Grzejniki Delta Laserline marki Purmo: klasyka na nowo

 purmo grzejnik

Purmo: grzejnik kolumnowy ścienny

Fot. materiały prasowe Purmo

Nowoczesne grzejniki Delta Laserline marki Purmo produkuje się przy użyciu technologii kompletnego spawania laserowego. Są trwałe i wydajne, za co przyznajemy im REKOMENDACJĘ  „M jak mieszkanie”.

REKOMENDACJA „M jak mieszkanie” to znak jakości, innowacyjności, dobrego stylu. Przyznajemy ją produktom wyróżniającym się na rynku, godnym polecenia.

Nowoczesne grzejniki Delta marki Purmo

Unikatowa w skali światowej, nowoczesna technologia kompletnego spawania za pomocą wiązki laserowej sprawia, że spoina między żeberkami ma minimalną szerokość. Dzięki temu najbardziej narażone na korozję miejsce zostało niemalże wyeliminowane. W parze z trwałością idzie wydajność – rury profilowane w kształt litery D mają większą powierzchnię wymiany ciepła w porównaniu z klasycznymi rurami o przekroju kołowym, ponadto promieniuje ono bardzo równomiernie. Duży odstęp pomiędzy sąsiadującymi elementami dodaje całej formie lekkości, jest też praktyczny – grzejniki są łatwe do czyszczenia. To cecha wyjątkowo istotna dla alergików. Z przestrzeni między żeberkami bez problemu można usunąć osiadający kurz.

  • Grzejniki Delta marki Purmo są dostępne w 27 standardowych wysokościach. Dodatkowo na życzenie można zamówić każdą wysokość od 300 do 3000 mm, z dokładnością co do milimetra.
  • Wszystkie modele grzejników Delta mają 10 lat gwarancji.

Więcej niż grzejnik

 

Tradycyjne kaloryfery czasami bardzo utrudniają urządzenie wnętrza. Najczęściej zdarza się to w małych pomieszczeniach, gdzie mamy niewielkie możliwości manewru. Dlatego bardzo podobają nam się grzejniki Purmo, które jednocześnie są meblami. Spełniają swoją podstawową funkcję - ogrzewają pomieszczenie, a dodatkowo zastępują ławę lub barek, pozwalając zaoszczędzić miejsce. Dużym atutem jest możliwość dopasowania ich do projektu - wysokość, szerokość, kolor i materiał, z którego zrobione są blat i siedzisko, można dobrać indywidualnie.

Praktycznie w kuchni

Dekoracyjny grzejnik kolumnowy Purmo Delta Twin M łączy najnowocześniejszą technologię wykonania  z klasycznym wzornictwem, zapewniając najwyższy komfort
ogrzewania i użytkowania. Praktyczny drążek, który można zamontować na dowolnej wysokości, przyda się w kuchni do suszenia ściereczek.

 Grzejnik Delta Twim M Purmo

Fot. materiały prasowe Purmo

Wygodny przedpokój

Grzejnik Delta Column Bench z płytą do siedzenia wykonaną z multipleksu bukowego sprawdzi się w przedpokoju lub korytarzu. Zastąpi tradycyjne siedzisko.

 Grzejnik Delta Column BenchOcena: 5
Zdjęcia: materiały prasowe Purmo

POLECANE ARTYKUŁY