Drzwi jak malowane z oferty marki POL-SKONE

Niemal nieograniczona paleta barw malowanych drzwi wewnętrznych marki POL-SKONE kładzie kres kompromisom aranżacyjnym, związanym z tym elementem wystroju. Wolność wyboru w połączeniu z jakością i trwałością akrylowej powłoki sprawiają, że bez wahania przyznajemy im Rekomendację.

Z czarnym charakterem
Prostota wyrazu
Nowa klasyka
Po prostu światło

Harmonijna równowaga wszystkich części składowych stanowi klucz do kompozycji idealnej. Nieważne, czy gonimy za najnowszymi trendami, czy trzymamy się tradycji, czy też śmiało kreślimy własne, oryginalne założenia. W każdej sytuacji pragniemy maksymalnie zrealizować potencjał elementów aranżacji.

Tym potrzebom wychodzi naprzeciw marka POL-SKONE. Różnorodność wzorów (a wśród nich propozycje do niemal każdego stylu) to nie wszystko. Drzwi malowane POL-SKONE dostępne są w szerokiej palecie kolorów według wzorników RAL i NCS. Dobór drzwi do wnętrza przestaje być miejscem na ustępstwa, a staje się przestrzenią dla najodważniejszych pomysłów na barwne akcenty w mieszkaniu.

Poszukiwaczom kontrastów warto zwrócić uwagę na serię Black – utrzymaną w pięknej, głębokiej czerni.

 Nowa klasyka

Wnętrza eklektyczne kochają tradycję unowocześnioną. Drzwi Fiord o klasycznym profilu współgrają ze stylowymi akcentami. Ale w odważnej wersji kolorystycznej mogą skutecznie przełamać konwencję.

Fot. POL-SKONE

MATEUSZ ŻABOKLICKI

 

Redakcja "M jak Mieszkanie"

 

Dlaczego tak rzadko wybieramy drzwi w wyrazistych barwach? Jednym z powodów jest obawa, że szybko się uszkodzą lub wyblakną. Ekologiczne pokrywy akrylowe drzwi marki POL-SKONE wykazują wysoką odporność zarówno na czynniki mechaniczne, jak i działanie promieni UV. Możemy być spokojni – wymarzone kolory będą nam towarzyszyć długie lata.

Więcej na pol-skone.pl

Ocena: 0
Zdjęcia: POL-SKONE

POLECANE ARTYKUŁY