Zlewozmywak i bateria z linii Smart marki Franke. Sprytny duet

 Zlewozmywak i bateria z linii Smart marki Franke. Sprytny duet

Produkty z linii Smart są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Prosta klasyczna forma pasuje do niemal każdego stylu. Zlew jest dostępny w dwóch wykończeniach: jedwab, z elegancką, gładką powierzchnią, oraz len o strukturze przypominającej płótno, łatwy do utrzymania w czystości.

Fot. materiały prasowe Franke

Zlewozmywak i bateria z linii Smart marki Franke wprowadzają do kuchni nową jakość. REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie” przyznajemy tej zgranej parze za połączenie użyteczności i ergonomii z prostą, estetyczną formą.

Niezbędne w każdej kuchni, zawsze ze sobą połączone – zlewozmywak i bateria oddzielnie nie mają racji bytu. Tylko razem są w stanie pełnić swoje funkcje. Dlatego tak ważne jest, aby były idealnie dopasowane do siebie i do potrzeb użytkowników. „Smart” znaczy mądry, sprytny, efektowny i właśnie takie są produkty marki Franke.

 Głowica z funkcją prysznica baterii Smart Pull-Out Spray marki Franke

Praktyczna i wygodna – innowacyjna głowica z funkcją prysznica baterii Smart Pull-Out Spray sprawia, że mycie ziół czy warzyw jest bardziej efektywne. Ułatwia też zmywanie i napełnianie wodą dużych naczyń.

Fot. materiały prasowe Franke

Zlewozmywak Smart nabiera pełnego charakteru dopiero w zestawie z baterią kuchenną Smart Pull-Out Spray. Jest ona wyposażona w wyciąganą wylewkę z przewodem o długości 150 cm, co niezwykle ułatwia zmywanie naczyń o dużych gabarytach. Innowacyjna głowica ceramiczna z funkcją prysznica gwarantuje dokładne płukanie owoców i warzyw.

 Odwracalne zlewozmywaki z linii Smart marki Franke

Każda kuchnia stanie się praktyczna i wygodna. W zależności od potrzeb i dostępnej powierzchni możemy bowiem wybrać zlewozmywak jedno- lub półtorakomorowy. Modele z linii Smart są odwracalne, co oznacza, że można je zamontować z komorą po lewej lub prawej stronie.

Fot. materiały prasowe Franke

Zlewozmywak zrobiony ze stali szlachetnej jest dostępny w wersji jedno- lub półtorakomorowej. Praktyczny ociekacz z charakterystycznymi przetłoczeniami znacząco powiększa strefę zmywania. Stalowy duet Franke Smart to klasyczny zestaw, dzięki któremu kuchnia staje się jeszcze bardziej funkcjonalna.

Wiele korzyści

 

Strefa zmywania to centrum kuchni – wszelkie prace związane z gotowaniem zaczynamy od mycia produktów, nalewania wody do garnków itp.Zlewozmywak i bateria z linii Smart marki Franke sprawiają, że wykonujemy te czynności szybko i przede wszystkim komfortowo. Eliminują wiele problemów, z którymi każdy z nas zmierzył się w kuchni. Dzięki dużemu ociekaczowi nie brakuje miejsca na odłożenie umytych produktów czy naczyń,a nawet odstawienie gorącego garnka. Za sprawą wyciąganej wylewki z funkcją prysznica dokładnie umyjemy warzywa, a przy pomocy długiego przewodu(aż 150 cm) bez problemu nalejemy wodę, np. do wysokiego wazonu.

 

Zofia Malicka
magazyn „M jak mieszkanie”


 

Szczegóły na franke.com

Ocena: 5
Zdjęcia: materiały prasowe Franke

POLECANE ARTYKUŁY