Rodzina Kretz - L'Agence
Autor: Materiały prasowe Netflix L'Agence, czyli: Sandrine Kretz, Martin Kretz, Valentin Kretz, Louis Kretz i Olivier Kretz

L’Agence – luksusowe nieruchomości od rodziny Kretzów

To historia rodziny, która zmieniła swoje życie i stworzyła nieźle prosperujący biznes. L’Agence jest agencją nieruchomości z Paryża, a jej członków i ich perypetie możemy obejrzeć na platformie Netflixa. Póki co wyszedł pierwszy sezon, a my czekamy na więcej!

Życie rodziny Kretzów jest naprawdę ciekawe. Jako pierwsza dostrzegła to francuska stacja France 5 w 2016 roku, gdy powstał dokument o ich agencji. Później, już w 2020 roku, powstało reality-show „L'Agence” i zostało wyemitowane na TF1, po czym Netflix wrzucił wszystkie odcinki na swoja platformę pod angielskim tytułem „The Parisian Agency”. Poznajemy tam rodziców: Oliviera i Sandrine, czterech synów: Martina, Valentina, Louisa, Raphaëla (który jeszcze się uczy) oraz nestorkę rodu i barwną postać - babcię Mayo. Zapowiedziano już sezon drugi – Netflix jest zajmuje się produkcją razem z TF1.

Zobacz galerię zdjęć: "L'Agence" - czyli witajcie w świecie Kretzów

Żyj i pracuj w Boulogne

Dom Kretzów znajduje się w podparyskiej miejscowości Boulogne-Billancourt. To budynek z lat 30. XX wieku, stworzony przez architekta Jeana- Léon Courrèges. W latach 1945-1962 mieszkał tu André Malraux – polityk, pierwszy minister kultury we Francji, pisarz, eseista, autor ważnych dzieł z zakresu historii sztuki. Co ciekawe, rodzina raz w roku udostępnia swój dom do zwiedzania dla turystów. W ogóle prowadzi dosyć otwarty tryb życia, bo nie raz organizują u siebie imprezy dla klientów i znajomych. Np. pokaz mody (bielizny), czy koncert Vanessy Paradis. Kretz and Partners to nie surowa firma. Ich dom jest miejscem również dla klientów, gdzie mogą czuć się swobodnie i na luzie. Na pewno pomaga w tym rodzinna atmosfera. To, jak wszyscy są ze sobą związani jest ich siłą, ale też rodzi konflikty, gdy jeden z synów postanawia mieć inny plan na życie (ale pssst, więcej nie zdradzamy!).

Luksusowe nieruchomości

„L’Agence” jest sprofilowana na zamożnych klientów. Mieszkania i domy, które rodzina Kretzów wyszukuje nie są przypadkowe, położone w samych dobrych dzielnicach Paryża i lokalizacjach w całej Francji. Jak sami przyznają, w czasach pandemii, nastąpiła pewna zmiana u Francuzów. Ci bogatsi zdali sobie sprawę, że inwestując miliony w miejski apartament, z powodzeniem mogą mieć zamek poza stolicą. Kretzowie mają również takich klientów, którzy do nich wracają i to na pewno świadczy o wysokiej pozycji wśród agentów nieruchomości.

Nam pozostaje śledzić ich losy i zachwycać się pięknymi wnętrzami paryskich mieszkań oraz francuskich posiadłości. I choć życie rodzinne przeplata się u nich z zawodowym, to stało się ich siłą. Wszyscy pracują na markę, którą wykreowali i trzeba przyznać, że odnoszą na tym polu sukcesy.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: