Wnętrza domu Grzegorza Krychowiaka. Wiemy jak w Sewilli mieszka Grzegorz Krychowiak!

 Grzegorz Krychowiak w swoim domu w Sewilli

Grzegorz Krychowiak, piłkarz polskiej reprezentacji opowiada o swoim domu w hiszpańskiej Sewilli.

Fot. Dzień Dobry TVN/x-news

Grzegorz Krychowiak – piłkarz reprezentacji narodowej w piłkę nożną pokazał swój dom w Sewilli. Dom w nowoczesnym stylu hiszpańskim został urządzony nowocześnie i przede wszystkim wygodnie. Zobaczcie jak mieszka i żyje w hiszpańskiej Sewilli Grzegorz Krychowiak!

Dom w Sewilli, w którym mieszka piłkarz Grzegorz Krychowiak jest miłością od pierwszego wejrzenia. Mimo że kupiony został szybko, bez większego zastanowienia, dom szczęśliwie nie okazał się miłością nierozsądną. Grzegorz Krychowiak kupił bowiem dom z widokiem na Sewillę, nie wiedząc jak długo pozostanie w Hiszpanii, ani czy będzie grał w klubie regularnie. Dom ujął piłkarza tym, że jest tu naprawdę dużo miejsca, może czuć się zupełnie swobodnie, jak w rodzinnym Mrzeżynie.  O tym, że w domu jest dużo miejsca może świadczyć to, że jedno całe piętro jest przeznaczone na …garderobę.

Obejrzyj wideo: Grzegorz Krychowiak pokazuje swój dom

Aranżacja wnętrz domu Grzegorza Krychowiaka

Dom Grzegorza Krychowiaka zbudowany jest w nowoczesnym stylu hiszpańskim, urządzony w wygodnym  stylu nowoczesnym. Wewnątrz widać oczywiście elementy stylu hiszpańskiego – dużo kamienia na posadzkach i ścianach, wysokie kondygnacje. Najważniejsze jednak jest to, że dom jest wygodny, emanuje dobrą energią, można czuć się w nim wygodnie i swobodnie. Parter domu to tradycyjnie przestronna, dobrze wyposażona kuchnia, salon i taras. W wysokim na dwie kondygnacje salonie króluje duża, wygodna sofa i jadalnia. Na parterze znajduje się także duży stół bilardowy. Mimo, że obecnie garderoba zajmuje całe piętro – obydwoje Grzegorz Krychowiak i jego dziewczyna modelka Celia Jaunat - uwielbiają modę - prawdziwa garderoba dopiero się buduje. . . Spektakularne, samonośne  betonowe schody – jak na razie, są idealne dla dorosłych. Na dobrą atmosferę panującą w domu Grzegorza Krychowiaka wpływają także ogromne okna.  Teraz nowoczesne domy w upalnej Hiszpanii mogą być wyposażone w  mnóstwo ogromnych okien – tutaj są one ocienione górnymi tarasami i balkonami.  Poza tym każdy teraz ma w domu klimatyzację. O hiszpańskim stylu przypominają też żaluzje w oknach – kiedyś tę funkcje pełniły lamelowe okiennice. Aranżacja sypialni jest nowoczesna, można powiedzieć minimalistyczna. Sprzyja relaksowi po długich treningach i podróżach.

Czytaj też: wiemy, gdzie po EURO 2016 będzie mieszkał Robert Lewandowski

Ocena: 0
Tekst: Monika Czerwińska-Konarska Zdjęcia: Dzień Dobry TVN/x-news

POLECANE ARTYKUŁY