Baśniowy stół na Wielkanoc

 Baśniowy stół na Wielkanoc

Fot. Marcin Czechowicz

Wystrój wielkanocnego stołu jest zaskakujący, świeży, magiczny. Nakrycie stołu tworzą różnorodne naczynia i dekoracje wielkanocne, które łączy podobieństwo roślinnych i zwierzęcych motywów. Pastelowe kolory i biel dodają wielkanocnej aranżacji lekkości.

Podczas aranżacji stołu na Wielkanoc chcieliśmy uchwycić moment przebudzenia się przyrody z zimowego snu. Na stole zaroiło się od figurek ptaków i malowanej w kwiaty, listki i gałązki porcelany oraz szkła. Dekoracje wielkanocne są bardzo wiosenne i lekkie. Fruwające nad nim motylki wycięte z kartonu oraz rozłożone skrzydła ptaków wprowadziły atmosferę beztroski. I dynamizm, dzięki któremu nie jest nudno. Takie radosne nakrycie stołu sprzyja ucztowaniu z rodziną. A ozdoby wielkanocne o charakterze baśniowym nadają wystrojowi wielkanocnemu niezwykły charakter.

 Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 5483

Fot. Marcin Czechowicz

W aranżacji stołu użyto: kieliszki dekorowane, talerze, sztućce, patera na ciasto, talerzyk różowy, bieżniki, doniczki, Scandinavian Living; podkładki pod talerze, kubki w zwierzęta, miska, mlecznik, Decorador; kubeczki z uchwytami-motylkami, Flo; ptaki z drewna,  kaczka, Maison Creative

Ocena: 0
Tekst: Ola Buczkowska (stylizacja) Zdjęcia: Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY