Horoskop dla Strzelca: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

 Horoskop dla Strzelca: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Jak powinien urządzić mieszkanie zodiakalny Strzelec? Zdradzamy szczęśliwe kolory i najlepsze trendy.

Fot. Klim2011/GettyImages

Strzelce nie inwestują wielkich pieniędzy w urządzanie wnętrz. Wolą często zmieniać meble i dekoracje wnętrz. W przerwach między podróżami. Osoby spod tego znaku zodiaku traktują swoje wnętrza ze swobodą, a szalone kolory to pochodna ich impulsywności. Aranżacja wnętrz lekka, żywa i spontaniczna oznacza dla nich otwartość na świat. Strzelec musi jednak uważać aby nie popaść w niespójność podczas urządzania swojego mieszkania.

U Strzelca ciągle zawsze coś się dzieje, również w aranżacji wnętrz. A to nowe poduszki, a to nowy kolor ścian, a to wciągające hobby. Strzelec choć najlepiej czuje się w górskim schronisku, w samolocie albo na grzbiecie wielbłąda posiada swoje mieszkanie i meble. Urządzanie wnętrz szybko go nuży, dlatego w wystroju wnętrza stawia na dowolność. Uwięziony w dominującej stylistyce czułby się źle i pewnie szybko zmienił mieszkanie.

Aranżacja wnętrz dla Strzelca: spontaniczne malowanie

Aktywny i otwarty na świat Strzelec nie da się uwieść starociom, unikatom czy falbankom. Dlatego w aranżacji wnętrza proponujemy mu cztery białe ściany i mieszkankę kolorowych dodatków oraz odważnie dobranych materiałów. Aranżacja wnętrz ma być zabawą: puszysty dywan, kryształowa dekoracja, plastikowe krzesło, metalowy blat - miksujemy style i kolory. Dodatki do wnętrz kupowane pod wpływem impulsu odnajdą się wśród prostych mebli. Do bogatej palety barw zawsze mozna dorzucic jeszcze jeden kolor. U Strzelca we wnętrzu ma być lekko, zaskakująco, nigdy poważnie. W takim wnętrzu nie będzie się nudził.

Wnętrza dla Strzelca

  • styl wnętrz: trudny do zaszufladkowania, wszystko wolno, pod warunkiem że jest nowocześnie, prosto i lekko
  • materiały w aranżacji wnętrz: plastik, kryształy, wełna, szkło, metal - żadnych ograniczeń,
  • kolory wnętrz: zywe, pogodne, czyste - ważna jest też biel,
  • wzory w aranżacji wnętrz: geometryczne, jeśli roślinne to w uproszczonej formie.

 

WNĘTRZA a znaki zodiaku, zobacz: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Ocena: 0
Tekst: Agnieszka Rasmus-Zgorzelska Zdjęcia: Klim2011/GettyImages

POLECANE ARTYKUŁY