele naprzemiennie. Dzięki temu w prosty sposób można stworzyć piękną podłogę.

Więcej o kolekcji paneli podłogowych Krono Original oraz innych produktach marki Kronospan możemy przeczytać na stronie https://kronosfera.pl/

podłogi laminowane Kronospan Original
Autor: materiały prasowe Kronospan Panel podłogowy Dąb Doubloon K412, seria Vintage Classic
podłogi laminowane Kronospan Original
Autor: materiały prasowe Kronospan Panele podłogowe Kasztan Tawny 5537, seria Vintage Classic
podłogi laminowane Kronospan Original
Autor: materiały prasowe Kronospan Panele podłogowe Dąb Laguna K411, seria Vintage Classic
podłogi laminowane Kronospan Original
Autor: materiały prasowe Kronospan Panele podłogowe Appalachian Hickory 8155, seria Vintage Narrow