Drzwi DRE. Wybór architektów – najciekawsze modele drzwi. ZDJĘCIA

Drzwi DRE SILIA
camera

Szczególnie warto zwrócić uwagę przypadku drzwi DRE SILIA na opcje wykończenia nowoczesnym laminatem, który daje efekt lustra. Zjawiskowo będą się prezentować w industrialnym wnętrzu, na przykład skontrastowane z surowym betonem. Głęboka czerń w wykończeniu pełnomatowym (na zdj.) da przynajmniej równie oszałamiający efekt.

Fot. Drzwi DRE

Aby nawet najbardziej przemyślana aranżacja wnętrza była rzeczywiście domknięta, należy starannie dobrać drzwi wewnętrzne. Ponieważ jest to decyzja na lata, warto sięgnąć po sprawdzone modele. Marka DRE oferuje niezwykle szeroki wybór drzwi – bez problemu dobierzemy model idealnie dla siebie. To jeden z wielu powodów, dla których marka DRE jest chętnie wybierana przez projektantów wnętrz.

Drzwi DRE SILIA
Drzwi DRE SARA ECO
Drzwi DRE BERGE
Drzwi DRE ILIS
Drzwi DRE NESTOR

Drzwi – domknięcie aranżacji

Pieczołowicie dobieramy odcień ścian, odpowiednie podłogi, stolarkę okienną. Nie zapomnijmy o drzwiach wewnętrznych. Możemy dopasować je pod kolor stolarki okiennej, pod kolor podłogi, albo w kontraście.

Poza odpowiednim kolorem ważne, żeby drzwi były w odpowiednim stylu. Ich krój, obecność i rodzaj przeszklenia są kluczowe dla ich ostatecznego wydźwięku stylistycznego. Przedstawiamy przegląd propozycji marki DRE i radzimy, w jakim stylu sprawdzą się poszczególne modele.

 Drzwi DRE AURI

Drzwi DRE AURI.

Drzwi DRE AURI – geometryczny ład

Model DRE AURI to propozycja idealna do aranżacji, w których istotne jest wyrazisty rytm. Skrzydło charakteryzuje się pięcioma subtelnymi poziomymi przeszkleniami. Występują też w odmianie projektowanej z myślą o drzwiach łazienkowych. Szeroki wybór kolorów i oklein (w tym pięknych imitacji naturalnego drewna) sprawia, że stanowią dobry wybór zarówno jako kontynuacja bardzo oszczędnego, nowoczesnego wnętrza, jak i jako jego delikatne przełamanie.

Ambasadorką kolekcji DRE AURI jest Marta Ogrodowczyk, projektantka wnętrz. Każdy projekt stanowi dla niej nowe wyzwanie. Największą wagę przykłada do rozwiązań, dzięki którym tworzy wnętrza zarówno piękne i atrakcyjne, ale przede wszystkim - funkcjonalne. Jak sama mówi, projektuje wnętrza, które są odzwierciedleniem charakteru właściciela.

Drugą kolekcją, która pozwala jej podkreślić charakter wnętrza i klienta jest DRE ILIS.

 Drzwi DRE ILIS

Drzwi DRE ILIS.

Zabłyśnij! Drzwi DRE ILIS

Model DRE ILIS w pięknej palecie wykończeń o wysokim połysku ozdobi każde wnętrze glamour i rozświetli wszystkie wnętrza nowoczesne, gdzie królują wyraźne, geometryczne podziały i wyraziste powierzchnie. Efektowne pionowe przeszklenia w kilku odmianach dodają skrzydłu lekkości

 Drzwi DRE BERGE

Drzwi DRE BERGE.

Uniwersalny wybór – DRE BERGE

Bardzo prosty model, którego charakter możemy łatwo modyfikować poprzez wybór wykończenia spośród kilku łagodnych kolorów. Klasyczny profil skrzydła sprawia, że to dobry wybór do stylu klasycznego albo modern classic. Drzwi w wersji écru albo latte będą ozdobą wnętrza glamour.

Kolekcję DRE BERGE cenią sobie Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska, projektantki, blogerki, trendsetterki. Tworzą wnętrza szyte na miarę dbając o każdy detal. Kochają minimalizm oraz nowoczesność z nutką tradycji - stąd wybór BERGE oraz drugiej, nowoczesnej kolekcji DRE SARA ECO.

 Drzwi DRE SARA ECO

Drzwi DRE SARA ECO.

Plan minimum – DRE SARA ECO

Model DRE SARA ECO to wzorcowy przykładem tego, jak ważny jest dobór drzwi przy projektowaniu. Nowatorski system drzwi przylgowych rozszerza możliwości kreacji. Tego rodzaju „niewidzialne” drzwi będą wizytówką mieszkania w stylu minimalistycznym. Z pewnością zrobią furorę wśród gości!

 Drzwi DRE NESTOR

Drzwi DRE NESTOR.

DRE NESTOR – klasyka zawsze w modzie

Skrzydło DRE NESTOR o klasycznej rzeźbie będzie ozdobą wnętrz klasycznych. Jeśli wybierzemy do nich okleinę z rysunkiem naturalnego drewna, otrzymamy świetne drzwi do dowolnego pomieszczenia w stylu skandynawskim lub ekologicznym.

Architekt wnętrz, Monika Staniec jest wielbicielka nowoczesnego designu i innowacyjnych rozwiązań, które z powodzeniem łączy z tradycyjnymi elementami. Dlatego właśnie ceni sobie kolekcję DRE NESTOR. Wybiera także drzwi z serii DRE PREMIUM ze względu na swobodę, którą jej dają.

Wygodny wybór – DRE PREMIUM

Skrzydła DRE PREMIUM występują w bardzo wielu konfiguracjach przeszkleń. Dochodzi do tego szeroki wybór wykończeń w wybarwieniach wielu gatunków drewna. To wszystko razem daje uniwersalny wybór do nowoczesnych wnętrz z tendencjami klasycznymi.

 Drzwi DRE VETRO D2

Drzwi DRE VETRO D2.

Potęga prostoty – DRE VETRO D2

Wnętrze nowoczesne o inklinacjach w stronę nowoczesnego glamour dopełnią doskonale drzwi DRE VETRO D2. Niezwykle efektowne pionowe przeszklenie ma moc wyznaczenia rytmu całej aranżacji. Do wyboru mamy wykończenia matowe, a także niezwykle efektowny wysoki połysk, który rozświetli i zaczaruje każde pomieszczenie.

DRE VETRO D2 oraz DRE SILIA to kolekcje wybierane przez Tomasza i Katarzynę Widawskich, projektantów wnętrz. Tomasz i Katarzyna są wszak miłośnikami minimalizmu oraz modernizmu. Z powodzeniem łączą elementy dawnej mody z nowościami i elementami współczesnymi.

 Drzwi DRE UNI

Drzwi DRE UNI.

Po prostu – DRE UNI i DRE SILIA

Kwintesencja solidności i prostoty, skrzydło DRE UNI, świetnie sprawdzi się w oszczędnie urządzonym wnętrzu minimalistycznym, a także w nowoczesnym stylu skandynawskim. Wersja z bulajem dodaje wnętrzu nieco humoru i ma moc ocieplenia atmosfery – ponadto ma też aspekt praktyczny.

Podobnym modelem jest DRE SILIA. Szczególnie warto zwrócić uwagę w jej przypadku na opcje wykończenia nowoczesnym laminatem, który daje efekt lustra. Zjawiskowo będą się prezentować w industrialnym wnętrzu, na przykład skontrastowane z surowym betonem.

 Drzwi DRE RIM

Drzwi DRE RIM.

Naturalnie – skrzydło DRE RIM

Model DRE RIM prezentuje się wyjątkowo dobrze w okleinie o wybarwieniu jasnego drewna, na przykład bielonego dębu. Poziome przeszklenie dostępne w trzech rozmiarach – 10, 20 i 30 cm czynią z niego lekki i miły dla oka element wnętrza w stylu eko.

Kolekcję DRE RIM, jak i wspomniane wyżej skrzydła DRE UNI wybiera do swoich projektów Kasia Orwat. O projektowanych przez siebie wnętrzach mówi: „minimalizmu, ile potrzeba, ciepła i miękkości, ile można, kolorów, na ile pozwala odwaga klienta”. Nic dziwnego, że chętnie sięga po takie modele, które dają możliwość łączenia oszczędności wzornictwa z przytulnością, których przykłądem są drzwi DRE RIM i DRE UNI.

Ocena: 5
Zdjęcia: Drzwi DRE

POLECANE ARTYKUŁY