Banksy w Polsce! Wystawa prac artysty już od lutego w Warszawie

2021-01-05 12:08 Barbara Ruppel
Hotel Banksy'ego
Autor: Serwis prasowy The Walled Off hotel

Banksy bez wątpienia jest jednym z najciekawszych i najbardziej tajemniczych artystów tworzących obecnie. Prace Banksy'ego będzie można zobaczyć w Warszawie już 12 lutego w ramach wystawy „The Art of Banksy. Without Limits”.

Banksy w Polsce! Wystawa prac artysty w Warszawie 

Dla jednych wandal, dla innych jeden z najważniejszych artystów współczesnego streetartu. Niezależnie co myślimy o Banksym, jego prace cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Niestety, o samym artyście wiemy niewiele, ponieważ skrzętnie ukrywa swoją tożsamość. Wiemy jedynie, że urodził się w Bristolu. 

„The Art of Banksy. Without Limits” to ciesząca się ogromną popularnością wystawa, którą od 2016 można było zobaczyć m.in. W Berlinie, Melbourne, Wiedniu czy Budapeszcie. W tym roku gościć będzie w Warszawie od 12 lutego do 11 kwietnia, w Praskim Centrum Koneser.

Fani twórczości Banksy'ego będą mieli szansę na żywo zobaczyć ponad 100 oryginalnych prac, szablonów, fotografii, a nawet instalacji autorstwa streetartowego artysty ukrywającego swoją tożsamość.

Pośród eksponatów na wystawie „The Art of Banksy. Without Limits” znajdziemy najpopularniejsze prace artysty takie jak „Flower Thrower”, „Pulp Fiction”, „Girl with Balloon” czy „Bomb Hugger”.

Bilety na wydarzenie można zakupić tutaj.

Wystawa Banksy'ego w Warszawie
Autor: materiały prasowe Centrum Praskie Koneser

Zobacz Walled Off, hotel Banksy'ego w Betlejem