System uniwersalny. Meble do pokoju dziecka, które rosną razem z właścicielem

 Meble, które rosną wraz z dzieckiem. Praktyczny wybór do pokoju dziecięcego

Kiedy brat i siostra zajmują wspólny pokój, umeblowanie powinno zarazem wprowadzać ład w skomplikowanym układzie funkcjonalnym, jak i umożliwiać zróżnicowanie estetyczne obu części – tak by każdy z mieszkańców czuł się tam rzeczywiście u siebie. Minimalistyczna kolekcja mebli modułowych Princeton pomaga zrealizować te niełatwe cele. Meble mają prostą ponadczasową formę. Pokryte białą folią (o wysokim połysku) z elementami w okleinie w kolorze jasnego drewna zdadzą niejeden egzamin i posłużą przez lata. Do mebli można dobrać uchwyty w kolorach: fuksji, zieleni albo szarości. Który z nich wybierze młody lokator, a który mała lokatorka?

Fot. mat. pras. Black Red White

Kolekcja mebli młodzieżowych Princeton marki Black Red White daje multum możliwości aranżacyjnych, zarówno w pokojach dziewczynek, jak i chłopców. I, co ważne, meble te „rosną” razem z ich właścicielami. Bez wahania przyznajemy kolekcji naszą rekomendację – znak innowacyjności, jakości, dobrego stylu, którym wyróżniamy produkty godne polecenia.

Princeton to najnowsza kolekcja marki. Składa się z modułów zaprojektowanych tak, by łatwo tworzyć z nich zestawy idealnie dopasowane do wieku i wzrostu oraz potrzeb dziecka, nastolatka. Także do metrażu czy rozkładu wnętrza. Jak to możliwe?

Biurko na przykład ma możliwość regulacji wysokości, na której znajduje się blat. Gdy jest on niżej, boki mebla stają się rodzajem ograniczników zapobiegających spadaniu z blatu przedmiotów. W przypadku najmłodszych – bardzo praktyczne rozwiązanie.

 Princeton Black Red White - biurko

Do biurka dokupisz nadstawkę, a o odpowiednią ilość miejsca do przechowywania zadbasz, wybierając wersję biurka z dwiema szufladami (dostępne też bez nich). Nawet dobór koloru uchwytów zależy tylko od twojej decyzji. Ogromnym atutem jest również fakt, że w łatwy sposób dopasujesz wysokość blatu do wieku i wzrostu dziecka.

Fot. mat. pras. Black Red White

Wymiary słupków-szaf z odkrytymi półkami pozwolą ci je zmieścić i w ciasnym pokoju, i w dużym – w postaci niemal dowolnej konfiguracji modułów wzdłuż całej ściany. Poza tym w skład kolekcji wchodzą m.in. szuflada pod łóżko, szafa ubraniowa i funkcjonalny wieszak.

 Princeton - moduły

Użytkownikom w każdym wieku na pewno przyda się kontener na kółkach. Wyposażono go w blat w postaci głębokiej tacy, więc przy przesuwaniu nic się z niego nie zsunie. Na co dzień sprawdzi się też poręczny wieszak na ulubione ubrania, regał na książki i szafa o zwiększonej pojemności, do której można dokupić funkcjonalną nadstawkę.

Fot. mat. pras. Black Red White

Praktycznie i bez nudy

 

Ta kolekcja spodoba się nie tylko dzieciom, lecz także ich rodzicom. Młodsze pokolenie, na każdym etapie rozwoju, będzie mogło aranżować pokój zgodnie z własnymi marzeniami. Na półkach ładnie się zaprezentują najpierw kolekcje zabawek, a potem modele samochodów, zbudowane przez nastolatków, czy serie ulubionych książek.

 

Dla rodziców istotna okaże się również prozaiczna strona zakupu. Meble są neutralne, dobrze „zagrają” z każdym kolorem ścian czy motywem tapety. Nie trzeba ich wymieniać, gdy dzieci rosną.

Artykuł przygotowany we współpracy z Black Red White, www.brw.pl

Black Red White

Ocena: 5
Zdjęcia: mat. pras. Black Red White

POLECANE ARTYKUŁY