HOROSKOP 2016: wnętrza dopasowane do znaku zodiaku!

Horoskop Wnętrzarski 2016! Jakie wnętrza będą modne w 2016 roku? Jak dopasować styl wnętrza, kolor ścian czy wystrój do swojego znaku zodiaku, aby modnie rozpocząć zmiany w Nowym 2016 Roku i poczuć się dobrze urządzonym? Przeczytaj nasz Horoskop Wnętrzarski 2016 i dopasuj wnętrze do swojego znaku zodiaku!

Horoskop 2016 WNĘTRZA
Horoskop 2016: wnętrze dla Barana
Horoskop 2016: wnętrze dla Byka
Horoskop 2016: wnętrze dla Bliźniąt
Horoskop 2016: wnętrze dla Raka

Aby dobrze poczuć się w swoim wnętrzu, musi ono nie tylko odpowiadać naszym gustom, ale i być w zgodzie z naszym temperamentem i cechami charakteru. Nasz Horoskop Wnętrzarski 2016 pomoże Wam dopasować najnowsze trendy wnętrzarskie do znakiu zodiaku, by wraz z Nowym Rokiem zamieszkać w wymarzonym wnętrzu!

Horoskop 2016: wnętrze dla Barana

Nikt lepiej jak Baran nie przenosi tak szybko i twórczo najnowszych trendów do własnego wnętrza. Czerpiąc z najnowszych trendów wnętrzarskich na 2016 rok do wnętrz urządzonych zgodnie ze znakiem Barana wkraść się muszą modne aksamity i welury w zdecydowanych i charyzmatycznych kolorach granatu, antracytu czy purpury. Jeśli drewno, to tylko w ekskluzywnym wykończeniu z forniru. Jeśli metalowe elementy to tylko niklowane i spójne ze stylem nowojorskim. Rok 2016 dla Barana będzie obfity w wydarzenia rodzinne i zabieganie w pracy. Dlatego wszystkie decyzje w Nowym Roku warto by Baran dobrze zaplanował. Wróżony dłuższy okres pomyślności finansowej sprzyja inwestycjom wnętrzarskim. Zmieniając aranżację wnętrz w sposób planistyczny i uważny Barany zagwarantują sobie niezwykły efekt na dłuższy dystans.

Czytaj też: Tkaniny dekoracyjne a klimat wnętrza >>>

Horoskop 2016: wnętrze dla Byka

Marzenie o harmonii tak w życiu jak i we wnętrzu, Byki w 2016 roku będą miały wreszcie szansę osiągnąć. Sprzyjać temu będzie wnętrzarski trend 2016 na elementy drewniane we wnętrzu. Drewniane okładziny ścienne, orzechowe parkiety z szerokich desek czy drewniane blaty lekkich stolików kawowych na metalowych stelażach to elementy, które  Byki śmiało mogą wprowadzać do swoich wnętrz w 2016 roku. Wyrafinowany gust Byka i zamiłowanie do wysokiej estetyki wykonania znajdzie odbicie również w elementach wystroju wnętrz Byków. Kunszt i oryginalny sznyt prawdziwego rzemiosła w drewnianych meblach i wykończeniu wnętrz nie ma bowiem sobie równych. Któż wie o tym lepiej, niż Byki...

Horoskop 2016: wnętrze dla Bliźniąt

Dwoistość natury Bliźniątnie jest cechą łatwą przy spójnym i kompleksowym urządzaniu wnętrz. Jednak i w tym szaleństwie jest metoda! Aby nie tracić cennej energii (która w roku 2016 przyda się Bliźniętom w zdecydowanie innych dziedzinach życia) w aranżacji wnętrz warto skupić się na trendzie łączenia wzorów. Szalone misz-masze krat, zygzaków, arabesek i pasów na tkaninach, tekstyliach i tapetach Bliźnięta zastosować mogą z pełną dozą przesady. Pamiętając jedynie o stonowaniu kolorów większych płaszczyzn (kanapa, fronty szafek) z całą resztą Bliźnięta mogą szaleć do woli!

Horoskop 2016: wnętrze dla Raka

Romantyczne Raki z pewnością odnajdą się w trendach kolorystycznych na 2016 rok, wyznaczonych przez Instytut Pantone. Subtelne i delikatne pastele doskonale wpisują się w romantyczną naturę Raka. Lekko przybrudzony kolor kwarcowego różu (Rose Quartz), jak i pastelowy kolor błękitnego nieba (Serenity) to kolory, które wnętrzarsko zdominują rok 2016! Pomysł na pastelową ścianę w salonie czy konsekwentnie sparowane w róże i błękity tekstylia na miękkiej sofie w salonie to zmiany, które romantyczne Raki wprowadzą do swoich wnętrz bezbłędnie i z przekonaniem!

Horoskop 2016: wnętrze dla Lwa

Rok 2016 dla Lwów przyniesie dużo optymizmu i pogody ducha. Pozytywna atmosfera towarzyszyć Lwom będzie również podczas modnego urządzania wnętrz. Wygodne Lwy cenią także jakość i są w stanie dla niej ponieść wysokie nawet koszty. Oprócz wspomnianych już trendów na 2016 rok, takich jak surowe elementy drewniane, Lwy do swoich wnętrz zaaplikować powinny trend na naturalne tekstylia i dekoracje. Wełniane dywany to inwestycja, która lwom się opłaci. Do tego w modnych odcieniach granatu (Snorkel Blue) czy zgaszonego bordo (Fiesta) dodadzą lwim wnętrzom majestatu.

Horoskop 2016: wnętrze dla Panny

Funkcjonalne podejście Panien do każdej strefy życia, przekłada się również na aranżację wnętrz. Prostota i czytelna funkcja w aranżacji wnętrz w stylu Panny sprawia, że podążając za trendami we wnętrzach w 2016 roku na piedestał wysunie się surowa stylistyka flamandzka i skandynawska. Chłodne odcienie pasteli i złamane szarości palety off white to także trendy, które Panny z przekonaniem wprowadzać mogą do swoich wnętrz. Funkcjonalna i prosta ceramika z delikatnym i nienachalnym motywem to minimalna dekoracja, którą Panny są w stanie zaakceptować.

WNĘTRZA a znaki zodiaku, zobacz: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop 2016: wnętrze dla Wagi

Natura jest wielką miłością Wag, stąd i trend na motywy naturalne w 2016 roku odnajdą się we wnętrzach Wag szerokim gestem. Rok 2016 zapowiada się niezwykle pomyślnie dla Wag, szczególnie w sferze uczuć. Dlatego przytulne wełny i motywy splotów tak chętnie powtarzane w stylu skandynawskim, w aranżacji wnętrz Wagi będą na piedestale. Przytulne faktury i ciepłe motywy towarzyszyć będą Wagom w całym nadchodzącym roku, a liczne spotkania z przyjaciółmi zmotywują do zmian we wnętrzu dopasowanych do przyjęć i wspólnego spędzania czasu.

Horoskop 2016: wnętrze dla Skorpiona

Rok 2016 plasuje się dla Skorpionów pod hasłem relaksu i odpoczynku. Będą pełne energii i gotowe na nowe projekty. Gwiazdy będą im sprzyjać, dlatego Skorpiony w pełni będą mogły się oddać realizacji swoich wysublimowanych wnętrzarskich planów. Skorpiony są niezwykłymi detalistami, dlatego we wnętrzu cenią przemyślane i wyczekane dodatki. Z pewnością długo wybierać będą wymarzony dywan, idealne zasłony czy perfekcyjny stolik kawowy. Efekt finalny jednak będzie olśniewający, a całość aranżacji zyska wnętrzarski pazur. Idealny wzór w 2016 roku dla Skorpiona: pepitka!

Horoskop 2016: wnętrze dla Strzelca

Purystyczne i minimalistyczne wnętrza to najlepsze rozwiązania stylistyczne w Nowym 2016 Roku dla Strzelca. Nie przywiązujący wagi do przedmiotów, mebli i wyposażenia Strzelec ceni przestrzeń i oddech. Stąd trend na świetliste i jasne wnętrza, właściwe industrialnym loftom i wysokim kamienicom, sprawią że Strzelec nabierze nowej witalności życiowej. Proste meble, brak dodatków i jasne, określone kolory. Z tak rozpoczętym rokiem Strzelec odważniej wkroczy na ścieżki zmian, które wróżą mu gwiazdy w 2016 roku...

Horoskop 2016: wnętrze dla Koziorożca

Porządek i szyk. Oto cechy Koziorożca, które znajdą swoje odbicie w aranżacji jego wnętrz w 2016 roku. Modne w świecie mody motywy kraty Koziorożce z właściwą sobie estymą zaimplikują na połacie zasłon, poduszek, pledów czy pościeli. Delikatnie eklektycznie łączyć będą mniejszą i większą kratę, posiłkując się modnymi odcieniami granatu i burgunda. Brytyjska elegancja z domieszką paryskiej bohemy? I o to chodzi!

Horoskop 2016: wnętrze dla Wodnika

Modny wzór, który może zaintrygować Wodnika w 2016 roku? Modernistyczny motyw sześcianów typu "cube"! Na podłodze w przedpokoju, na ścianie nad blatem w kuchni, w przestrzeni łazienki. Grunt, by było wyraziście i w granacie! Wodniki lubią wnętrza czytelne i nieskomplikowane. DLatego wyrazisty detal w postaci mozaikowego chodnika z łatwej w utrzymaniu porządku płytki cementowej rozwiąże dwie najważniejsze kwestie interesujące Wodnika we wnętrzu - oryginalny wzór i prostota utrzymania.

Horoskop 2016: wnętrze dla Ryb

Najszybciej nowe trendy do wnętrz wprowadzą do swoich mieszkań Ryby! Słynące z braku przesadnej pruderii i chętne nowościom Ryby odważniej przyjrzą się elementom wystroju w stylu... etno. Etniczne kilimy, wielobarwne motywy na pościeli, tekstyliach i dywanach, a nawet malowane na ceramice czy akcesoriach kuchennych, zawładną Rybią estetyką w 2016 roku!

 

 

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Thinkstockphotos.com

POLECANE ARTYKUŁY